SPRAWDZIAN NASZYCH PIĘŚCIARZY W PORTUGALII

Trener Wojciech Bartnik sprawdzał kadrowiczów w niedawnym turnieju w Oslo, a teraz kolejna grupa polskich pięściarzy wystartuje w zawodach w Portugalii. A już wkrótce także święto naszego boksu olimpijskiego w Oleśnicy - Benefis Wojciecha Bartnika i mecz Polska vs Węgry w ramach Suzuki Boxing Night w rodzinnym mieście szkoleniowca reprezentacji Biało-Czerwonych.

W 50-tysięcznym mieście Covilha wystąpią: Ilia Bader (-60kg), Beniamin Zarzeczny (63,5kg), Mateusz Urban (-71kg), Dominik Kida (-71kg), Kacper Derda (-80kg) i Klemens Szczepaniak (-86kg).

W poprzednim tygodniu Biało-Czerwoni rywalizowali w zawodach w Norwegii z gospodarzami, Szwedami i Duńczykami. Najlepiej zaprezentował się Paweł Brach (-57kg), która wygrał dwie walki.

- Kolejna grupa bokserów będzie miała okazję sprawdzić swoją formę podczas zaplanowanego na 21 października meczu Polska vs Węgry na Suzuki Boxing Night w mojej rodzinnej Oleśnicy. Cieszę się, że duże wydarzenie bokserskie będzie miało miejsce w tym mieście. Na swój Benefis zaprosiłem wielu wspaniałych gości – dodał Wojciech Bartnik, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie.

Kadrowicze mają zaplanowane także Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Mielcu na początku listopada, Mistrzostwa Polski Seniorów w Zabrzu na przełomie listopada i grudnia oraz 19 edycję Suzuki Boxing Night w dniu 16 grudnia. Kadrowicze będą rywalizować także w turnieju w niemieckiej Kolonii.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: garylinker
Data: 12-10-2022 16:13:42 
No i coś się ruszyło w kwestii turniejów, brawo!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.