EUBANK JR 'W NAGRODĘ' DOSTANIE WYŻSZY LIMIT?

Aż trzy zagraniczne komisje - nie tylko ta z Luksemburga, zgłosiły gotowość usankcjonowania sobotniej walki Chrisa Eubanka Jr (32-2, 23 KO) z Conorem Bennem (21-0, 14 KO). Trwa spór o to, jak i czy w ogóle rozegrać ten pojedynek.

Eddie Hearn, promotor Benna i organizator gali w Londynie, zapowiedział już, że nie skorzysta z zagranicznej komisji i nadal próbuje dogadać się z BBBoC - Brytyjską Radą Kontroli Boksu. I zdaniem dziennikarzy Daily Mail, do dopięcia walki jest bliżej niż dalej.

Ale mogą zostać wprowadzone małe zmiany. Umowny limit 71,2 kilograma, który faworyzował mniejszego Benna, może zostać podwyższony. A jeśli nie on, to przynajmniej górna granica nawodnienia na drugi dzień. Bo Eubank miał być jeszcze ważony w sobotnie południe.

O godzinie 17 polskiego czasu ma odbyć się konferencja prasowa. I podczas niej powinniśmy dostać odpowiedzi na wszystkie pytania...

Przypomnijmy, że wczoraj w południe gruchnęła informacja o tym, że wyrywkowa kontrola organizacji VADA wykryła w organizmie Benna zakazaną substancję. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ >>>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 06-10-2022 16:17:02 
Dwutlenku węgla na przyszły okres rozliczeniowy, takim się powodzi w nowej normalności.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 06-10-2022 16:24:49 
To już jest kompletna farsa. Mamy typa, który jest na tę walkę ewidentnie za mały, co wszyscy widzieli i o czym wszyscy pisali już na etapie uzgadniania tego poronionego projektu. Zamiast go utrącić w zarodku, brnięto w niego dalej, bo Hearn poczuł kasę.

Benn też wiedział, że jest za mały, więc ze zrozumiałych względów szprycował się "teściem" i został złapany na stosowaniu "odbloku". Teoretycznie powinien za to wisieć co najmniej pół roku, z korzyścią dla boksu a przede wszystkim własnego zdrowia. Ale nie powisi, bo Edkowi szkoda kasy. Dlatego wymyślane są wymówki, które poziomem żenady przebijają nawet to, co wymyślali z "wołowiną" u galaktycznego mistrza wszechświata.

Zamiast tego "za karę" pozwolą Eubankowi na wagę, która umożliwi mu zrobienie z Benna farszu do pierogów. To może w ogóle olejmy zakaz koksowania w kategoriach poniżej ciężkiej i pozwólmy zawodnikom na doping a tym, których akurat na nim nie złapano, na niedotrzymywanie limitów wagowych? Bo tak to w tej chwili wygląda. W ten sposób walka tylko z niesmacznej i bezsensownej zmienia się w odrażający spektakl hipokryzji. A potem jęki, że ludzie przerzucają się na jakieś freakfighty i inne Gromdy, gdzie sobie zawodnicy koksują ile apteka dała, ale przynajmniej nikt nie udaje "czystego".
 Autor komentarza: puncher48
Data: 06-10-2022 16:30:09 
Money talks.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 06-10-2022 17:01:32 
Walki nie bedzie
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 06-10-2022 20:15:20 
Od poniedziałku mnie w kraju nie było, jak wracałem - pomyślałem, a chuj tam, daje wszystkie ciężko zarobione punkty na pewnej stronie torrentowej z boksem na Benna... do brzegu... no i bym teraz nie miał ręki ;P
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.