DE LA HOYA POPIERA CRAWFORDA: MAM DOSYĆ TEGO GÓWNA

Tydzień temu przedstawiliśmy Wam spowiedź Terence'a Crawforda (38-0, 29 KO), który bronił się przed zarzutami kierowanymi w jego stronę w związku z fiaskiem walki z Errolem Spence'em Jr (28-0, 22 KO). Mistrz trzech kategorii może liczyć na poparcie z dość nieoczywistej strony.

"Buda" poparł bowiem Oscar De La Hoya, dawny mistrz, dziś szef grupy Golden Boy Promotions. "Złoty Chłopiec", tak samo jak Crawford, postanowił wykonać uderzenie w kierunku Ala Haymona, zaczynając wywód od swojego konta na Twitterze.

- Wyrazy szacunku dla Terence'a Crawforda za zdemaskowanie cyrku Ala Haymona. Mam do czynienia z tym gównem od lat, promowałem "wszystkich" zawodników PBC i z nimi cały czas jest ten sam problem, oni nie mogą za siebie decydować. Wkrótce doprowadzę do transmisji na żywo, w której rozwinę ten temat i ujawnię prawdę - napisał 49-latek. Potem otworzył się jeszcze przed kamerą Fight Hub TV.

- Najwyższy czas, aby fani boksu wiedzieli, co się dzieje, jaka jest prawda i rzeczywistość. Szacunek dla Crawforda, że wyszedł i ujawnił prawdę. Z tym właśnie mamy do czynienia i mam już tego dość. Najwyższy czas, by kibice dowiedzieli się, co się dzieje, dlaczego wielkie walki się nie odbywają.

- Ryan Garcia vs Gervonta Davis, załatwiliśmy swoją część, bokserską część. Wszystko jest uzgodnione, osoby decyzyjne, telewizja, tylko oni muszą dojść do porozumienia. Podchodzę do tego bardzo optymistycznie, ten pojedynek naprawdę może dojść do skutku, ale nigdy nie wiadomo.

- Bardzo prędko stanę przed kamerą i odsłonię prawdę. Jeśli ten bój nie dojdzie do skutku, to ujawnię fakty, bo mam dość, jestem zmęczony, chciałbym zobaczyć te walki. Nie wiem, czy będzie to Twitter, czy Instagram, ale zrobię to.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Scross
Data: 13-11-2022 14:06:34 
Wina jak zwykle wszystkich tylko nie zawodników.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 14-11-2022 11:31:24 
Co maja zawodnicy do gadania? Oni dostaja kase i maja walczyc, wszystko w kwestii promotorow.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 14-11-2022 13:11:25 
Z polskiej perspektywy to wiadomo kogo wina....
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.