GŁOWACKI STOCZY NA POCZĄTKU PRZYSZŁEGO ROKU WALKĘ NA WYSPACH?

Niedawno wydawało się, że były mistrz świata wagi cruiser Krzysztof Głowacki (32-3, 20 KO) idzie drogą walki o mistrzostwo Europy, gdyż grupa KnockOut Promotions wygrała przetarg na starcie Głowackiego o pas EBU z Dylanem Bregeonem (12-2-1, 3 KO). Ostatecznie jednak wygląda na to, że Krzysztof pójdzie inną drogą i wybierze kierunek brytyjski.

- Krzysztof Głowacki jak zawsze planuje i mierzy bardzo wysoko! Wydaje się prawdopodobne, że następną walkę stoczy na początku przyszłego roku na Wyspach - stwierdził promotor Głowackiego, szef KnockOt Promotions Andrzej Wasilewski.

"Główka", który w kwietniu powrócił po porażce z Lawrence'em Okolie zwycięstwem nad słabym Francisco Ruizem, celował swego czasu m.in. w starcie z bardzo silnym fizycznie i mocno bijącym Brytyjczykiem Richardem Riakporhe. Wkrótce powinniśmy dowiedzieć się, z kim Polak zmierzy się na Wyspach.

Natomiast wspomniany Dylan Bregeon będzie prawdopodobnie 25 lutego rywalem Michała Cieślaka (23-2, 17 KO) na gali Łukasz Różański vs Oscar Rivas w Rzeszowie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 15-11-2022 18:43:09 
Odważnie i zapewne bardziej lukratywnie, niemniej choć lubię "Główkę" to na arenie światowej nie widzę go wśród dzierżących poważny tytuł, chyba że nastąpi nieoczekiwany ciąg wydarzeń, a Krzysiek niczym w czepku urodzony wprawi wszystkich w osłupienie. Patrząc obiektywnie mistrzostwo Europy byłoby realne, a i dobrze wyglądałoby w jego bogatym resume, choć finansowo pewnie nie rzuciłoby na kolana.
 Autor komentarza: Scross
Data: 16-11-2022 01:28:06 
I cyk awans w rankingach.
 Autor komentarza: Flakon
Data: 16-11-2022 06:42:27 
Ja tam czekam na Krzysztofa Diablo Włodara on jeszcze wszystkim pokaże...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.