SBN 18: SKŁAD REPREZENTACJI POLSKI NA MECZ Z WĘGRAMI

Już w piątek mecz Polska vs Węgry w ramach SBN. Odbędzie się 10 walk, a w składzie naszej reprezentacji wystąpią między innymi olimpijczyk z Tokio Damian Durkacz (-71kg) oraz brązowi medaliści Mistrzostw Europy - Jakub Słomiński (-51kg) i Tomasz Niedźwiecki (-86kg).

W drużynie narodowej zaboksują także Jakub Krzpiet, Paweł Brach, Oliwier Zamojski, Bartosz Gołębiewski, Kacper Derda, Mateusz Bereźnicki i Oskar Safaryan, a może odbędzie się jeszcze jeden, dodatkowy pojedynek między polskimi zawodnikami.

Dla 54-letniego Wojciecha Bartnika, trenera reprezentacji, gala Suzuki Boxing Night 18 organizowana przez Polski Związek Bokserski ma szczególne znaczenie. Pochodzi i mieszka w Oleśnicy, to tutaj stawiał pierwsze kroki sportowe. Rozsławiał Oleśnicę na świecie, a najpiękniejszym momentem jest kariery było zdobycie brązowego medalu Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie.

Od tego sukcesu minęło 30 lat. Właśnie w piątek w Oleśnicy odbędzie się Benefis Wojciecha Bartnika. Na jego zaproszenie na Dolny Śląsk przyjedzie mnóstwo znanych bokserów i trenerów.

- Bardzo się cieszę, że do wspaniałego spotkania dojdzie w mojej rodzinnej Oleśnicy. Władze Polskiego Związku Bokserskiego i władze samorządowe mocno włączyły się w organizację Suzuki Boxing Night 18. Nie zabraknie pięknych wspomnień, ale oczywiście koncentrujemy się na meczu Polska vs Węgry. Dla naszych reprezentantów to kolejny ważny krok w kierunku kwalifikacji olimpijskich do Igrzysk w Paryżu - przyznał Bartnik.

Poniżej prezentujemy Wam skład reprezentacji Polski na mecz z Węgrami.

-51kg Jakub Słomiński
-54kg Jakub Krzpiet
-57kg Paweł Brach
-63,5kg Oliwier Zamojski
-71kg Damian Durkacz
-75kg Bartosz Gołębiewski
-80kg Kacper Derda
-86kg Tomasz Niedźwiecki
-92kg Mateusz Bereźnicki
+92kg Oskar Safaryan

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.