DONAIRE OCENIA ROZDANIE WŚRÓD SUPER ŚREDNICH I PÓŁCIĘŻKICH

Nonito Donaire (42-7, 28 KO) nie jedno już w boksie widział, więc nic dziwnego, że jest on rozpytywany o rozmaite kwestie związane z naszym ukochanym sportem. Kamera Fight Hub TV złapała Filipińczyka, który podywagował na temat rozdania w dywizjach super średniej i półciężkiej.

O zdecydowanej wygranej Biwoła nad Ramirezem

- Wydaje mi się, iż Ramirez miał zły plan na walkę, stojąc i boksując w dystansie, w którym Biwoł jest naprawdę znakomity. Ramirez był w zasięgu rąk Biwoła, który był w stanie go łapać i bić mocnymi ciosami. Spodziewałem się, że Ramirez jako ten większy będzie parł na Biwoła, naciskał go, ale tak się nie stało.

O tym, jaki powinien być następny krok Rosjanina

- Beterbijew to najlepsza opcja. Myślę, że to walka, która po prostu musi dojść do skutku, widząc ją, wydaje mi się, że Biwoł poradzi sobie naprawdę dobrze z powodu sposobów jego myślenia i tego, co robi w ringu.

O rewanżu Biwoła z Saulem Alvarezem

- Jeśli będzie to w limicie wagi super średniej, to może zobaczymy jakąś różnicę, ale w półciężkiej Canelo nie będzie miał zbyt dużych szans, gdyż Biwoł jest w tej dywizji po prostu zbyt duży. Canelo powinien trochę odpocząć, dać sobie czas na wyleczenie. Nie musi od razu wracać między liny, ale jeśli się tak stanie, myślę, że będzie chciał wyjść do Gilberto Ramireza. To walka w sam raz dla niego, ale to Benavidez będzie przeciwnikiem, którego będą domagali się kibice.

O walce Caleba Planta z Davidem Benavidezem

- Świetna, kapitalna walka, to właśnie to, czego chcą kibice i nie mogę się już tego doczekać. Caleb jest znakomitym pięściarzem i może obnażyć słabości Benavideza, ale w tym samym czasie Benavidez może się przejechać po Plancie tak, jak zrobił to Canelo.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Scross
Data: 13-11-2022 14:33:35 
W tym wypadku absolutna zgoda z Canelem.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 13-11-2022 14:50:54 
Z Donerem :)
 Autor komentarza: Hugo
Data: 13-11-2022 14:52:01 
Ramirez nie pchał się do półdystansu, bo w tym elemencie Biwoł przewyższał go o kilka klas. Pykanina na dystans była w miarę wyrównana, ale jak tylko dystans trochę się zmniejszał, to Zurdo inkasował po 5-6 ciosów, samemu będąc kompletnie bezradny.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 13-11-2022 16:19:54 
1, Ramirez to drugi Smith jr umiejątnościami od Bivola dzieli go przepaść. nie widzę żadnego sposobu w jaki mógł wygrać. zresztą Ramireza wygrane z Hartem były mocno naciągane podobie jak z Vlasowem nad którym miał przewagę tylko siły.

2 Beterbiev vs Bivol to może być jedno z najlepszych zestawień w historii tej wagi

3. Bivol nie był za duży tylko za dobry na Canelo . Styl Alvareza był absolutnie najgorszy na takiego technika. Tu potrzebny był pressing jak Hagler, Frazier czy duran a nie 400-500 ciosów na 12 rund i betonowe nóżki

4.ciekawa walka moim zdaniem Planta czeka zdrowy oklep
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.