NIGEL BENN BRONI SYNA PO WPADCE DOPINGOWEJ

Sporo piszemy o wczorajszym odwołaniu, a oficjalnie rzecz biorąc przełożeniu planowanej na sobotę w Londynie walki Conor Benn vs Chris Eubank Jr. Wpadka dopingowa Benna spowodowała łańcuch wydarzeń, który zakończył się ostatecznie ww. decyzją. Oto ostatnia wypowiedź w tej sprawie autorstwa ojca Conora, legendarnego czempiona Nigela.

- Jesteśmy w totalnym szoku, treningi w ostatnich dziesięciu tygodniach szły kapitalnie. Mój syn poświęcił się przygotowaniom do tej walki w stu procentach. Wiem, że Conor nigdy nie szuka dróg na skróty, kocham go i damy wam znać, co dalej. Conor jest czystym sportowcem - powiedział Nigel Benn.

Nigel dwukrotnie walczył z Chrisem Eubankiem Seniorem, legendarnym ojcem Chrisa Juniora. Pierwszą walkę, w 1990 roku wygrał przed czasem Eubank, zdobywając pas mistrzowski WBO wagi średniej, a w 1993 roku stawką były pasy mistrzowskie WBC (należący do Benna) i WBO (należący do Eubanka) wagi super średniej. Rewanż zakończył się remisem.

To właśnie ww. podtekst historyczny był jednym z głównych motorów napędowych promocji pojedynku Benn vs Eubank Jr, wygląda jednak na to, że po tym niedoszłym starciu pozostanie tylko wielki niesmak.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: NOSFERATU1922
Data: 07-10-2022 18:59:14 
Trudno by bylo inaczej. Jak Valdez wpadl to dla Reynoso te wszystko bylo w porzadku, nawet walka sie odbyla;)
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 07-10-2022 21:10:42 
Alvaro Wołovinez również wpadł i "oczyścił" dobre imię. Dajmy szansę Bennowi.
 Autor komentarza: NOSFERATU1922
Data: 07-10-2022 23:16:27 
Pełna zgoda.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.