Archiwum wiadomości z dnia: 2022-11-10

 

ŁAZAR I JEGO HISTORIA - KRZYWY NOS I NAJTWARDSZY ŁEB

Robi to całe życie. ŁAZAR. Charakterny i charyzmatyczny. Mały, ale z wielkim serduchem. Uwielbiany przez kibiców fighterski DiCaprio. Krzywy nos, pęknięta szczęka i najtwardszy łeb w tej grze. Jak wyprowadzić 5 agresywnych napinaczy z klubu? O bezdomności, treningu na świeżym powietrzu i zamiłowaniu do imprez. Dobry dla dobrych. Zły dla złych. Szczerze, prawdziwie i bez farmazonów - zapraszamy!

DECYDYJĄCE MGPM 2022 GDÓW

Zapraszamy na decydującą rozgrywkę siódmego sezonu podczas tegorocznego, czwartego Grand Prix Małopolski. W Gdowie poznamy uczestników, którzy zawalczą na międzynarodowym Turnieju o Złotą Rękawicę Wisły Kraków 2022. Poziom walk gwarantuje kibicom dobre, czysto sportowe widowisko. Zapraszamy.RÓŻAŃSKI W EUFORII: TO HISTORYCZNA CHWILA DLA RZESZOWA

Wczoraj federacja WBC potwierdziła, że 25 lutego w Rzeszowie Łukasz Różański (14-0, 13 KO) zmierzy się z mistrzem świata WBC wagi bridger - Kolumbijczykiem Oscarem Rivasem (28-1, 19 KO). Rzeszowianin nie ukrywa euforii, jaka ogarnęła go po tym ogłoszeniu. Przed nim walka życia i jedno z najważniejszych bokserskich wydarzeń ostatnich lat w Polsce.

MAYWEATHER JR O SWOJEJ WALCE Z JAKE'EM PAULEM I JEGO KARIERZE

Legendarny Floyd Mayweather Jr stoczy w najbliższą niedzielę w Dubaju pokazową walkę z celebrytą Dejim. Tymczasem na pojedynek wyzywa Floyda naprawdę nieźle boksujący youtuber Jake Paul (6-0, 4 KO), ale wygląda na to, że ten pojedynek raczej nie dojdzie do skutku. Mayweather twierdzi przy tym, że przygoda Paula z boksem może nie potrwać długo.