CLARKE: MUSZĘ UWAŻAĆ NA PRAWĄ RĘKĘ SOKOŁOWSKIEGO

Jeden z najlepszych polskich zawodników wagi ciężkiej, Kamil Sokołowski (11-26-3, 4 KO) zremisował we wrześniu w Częstochowie z Marcinem Siwym, a jutro zmierzy się w Manchesterze z brązowym medalistą olimpijskim Frazerem Clarke'em (3-0, 3 KO). Brytyjczyk chwali dziś Polaka, zachowując przy tym niezbędną pewność siebie.

- Lubię żartować, ale do swojej pracy podchodzę bardzo poważnie. Nie lekceważę Sokołowskiego. To trudny rywal. Jest aktywny i groźny. Ja pozostaję maksymalnie skupiony. Mam wokół siebie świetnych ludzi i cały czas idę do przodu - powiedział Clarke, który z łatwością pokonał w tym roku przed czasem swoich trzech pierwszych rywali na zawodowym ringu, ostatnio Penczo Tswetkowa podczas wrześniowej gali w Liverpoolu.

- Przede wszystkim muszę koncentrować się na swoich atutach. Jeżeli będę robił to, co potrafię, to on nie może mnie pokonać. Muszę uważać na jego prawą rękę, bo ma w niej konkretną moc i umie nokautować. Ale kiedy dobrze trafię, to będzie po walce - dodał Brytyjczyk.

Przypomnijmy, że oprócz walki Clarke vs Sokołowski zobaczymy w Manchesterze m.in. pokazową walkę legend - Ricky Hatton vs Marco Antonio Barrera i pojedynek wieczoru - kobiecą unifikację pasów WBC, IBF i WBO wagi junior średniej, czyli walkę Natashy Jonas (12-2-1, 8 KO) z Marie-Eve Dicaire (18-1, 1 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 11-11-2022 18:38:29 
Tak jak pisałem: Clarke nie wiadomo do końca, jaki ma potencjał - możliwe że bardzo duży. To będzie pierwszy prawdziwy test - czy się będzie męczył? Czy rozjedzie Sokołowskiego jak Załołow? To nam da pierwsze odpowiedzi.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 12-11-2022 14:26:41 
Clark go zmiecie..
 Autor komentarza: CzystyHarry
Data: 12-11-2022 22:13:03 
Niewiele umiejący potwór naprzeciw Kamil.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.