SANTA CRUZ: GARCIA ZOSTANIE ZNOKAUTOWANY PRZEZ DAVISA

- Gervonta Davis znokautuje Ryana Garcię - mówi z pełnym przekonaniem Leo Santa Cruz (38-2-1, 19 KO), który osobiście przekonał się o sile ciosu Gervonty Davisa (27-0, 25 KO).

Meksykanin poszedł na kolizję z "Czołgiem" 31 października 2020 roku. Po pięciu rundach przegrywał na kartach sędziów małym punktem - 47:48, ale wtedy Amerykanin zafundował mu jeden z najefektowniejszych nokautów w historii boksu. Zresztą całą walkę w świetnej jakości przypominamy Wam poniżej.

Ryan Garcia (23-0, 19 KO) od wielu miesięcy dopomina się o walkę z Davisem. I choć niedawno zadebiutował w kategorii junior półśredniej, to zapewnia, że dla takiego rywala powróci do lekkiej. Obaj są gwiazdami na miarę PPV, fajnie byłoby więc zobaczyć ich naprzeciw siebie.

- To byłaby znakomita walka. Garcia jest szybki i silny, podobnie jak Davis. Ale kiedy w końcu dojdzie do ich walki, według mnie Davis znokautuje Garcię. Ryan pozostaje otwarty na haki i sierpy, a Gervonta bije bardzo mocno. Prędzej czy później trafi i przewróci Garcię - przekonuje Santa Cruz.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: impactor
Data: 10-10-2022 14:30:25 
Zastanawiam sie kogo bardziej nie lubie i komu kibicować. Pięknisiowi z instagramowego świata czy typowemu czarnemu kryminaliście hmmm....
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 10-10-2022 14:40:27 
Davis ma sprawdzoną, mocną szczękę, natmiast Garcia już się wykładał po ciosach i to wcale nie puncherów. Dodatkowo tank potrafi uśpić. Jak młodego poniesie fantazja, to dostanie gonga i pójdzie spać, tak jak nota bene Santa Cruz.
 Autor komentarza: b0ndevi4nt
Data: 10-10-2022 19:25:09 
Tak oglądam tego Davisa i myślę sobie, że walka z Teosiem Lopezem to byłoby coś. Panowie bardzo podobnie się poruszają i ogólnie mają bliźniaczy rytm walki, taki pewny siebie, wredny. No ale Teoś się obraził na wagę lekką, bo go "oszukali" z Kambososem, także pomarzyć można...
 Autor komentarza: Flakon
Data: 10-10-2022 20:04:27 
A moim zdaniem Garcja obskoczy siłowego knypka
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.