HEARN: MAMY POWODY, BY UWAŻAĆ, ŻE CONOR BENN JEST NIEWINNY

Promotor przyłapanego w zeszłym tygodniu na dopingu Conora Benna (21-0, 14 KO) - Eddie Hearn - udzielił kanałowi Boxing Social długiego i szczegółowego wywiadu, w którym próbował ratować wizerunek zarówno grupy Matchroom, jak i zawodnika, którego planowana na 8 października walka z Chrisem Eubankiem Juniorem została odwołana mimo usilnych promotorskich prób jej uratowania.

W organizmie Benna wykryto zakazany klomifen, w dodatku prawdopodobnie nie pierwszy raz. Pierwsza wpadka miała mieć miejsce na początku roku, ale według dziennikarzy Daily Mail sprawa była ukrywana.

Przypomnijmy, że prawnicy reprezentujący promotora Benna próbowali uzyskać nakaz sądowy, by uchylić lub obejść zakaz ww. walki, który wydała Brytyjska Komisja Bokserska (BBBofC). Sąd odmówił jednak wydania nakazu w przyśpieszonym trybie.

- Mogliśmy z łatwością doprowadzić do tej walki, ale podjęliśmy decyzję o tym, żeby tego nie robić, dopóki Conor Benn nie będzie miał szansy na oczyszczenie swojego imienia - powiedział Hearn.

- (...) Wiedząc o pewnych faktach, laboratoryjnych ekspertyzach, poziomach substancji w organizmie i wynikach innych testów wykonanych w określonym okresie, mamy powody, by uważać, że Conor Benn jest niewinny. Poczekam na dalszy rozwój sytuacji, bo chcę, żeby niewinność Conora została udowodniona - dodał szef grupy Matchroom.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 13-10-2022 19:13:23 
- Jestem niewinny! Od tej chwili powtarzał głośno w pięciominutowych pauzach te słowa:

— Ja jestem niewinny. Ja jestem niewinny.
Słowa te wykrzykiwał i w bramie dyrekcji policji, słowa te będzie powtarzał i przy przewożeniu go do sądu karnego w Pradze i z tymi słowy wkroczy do swej celi więziennej.

— Ja jestem niewinny. Ja jestem niewinny — powtarzał człowiek o zjeżonych włosach.
— Chrystus Pan też był niewinny — rzekł Szwejk — i też go ukrzyżowali. Nigdy nikomu nie zależało na jakimś tam niewinnym człowieku :P
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 13-10-2022 19:18:47 
Nie wiem czy to jakiś mój defekt, czy kwestia osób na zdjęciu, ale tytuł artykułu przeczytałem jako

"mamy powody, by udawać, że Conor Benn jest niewinny"...
 Autor komentarza: b0ndevi4nt
Data: 13-10-2022 20:21:52 
Wykryto odblok we krwi Benna. Chłopak jest przytyrany w chuj. Eddie Hearn "Mam powody, żeby uważać, że Conor Benn jest niewinny". Może on jest niewinny bo nie wiedział, że ma to we krwi? Albo tego, że ktoś mu to dodaje do śniadanka? A poza tym to bardzo wygodne, bo tego, że wiedział ciężko będzie mu udowodnić. Innymi słowy proces się rozkręca we wiadomą stronę
 Autor komentarza: Scross
Data: 13-10-2022 21:29:01 
Każdy kto wie do czego służy klomifen ten chyba nie ma wątpliwości. Może za dużo chlał czy brał za dużo antydepresantów i wrzucił do tego klomifen? raczej klasyczny odblok.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.