SZPILKA KONTUZJOWANY, NIE PRZYSTĄPI DO WALKI Z WRZOSKIEM NA KSW 78

Na gali XTB KSW 78, która odbędzie się 21 stycznia w Szczecinie, mieliśmy zobaczyć walkę Artura Szpilki (MMA 2-0, 2 KO) z kickbokserem Arkadiuszem Wrzoskiem (MMA 1-0, 1 KO) w formule MMA. Szpilka doznał jednak kontuzji kręgosłupa i w styczniu do pojedynku nie przystąpi.

- Niestety do mojej walki z Arkiem nie dojdzie w tym terminie. Jestem w szpitalu, czekam na operację - poinformował w mediach społecznościowych były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej.

- Artur Szpilka, który podczas gali XTB KSW78 w Szczecinie miał zmierzyć się z Arkadiuszem Wrzoskiem, doznał kontuzji kręgosłupa. Były pięściarz, który jeszcze dziś przejdzie zabieg związany z urazem, nie wystąpi podczas gali 21 stycznia. Informacja na temat tego, czy Arkadiusz Wrzosek pozostanie w karcie walk gali XTB KSW 78, czy jego występ zostanie przeniesiony na kolejne wydarzenie, zostanie podana wkrótce - ogłosiła federacja.

17 września Artur Szpilka odniósł zwycięstwo na gali High League 4, wygrywając w MMA z Denisem Załęckim.

Przypomnijmy na koniec, że "Szpila" na tegorocznej gali KSW 71 znokautował w MMA Siergieja Radczenkę, a Arkadiusz Wrzosek podczas KSW 73 rozbił przed czasem Tomasza Sararę - również w MMA. Były to debiuty Szpilki i Wrzoska w tej formule.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 16-11-2022 18:13:48 
Pechowo, bo ich starcie zapowiadało się niezwykle interesująco, choć Wrzosek jawił się jako faworyt to Artur czymś zawsze mógłby przycelować, w takim wypadku może rewanż z Sararą, albo Ugonoh na podtrzymanie aktywności, a najlepiej reaktywowany w Glory Alistair Overeem odwiedzając skromne progi KSW.
 Autor komentarza: Flakon
Data: 16-11-2022 18:32:19 
Wrzosek był dużym faworytem bo to kickbokser a Szpilka troche liznął parter ale kopniaki to nie na tym poziomie co Wrzosek
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 16-11-2022 18:32:45 
Szpilka wie że zagrożenie było spore a porażka znowu wywoła hejt w internecie więc jak jestem zarobiony dobrze to przełożę walkę albo zawalczę z kimś innym najlepiej z Pudzianowskim za dwa lata gdzie będę miał szanse go zlać i zarobić kupę pieniędzy między czasie zawalczę z kasjo za walizkę pieniędzy. Myślę że szpilka miał kontuzję ale nie aż ta ż poważną aby nie zawalczyć po prostu wolał przeprowadzić zabieg i nie przegrać na początku stycznia po prostu Artur się rozmyślił albo inaczej obsrał zbroję ale powiedzmy że go rozumiem.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 16-11-2022 21:07:10 
Szpilka doznał kontuzji zwieraczy odbytnicy.
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 17-11-2022 18:24:14 
Zlać Pudziana w kontekście Szpilki dobry żart xD Mariokop po jednym gongu nie pada, a Szpilman tak więc Budzianocnik by go zajechał samym naporem i masą wyrzucając cepy gdzie popadnie, tym bardziej, że czasem potrafi fajnie trafić. Jakby Szpilkę trafił jak Materlę to by była powtórka z Wildera. Do takiej walki Artur by musiał wyjść porządnie wysikany albo w pampersie xD
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.