WŁADIMIR KLICZKO: IBA POKAZUJE, JAK ZROBIĆ Z SIEBIE GŁUPKA

Decyzja Międzynarodowej Federacji Boksu (IBA) budzi niesmak i tylko pogłębi zapewne kryzys z MKOL. Organizację potępił od razu Władimir Kliczko, jeden z największych w historii mistrzów wagi ciężkiej. I przede wszystkim Ukrainiec, co w tej sprawie ma znaczenie pierwszorzędne.

Międzynarodowa Federacja Boksu zniosła dziś zakaz dotyczący występów zawodników z Rosji i Białorusi w wydarzeniach organizowanych pod auspicjami federacji. Rosjanie i Białorusini będą mogli brać udział w turniejach IBA - ze skutkiem natychmiastowym.

Napaść Rosji na Ukrainę trwa od lutego.

IBA PRZYWRÓCIŁA DO RYWALIZACJI ROSJAN I BIAŁORUSINÓW >>>

- Czy można znokautować samego siebie? Okazuje się, że można, co właśnie pokazuje decyzja IBA. To najlepszy przykład, jak zrobić z siebie głupka na oczach całego świata. Wstyd, boks zasługuje na coś więcej, tymczasem zdeptane zostały uniwersalne wartości - stwierdził młodszy z braci Kliczko.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 06-10-2022 01:41:28 
Nie wiem kto robi z siebie glupka, organizacja sportowa odcina sie od polityki a byly sportowiec w polityke (jaka by nie byla) chce wplatac wszystko i kazdego.
Hipokryta i burak, zwlaszcza że nie mial problemu z tym gdy Usyk i Loma (goscie w sile wieku) zamiast "walczyc o kraj" to lepiej beda reprezentowac ukraine na ringu.

Przeciez Ci sportowcy (z reguly mlodzi ludzie o znikomym wyksztalceniu) maja chuja do powiedzenia jezeli chodzi o decyzje polityczne, a Kliczko najchetniej by ich pozbawil mozliwosci spelnienia swoich marzen.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 06-10-2022 01:43:07 
spelnienia ich* marzen* (bo swoje to by spelnil jakby w rosji/bialorusi wszyscy cywile umarli bo ich szef zaatakowal ich kraj)
 Autor komentarza: Scross
Data: 06-10-2022 02:52:20 
Ja uważam, że każdy rosjanin i białorusin musi ponieść karę.
 Autor komentarza: babyfat
Data: 06-10-2022 06:51:10 
Marcin

Ale Ciebie zapewne usatysfakcjonowała zmiana na "Niemieckie nazistowskie...", bo nazistowskie było za mało. Tu mamy tą samą sytuację. Obywatele muszą ponosić konsekwencje jeżeli w grę wchodzi taki ogrom zła. Sportowcy są oflagowani, jest grany hymn. Ja mówię nie.
Dodam ze nie jestem rusofobem czy niemcofobem.
 Autor komentarza: Minister1989
Data: 06-10-2022 08:29:41 
Autor komentarza: marcinm

Organizacja odcina się od polityki, a wiesz kto stoi na czele tej organizacji???
 Autor komentarza: puncher48
Data: 06-10-2022 08:42:07 
Poprawność polityczna widzę wiedzie prym, oczywiście większość nie zada sobie trudu, aby poszperać wnikliwie, poznać prawdziwe przyczyny, tylko przyjmuje jedyną słuszną narracje serwowaną przez główny nurt. Ukraina zawsze była pod auspicjami rosyjskimi, a wojna na tym obszarze miała swój początek dużo wcześniej, bo już podczas kolorowej rewolucji, potem mieliśmy Euromajdan, 2014 nieoficjalny początek, a ostatnio już z pełnymi ceremoniałami. Tak więc jakby się przyjrzeć to Stany Zjednoczone w imię realizacji swoich hegemonicznych celów zapoczątkowały ten konflikt swoją ekspansywną polityką(kolorowa rewolucja finansowana przez Wuja Sama), najnormalniej w świecie Rosjanie nie pozwolą sobie na to, aby w ich strefie wpływów buszował jeden z głównych konkurentów, to tak jakby w Meksyku Rosjanie rozgościli się na dobre, albo Tajwanie w stosunku do Chin. Wladimir mówi i robi co chce USA, a właściwe Światowe Forum Ekonomiczne, które tak naprawdę ma olbrzymi wpływ na państwa, Bracia Kliczko jako znane i powszechnie szanowane osobistości idealnie nadają się do prowadzenia odpowiedniej propagandy i w ten sposób też są wykorzystywani, a Rosjanie będąc, tam gdzie są nie odpuszczą, bo nie dość, że zaproponowali nową konfiguracje bezpieczeństwa w Europie, to jeszcze ich społeczeństwo nie wybaczyłoby władzy słabości w postaci, choćby przegranej wojny. Ale to jak to, my się zaangażowaliśmy swego czasu w antyariańskie działania, a na Bliskim Wschodzie zaczyna się kotłować, czyli krótko mówiąc jako poplecznik Izraela, a zarazem USA możemy ponownie zostać wykorzystani do czegoś, czego powinniśmy unikać jak ognia i jak w tamtym rejonie zacznie być gorąco, to zapewne poblokowane zostaną szlaki morskie, a co to oznacza dla świata to chyba nie trudno się domyśleć. Ponadto wtedy należy oczekiwać kolejnej o wiele większej transzy uchodźców, gdzie mur na Białorusi nie zatrzyma ich pochodu, a wręcz będzie konieczność zbudowania podobnego, pewnie i na Ukrainie.
 Autor komentarza: bison0516
Data: 06-10-2022 08:50:19 
Tak. Rosjanie powinni walczyć tylko wtedy, kiedy kiedy organizatorom musi zgadzać się z kasa. Wtedy mogą występować pod flagą Kirgizji, albo jakąś inną. To jest dopiero szczyt hipokryzji.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 06-10-2022 08:51:25 
marcinm
A kiedy zmienisz zdanie? Jak ruscy zrzucą bombę atomową? :) Dziwisz się Władkowi? Jakbyś był znanym emerytowanym sportowcem a ruscy z pomocą Białorusi dotarli do Polski i plądrowaliby, gwałcili to cieszyłbyś się, że jakiś głupek w internecie zarzuca ci wchodzenie w politykę? A może byś nie reagował? Nie wykorzystywał swojej popularności.
A jacy to niby rosyjscy sportowcy odcinają się od poczynań putina? To już jakaś ruska babcia miała więcej odwagi i protestowała.
"organizacja sportowa odcina się od polityki" ty taki naiwny jesteś? Czy tylko udajesz? Organizacja pod ruską zwierzchnością "odcina się od polityki" :) i podejmuje akurat korzystne dla swoich rodaków i sojuszników decyzje :)
"Nie wiem" - tutaj ze wstępem do twojej miernej wypowiedzi przynajmniej się z tobą zgodzę - ty nic nie wiesz. Czegoś takiego jak "apolityczność" w sporcie nie ma - przykład chociażby kariera Jacka Johnsona, druga walka Max Schmelling vs Joe Louis, zawieszenie igrzysk na czas wojny, wpływ na karierę Woronina i wielu innych sportowców bojkotu "bloku wschodniego" igrzysk w Los Angeles czy wreszcie Monachium. Można by tak mnożyć przykłady. A ty naiwniaku chcesz oddzielić politykę od sportu, nie chcesz bojkotu jako narzędzie nacisku na chore społeczeństwo rosyjskie? Poza tym dla ludzi, którym niszczą domy, gwałcą kobiety w rodzinie to nie polityka - to wojna. Nie widzisz kto jest agresorem i nie kumasz, że sport od zarania dziejów (greckich igrzysk) pełnił rolę antywojenną i na czas rywalizacji zawieszano wojny a jak któreś państwo miasto nie chciało tego zrobić to nie brało udziału w rywalizacji.
 Autor komentarza: meh
Data: 06-10-2022 09:10:33 
@ poszukiwacz- wielkie brawa dla tego Pana. Nie ująłbym tego lepiej. Sport jest polityczny.
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 06-10-2022 09:51:50 
Reprezentant kraju, który OFICJALNIE wyznaje ideologię nazistowską, posługuje się hitlerowską i banderowską symboliką, który nigdy nawet nie przeprosił za swe bestialskie zbrodnie - poucza i potępia.
Rzygać się chce.

Podobno nie powinno się mieszać sportu i polityki - ale w przypadku Rosji, która nareszcie, po 8 latach, zdecydowała się wziąć pod obronę swoją ludność - najwidoczniej zasada nie działa.

Ukraińcy GARDZĄ polactwem, które włazi w doopę potomkom bandziorów.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 06-10-2022 10:52:33 
Ygnac
"w przypadku Rosji, która nareszcie, po 8 latach, zdecydowała się wziąć pod obronę swoją ludność " brzmi podobnie do oficjalnego uzasadnienia napaści sowietów na Polskę 17 września 1939 roku. Tam wtedy byli" zatroskani" np o los ludności białoruskiej w "bankrutującej i złej" Polsce. Jesteś ruską onucą tak z zamiłowania czy za kasę? :)
Nie odnoś się do banderowców bo robisz to w iście putinowskim stylu. Putin też na tak jadowicie "sprzyja" nam w tej sprawie jak ty tutaj próbujesz wyrzygać.
 Autor komentarza: babyfat
Data: 06-10-2022 10:55:54 
Ygnac

"Ukraińcy GARDZĄ polactwem"?
To wejdź na grupy pomocy Ukraińcom, tam poczytaj jak bardzo nami gardzą :)
JA tam czytam jedynie piękne słowa jacy jesteśmy wspaniali, jak bardzo nam dziękują. I że zawsze będziemy dla nich braćmi, na których możemy polegać. To piękne i wzruszające.
Czytaj, edukuj się i kochaj ludzi człowieku, a nie wypierduj tu takich dyrdymałów, bo jeszcze Ci kto uwierzy XD
 Autor komentarza: pacemon75
Data: 06-10-2022 11:01:12 
Mam pytanie ...
Ilu z Was było kiedykolwiek na Ukrainie?....
idiota wyżej pisze o tym, że Ukraińcy gardzą Polakami... Najpierw tam jedź a potem pisz ... Kiedyś byli rusopucami jak Ty - teraz się zmieniło....
Pewnie jesteś debilem z Konfederacji....
 Autor komentarza: Lancaloht
Data: 06-10-2022 11:03:57 
ludzie spokojnie, można dyskutować na wiele tematów, a nie z każdym ... Ygnac to ruski troll, nie odpisywać ruskiej onucy i tyle...
 Autor komentarza: Ogar
Data: 06-10-2022 11:13:26 
Ignaś to oczywisty troll a kulfon już przyleciał i tłumaczy mu że Ukraińcy nas kochają ja jebie.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 06-10-2022 11:23:16 
@Babyfat

Jedno jest pewne, ocenia się po człowieku, czy ktoś nim jest lub nie, a nie po narodowości, co nie zmienia faktu, że także różnej maści element napływa do naszego kraju, choćby z tego powodu, że służby, które powinny czuwać, kto do nas zmierza tego nie robią, tylko wpuszczają jak leci, a odnośnie formułowanej narracji, zaprzeczasz sam sobie, bo sam obrażałeś nie tak dawno innych, którzy się z tobą nie zgadzają, a na koniec zadam ci pytanie-zagadkę i to nie będzie z czystej złośliwości, wręcz wyłącznie z ciekawości.

Jakie jest domniemywane ukryte znaczenie tęczy?
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 06-10-2022 11:41:48 
puncher48,

skoro "ocenia się po człowieku" to ty, łykający każdą teorię spiskową, analfabeto-grafomanie na zasiłku, znajdujesz się na samym marginesie społecznym. Zaraz obok tej drugiej ruskiwej qrwy, czyli Ygnaca.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 06-10-2022 11:54:02 
Pamiętam cię, generalnie nie masz zbyt wiele do powiedzenia, co zresztą udowodniłeś swoim postem przed momentem, nie będę z tobą wchodził w jakąkolwiek polemikę, bo to jakbym chciał dyskutować z perpetuum mobile o jednakowej treści. Twoje oprogramowanie więcej nie ogarnia, ale powiem ci, życzę ci miłego dnia i sukcesów w nawracaniu. Trzymaj się Goryl.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 06-10-2022 12:06:00 
Polacy kładą embargo na Rosję a Ukraina robi z nimi biznesy.. między innymi na tranzycie gazu do Czech..tak dostaje za to kasę od Moskwy..Sami Ukraińcy jako ludzie nie są winni, ci co tu zrobili Ukropol już tak.. Polski nie stać na pomoc która oferują Ukrainie..za to płacimy my i będą płacić nasze dzieci..i nie nie zapewniamy sobie tym pokoju.. Polska jest na sztycy krajów najbardziej zagrożonych skutkami ataku nuklearnego..
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 06-10-2022 12:10:41 
przygłup48,

obawiam się, żałosna onucko, że jesteś jedną z ostatnich osób na tym forum, które mogą oceniać kto "ma", a kto "nie ma" czegoś do powiedzenia.

Jesteś sfrustrowany, bezrobotny, niewykształcony i niezbyt bystry, przez co siedzisz całe dnie na gównoportalach, oglądając youtube i czytając podejrzane fora, a potem 1:1 powtarzasz żałosne wysrywy ruskiej propagandy.

Dlatego nie mam zamiaru cię nawracać, takie odpady trzeba tępić, nawet wirtualnie.
 Autor komentarza: babyfat
Data: 06-10-2022 12:33:54 
puncher48

Wskaż miejsce pod jakimkolwiek postem gdzie sam z siebie obraziłem kogoś, kto wcześniej nie obraził mnie lub nie użył słów nienawiści pod adresem mniejszości narodowych, sexualnych czy rasowych. Albo po prostu przyznaj że kłamiesz i wtedy przestań imputować mi intencje, które nie miały miejsca.

Piszesz, że ocenia się po człowieku, po czym pytasz o "domniemywane ukryte znaczenie tęczy". Bądź poważny (!), to wtedy i ja Ci odpiszę poważnie. Łowco teorii spiskowych od 7 boleści, jak słusznie przypomniał @GROiLLORT
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 06-10-2022 12:42:26 
Czyli reasumując: według niektórych "naukowców" tutaj powinniśmy siedzieć cicho jak mysz pod miotłą, nikomu nie pomagać a wtedy putin łaskawie nas zostawi a kto wie może zapewni nam spokój :) Jak można wierzyć w rosyjskie zapewnienia i brak ambicji czy zachłanności świadczy memorandum budapesztańskie podpisane jeszcze przez Jelcyna? Można powiedzieć, że wtedy rosja uznała granice Ukrainy a dzisiaj już nie uznaje wręcz ich państwowości. Co stoi na przeszkodzie przy takiej "stałości" rosyjskich namiętności, że nie uznają w przyszłości naszych granic? Trzeba być barankiem aby w dzisiejszych działaniach Polski i pomocy Ukraińcom nie widzieć pewnego prewencyjnego charakteru, nie cieszyć się z pobudki zachodu. Trzeba być idiotą aby liczyć na ugłaskanie agresywnego bandyty swoją biernością i milczeniem. Tak niektórzy z was w podbramkowej sytuacji zachowujecie się na ulicy? :) Chyba tak skoro takich argumentów używacie i w większej skali.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 06-10-2022 12:59:32 
Niektórzy strasznie demonizują tego Putina.. Nawet dzieci w przedszkolach się nim straszy..A może Rosja to ostatni bastion wolności??..kto wie.. Ludzie bez podstaw łączą ze sobą konflikt na Ukrainie a możliwość agresji na nasz Kraj..My naprawdę nie jesteśmy Putinowi do niczego potrzebni..Z całej tej sytuacji wyjdziemy jak frajerstwo..z długami Tylko.. Ale no cóż Polak mądry po szkodzie..
 Autor komentarza: puncher48
Data: 06-10-2022 13:09:05 
Normalne, często logiczne myślenie to teoria spiskowa, nie chce być nietaktowny, ale jakbym czytał opowieści z Narni mówione na głos przez chcących wtłoczyć w społeczeństwo akwizytorów nowej normalności. Kolega nie odpowiedział na pytanie, odwrócił kota ogonem, czego można było się spodziewać, a z Rosją to powinniśmy jak szczwany lis robić interesy, a nie wojować w imieniu tych którzy bez mrugnięcia okiem poświecą nas na ołtarzu swojego dobrobytu, innymi słowy działać jak najwięksi gracze, a nie jak piąte koło u wozu, ale do tego trzeba elity z prawdziwego zdarzenia, a czy taką dysponujemy to sobie sami odpowiedzcie.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 06-10-2022 13:15:24 
lukaszenko
"Polska jest na sztycy krajów najbardziej zagrożonych skutkami ataku nuklearnego.. " a kiedy niby nie była? :) Za czasów zimnej wojny nasz "sojusznik" z układu warszawskiego też nas wystawił na pierwszą linię ataku nuklearnego zachodu. Ryszard Kukliński to odkrył więc i ty też może kiedyś odkryjesz :)
"A może Rosja to ostatni bastion wolności??" a pamiętasz komunę i ten bastion wolności co nam wtedy uszykowali? Pamiętasz, że nam tą wolność gwarantowali tak, iż wspólnie "broniliśmy" ja w czechosłowacji ? :) A w kraju mają taką wspaniałą wolność pod panowaniem putina :) cud, miód a że opozycjoniści często umierają tam na zatrucie ołowiem to już pikuś - są ostatnim bastionem wolności :) Aleksiej Nawalny się ta wolnością najbardziej delektuje :)
"Ludzie bez podstaw łączą ze sobą konflikt na Ukrainie a możliwość agresji na nasz Kraj..My naprawdę nie jesteśmy Putinowi do niczego potrzebni.." faktycznie zawsze im byliśmy obojętni: Caryca Katarzyna miała w zwyczaju się nami nie interesować :), lata zaboru, komuna w PRL to przejawy braku zainteresowania z ich strony :) Putin urodził się w oderwaniu od tradycji i dopiero w Berlinie dowiedział się , że jest rosjaninem :) i nie będzie kultywował tych tradycji i jemu też nie jesteśmy do niczego potrzebni :) Kurwa, normalnie komedia :)
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 06-10-2022 13:25:03 
Poszukiwacz

Tak Kukliński odkrył prawdę.. Tylko nie wiem czy masz świadomość że jak doktryna obronna układu Warszawskiego zakładała obronę ZSRR na polskiej ziemi tak samo doktryna obronna NATO zakłada taki sam scenariusz.. czyli obrona na terenie Polski.. wiec w naszym zasranym interesie jest unikanie konfliktu na linii NATO Rosja za wszelką cenę..bo Nigdy nie będziemy strona wygrana..I serio jest mi wstyd gdy ktoś wybrany przez większość tego kraju mówi, nie strasz nie strasz bo Się zesrasz do sąsiada o takim potencjale atomowym.. Dziś rządzi pieniądz.. powinniśmy zarabiać i robić biznesy z sąsiadami a nie ujadać jak Pekińczyk..
 Autor komentarza: DrX
Data: 06-10-2022 13:26:54 
Głupka to zrobił z siebie WŁADIMIR KLICZKO jak był w ringu z Tysonem Furym, wiadomo ruski napadli i to jest fakt ale ukraińcy święci nie są, straciłem do nich symapetię jak zobaczyłem wywiad z ich prezydentem, który na pytanie o azow, odpowiedział, że jest faktycznie taki batalion i tyle a o ich zbrodniach, które popełnili to nie ma tematu.
Mała próbka:
– Osobiście jestem nazistą. Mamy jedno zadanie: wyzwolić kraj od terrorystów – mówił na spotkaniu z reporterem brytyjskiego „Telegrapha”, Tomem Parffitem, Fantom – jeden z żołnierzy pułku Azow. Jego były dowódca – Andrij Biłecki – w tej samej rozmowie poszedł w technikalia. Opowiadał o charakterze jednostki, którą przedstawiał jako „lekką piechotę do wyzwalania takich miast jak Donieck”. Znany jest też jednak z bardziej filozoficznego wymiaru rozważań, które spowodowały, że jego żołnierze obdarzyli go przydomkiem Biały Wódz. „W tym krytycznym momencie naszą historyczną misją jest przewodzić białej rasie na świecie w jej ostatecznej krucjacie. Krucjacie, której celem jest przetrwanie. Krucjacie przeciwko semickim podludziom” – pisał w jednym ze swoich programowych komentarzy.
Jakby ktoś chciał linka: https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/1439737,pul-azow-ukraina-strefa-wplywow.html
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 06-10-2022 13:38:24 
Pamiętam w tamtym roku sytuację przed świętami ludzie ode mnie z biura ci tak zwani poprawnie polityczni..nie kupowali w niektórych sklepach..nazw nie będę wymieniał..bo Niby te marki zostały w Rosji..i w tych sklepach praktycznie sami Ukraińcy, którym to kompletnie nie przeszkadzało.. haha..i szczerze To Ci Ukraińcy są mądrzejsi od Tych idiotów..
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 06-10-2022 13:49:13 
Poszukiwacz
Co do komuny.. moja rodzina cała walczyła z tym ustrojem..i teraz oni mówią Ale nie o taką Polskę..i ja wiem że PRL to była utopia.. ale mówię to z pełną świadomością chyba wolałbym tamte czasy, tamtych ludzi od tego co jest szykowane DJa nas Teraz..Za komuny ponoć nie było wolności.. hehehe.. Dziś to wręcz mamy niewolnictwo..
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 06-10-2022 14:20:27 
lukaszenko
Gówno prawda. To bliskość rosji gwarantuje nam pewną bombkę. Nie można pisać o doktrynie NATO poświęcającej Polskę w wojnie nuklearnej tylko co najwyżej o doktrynie rosyjskiej o takim ataku na Polskę. Bywało, że ruscy swoim sołdatom w wojnie światowej dawali jeden karabin na dwóch a NKWD z ciężkim karabinem maszynowym na tyłach pilnowało aby ten z pustymi rękoma się czasem nie cofał w czasie ataku :) Widzisz różnicę w myśleniu? Czy któryś kraj zachodni w jakichkolwiek działaniach wojennych tak postępował? NIE :)
"ci tak zwani poprawnie polityczni" bojkot firmy nie jest przejawem poprawności politycznej - nie wrzucaj do tego pojęcia wszystkiego jak do wora z niesegregowanymi odpadami. A co do Ukraińców to nie są mądrzejsi, tylko to są ci co uciekli. Jak widzisz dwudziestoletniego, zdrowego Ukraińca w Polsce to wiesz, że wybrał spokój a nie walkę za kraj. Tylko czy to jest argument aby nie walczyć na wszystkie sposoby z putinowską rosją? Ilu musi być ukraińskich kolaborantów abyś uznał, że nie należy im pomagać? :) Ty nadal nie rozumiesz. Podstawowy motyw pomocy Ukraińcom jest bardzo praktyczny dla nas, to oni walczą z ruskim mirem a nie my. Jeśli nie byłoby pomocy zachodu za jakiś czas zyskalibyśmy od południa wschodniej granicy sąsiedztwo rosji - nie jako enklawa kaliningradzka ale jako jednorodne terytorium wroga. Ja w tym supermarkecie budowlanym z początku nie kupowałem ale teraz kupuję towary ze względu na zatrudnienie Polaków :) Czego ty oczekujesz aby uzasadnić bojkoty czy pomoc na rzecz Ukraińców lub przeciwko rosji? Oczekujesz, ze wśród uchodźców, emigrantów będą sami święci? :) A jak nie, to pogodzimy się z Putinem, zaczniemy kupować na nowo ich węgiel a ich odeślemy? :)
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 06-10-2022 14:30:59 
"Za komuny ponoć nie było wolności.. hehehe.. Dziś to wręcz mamy niewolnictwo." no faktycznie nie było internetu, takich forów i za twoją wypowiedź nie zostałbyś zgarnięty prze esbeków :) mógłbyś swobodnie wyrażać swoje poglądy :) a co do niewolnictwa w pracy - byś się obijał w pracy w myśl ówczesnej zasady " czy się stoi czy się leży..." miałbyś luzik w pracy i w ogóle pracę dopóki byś siedział cicho. Nie przeszkadzałaby ci ta sama bida dla wszystkich (przynajmniej nie było miejsca na konsumpcjonizm). A jak byś się chciał wybijać to zostałbyś aktywnym partyjniakiem i przy odrobinie szczęścia i sprawnego donosicielstwa lizałbyś tyłki naszych wschodnich przyjaciół - to już by była wyższa szkoła jazdy i szczyty władzy w PRL :) - tylko wtedy miałbyś tą swoją motorówkę :) No tak "nie o take polske walczyłem" :)
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 06-10-2022 14:47:31 
Poszukiwacz
Wojna na Ukrainie to nie jest nasza wojna.. Oczywiście wykorzystywany jest Strach przed Rosja i Oczywisty przecież zamach smoleński 😂😂😂😂 do Tego aby Polak się bał..i się boi czego jesteś przykładem..
Co do bombki to żadna bliskość Rosji nie ma tu znaczenia..i tak niestety ale dobre NATO będzie się broniło w Polsce przecież nie na terenie Niemiec..
Mamy całkiem dobre położenie.. powinniśmy zarabiać na tranzycie.. ale cóż ..my wolimy machać szabelką..
Na szczęście śledząc trochę internet ludzie zaczynają pomału otwierać oczy..
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 06-10-2022 14:48:19 
Poszukiwacz
Wojna na Ukrainie to nie jest nasza wojna.. Oczywiście wykorzystywany jest Strach przed Rosja i Oczywisty przecież zamach smoleński 😂😂😂😂 do Tego aby Polak się bał..i się boi czego jesteś przykładem..
Co do bombki to żadna bliskość Rosji nie ma tu znaczenia..i tak niestety ale dobre NATO będzie się broniło w Polsce przecież nie na terenie Niemiec..
Mamy całkiem dobre położenie.. powinniśmy zarabiać na tranzycie.. ale cóż ..my wolimy machać szabelką..
Na szczęście śledząc trochę internet ludzie zaczynają pomału otwierać oczy..
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 06-10-2022 14:49:40 
Co do lizania dupy i partii Chyba jednak kończą ci się argumenty..nie mierz wszystkich miarą swojego dziadka.. dezertera..
 Autor komentarza: marcinm
Data: 06-10-2022 15:02:41 
@poszukiwacz
Odniose sie tylko do pierwszego komentarza. Nie uprawiaj gdybologii co by bylo gdyby. Na swiecie sa toczone wojny, jakos nikt nie zabrania udzialu w imprezach sportowym obywatelom izraela, ktory od lat robi naloty na syrie, nikt nie zabrania uczestnictwa w imprezach saudyjczykom ktorzy sa wstanie wojny z jemenem (czy amerykanom w czasie kiedy wspierali saudyjczykow). Nikt nie zabranial jankesom uprawiac sportu kiedy rozpierdalali polowe bliskiego wschodu.

To, że sport nie jest odciety od polityki to oczywista sprawa ale czy powinien byc? - moim zdaniem tak, Twoim czy zdaniem banderowca kliczki - nie.

Sam zaznaczasz, ze wojna to wojna a nie polityka - ok. Ale sport to nie wojna ani polityka i tak powinno byc, przez takich jak Ty (zwolennikow mieszania sportu do polityki/wojny) zapewne nigdy do tego nie dojdzie
 Autor komentarza: marcinm
Data: 06-10-2022 15:02:51 
ps. a wojny i tak beda
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 06-10-2022 16:03:01 
marcinm
Tak zapewniasz tutaj, że coś jest dla ciebie oczywiste choć we wcześniejszej wypowiedzi nie było. A zaraz potem piszesz odnosząc się do idealizmu. Porównujesz sytuację do tej w Syrii, czy o braku odpowiedzialności Saudyjczyków, Izraela jakbyś się wczoraj urodził :) Polityka jest i będzie w sporcie nawet bez wojen w możliwie pokojowym czasie na świecie. Wtedy mógłbyś się pultać i miotać jak młody leszczyk, że my nigdy igrzysk olimpijskich nie organizowaliśmy a niektóre kraje zimowe i letnie po kilka razy jak np Chiny, które także święte nie są. A twój pogląd, że powinno być inaczej to czysta utopia niczym sielanka wskutek wprowadzenia komunizmu. Jak jakiś młody bojownik wierzysz w garbate aniołki i mi wciskasz, że mam taki pogląd - nie, ja nie wyraziłem poglądu jaki powinien być sport tylko wyraziłem jaki jest stan rzeczy. Sport na poziomie ludzkim to rywalizacja, sport na poziomie międzynarodowym to rywalizacja o prestiż, kasę, jeszcze raz kasę, gdzieś tam dla kogoś splendor, zdarzy się, że dumę narodową czasem niczym pewnego rodzaju "pokojowa wojna". Słyszałeś o "ręce boga" - gola strzelonego ręką przez Diego Maradonę? Szał radości Argentyńczyków po nieprzepisowo strzelonym ale uznanym golu podsztyty wrogością do angielskiego wroga? Ty byś chciał sport międzynarodowy odpolitycznić? To byś musiał ludziom zwoje w mózgach wyprostować. Samo kibicowanie swojemu rodakowi/rodakom stwarza, narodowy i tym samy polityczny kontekst całego przedsięwzięcia. No chyba, ze rywalizacja byłby pomiędzy krajami od zawsze zaprzyjaźnionymi :) Jesteś odklejeńcem i ruska onucą więc może tego nie ogarniasz ale ogarnij przynajmniej jedno - brniesz w temat w którym tylko wydaje ci się, ze coś udowodnisz. Jak cię zaniecham bo i tak za dużo na takich baranów tutaj czasu trwonię to ty coś idiotycznego napiszesz i po braku odzewu uznasz, ze masz rację? Możemy się tak umówić? Będziesz zadowolony? :)
 Autor komentarza: puncher48
Data: 06-10-2022 16:15:00 
Jakoś dziwi mnie, że prawie nikt nie mówi otwarcie, że jesteśmy w drodze do komuny do kwadratu, takiej wręcz turbo przy której PRL to istna oaza szczęśliwości, z jednej strony dochód gwarantowany, waluta cyfrowa, może nawet z upływającą datą ważności, tożsamość cyfrowa, system zaufania społecznego, paszport węglowy, aby za dużo nie pierdzieć, a już nie daj Boże oddychać, z drugiej monitoring wszystkiego i wszystkich 24/h, a niby skąd ten system i ładne jego opakowanie w postaci agendy 2030(wcześniej21) idzie? Kartel miliarderów i największe centra technologiczne świata już oto zadbają byś się dowiedział co to feudalizm i jak być szczęśliwym bez potrzeby dysponowania czymkolwiek. Piękna idea, oczywiście jestem świadom ataku trolli lada moment, wieszczących, że to teoria spiskowa, albo wręcz przyszły raj na ziemi do którego zmierzamy co raz szybciej. Pytałem o tęcze i chyba się nie doczekam, naturalnie pojawienie się konfliktu zbrojnego zaraz po fiasku pandemii to koincydencja, ale może tutejsi spece od tych dziedzin niech zabiorą głos w tej sprawie.

Tak czytając zauważyłem, że wspominano o doktrynach, to myślę, że ta Natowska jest świeżuteńka, to pewnie też teoria spiskowa, ale mi bliżej do foliarza w niektórych oczach, tak więc wybaczcie mi moje dobroduszne zapędy.

https://www.nato.int/docu/review/pl/articles/2021/05/20/przeciwdzialanie-wojnie-kognitywnej-swiadomosc-i-odpornosc/index.html
 Autor komentarza: maddog
Data: 06-10-2022 16:21:38 
poszukiwacz

Ale pierdolisz. Gdybys pomieszkał trochę w Donbasie i na łeb spadałyby ci ukraińskie rakiety, to może wtedy przemyslałbyś czy prezydent Putin miał rację, podejmując działania zmierzające do ochrony Rosjan na terytorium Ukrainy. Przywołany przez ciebie Nawalny to jebany zdrajca, który powinien wisieć. Władimir Putin obszedł się z nim nad wyraz łaskawie. Uraińcy wdzięczni Polakom? Nie rozśmieszaj mnie. A co mają pisać, kiedy czerpią całymi garściami z polskiego budżetu? Poczekaj, jak się pomoc skończy. Wtedy zobaczysz jacy są wdzięczni. A Polska tradycyjnie już skończy jak frajer z chujem w dupie. Jebać banderowców z Kliczką na czele.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 06-10-2022 16:23:34 
lukaszenko
"zamach smoleński" a był taki?! Z tego co wiem to była katastrofa a zamachu nikt nie udowodnił.Strach to prezentujesz ty. Nie robienie nic, nie wychylanie nosa, chowanie głowę w piasek. Babcię na twojej dzielni by bili na ulicy to byś spierdalał? Czy byś zawołał sąsiada i we dwóch zareagował aby pomóc i babci i przy okazji sobie aby gówniarze wiedzieli, że tutaj na dzielni ma być porządek. I nie robisz tego z miłości do babci :) To jest tego typu myślenie, którego ty na pewno nie prezentujesz. A mi wciskasz, że się czegoś boję w wyniku jakieś propagandy :)
"NATO będzie się broniło w Polsce przecież nie na terenie Niemiec" normalnie robisz zarzut NATO, że rosja jest od wschodu i my jesteśmy bliżej niż Niemcy :) normalnie kabaret. Może żebyś się nie obraził poproszą ci z NATO aby ruscy podjechali pekaesem i od zachodu zaatakowali Niemców :) bo to niesprawiedliwe - znowu my na pierwszej linii :)
"powinniśmy zarabiać na tranzycie.. ale cóż ..my wolimy machać szabelką" powiedzenie o polskim machaniu szabelką jest określeniem naszego grożenia, tupania na wyrost. Tutaj spudłowałeś, zagrożenie jest realne i z rosji a o tranzycie zapomnij jest stracony jak ten tranzyt w gazu w dwururce. Jak będą musiały ty i twoje dzieci przez putina tablety na okoliczność chmury radioaktywnej żreć, to się przypomnę z tematem straszenia. Na razie w strażach pożarnych dostają mierniki radioaktywności, a w .. nie powiem, bo nie powinienem :) Bez odbioru, bo znów jest jałowa dyskusja - nikt nikogo nie przekona a co dopiero nawróci :)
 Autor komentarza: marcinm
Data: 06-10-2022 16:30:28 
@poszukiwacz
Ty chyba nie rozumiesz co sie od Ciebie pisze, daruj sobie tez infantylne "chlopczyk, leszczyk, baran, ruska onuca" bo to pokazuje ze to Ty sie pultasz ;). Masz problem z odbiorem przekazu i jezeli ktos ma inny poglad na dany temat to jedyne co co potrafisz to uzywac inwektyw.

W nie swojej wojnie (a taka wojna jest wojna na ukrainie, no chyba ze jestes ukraincem) najchetniej otulibys cieplym kocem mieszkancow panstwa, ktore oficjalnie zglaszalo roszczenia do naszego terytorium i oficjalnie czci ludobójców, natomiast ich przeciwnika bys spalil, oczywiscie w przypadku innych konfliktow nie widzisz problemow "bo taka jest polityka". Hipokryzja bije od Ciebie na odleglosc.

Co do mojego pogladu (utopijnego) - tak jak wspomnialem nie sądze żeby kiedykolwiek to sie wydarzylo (niestety) i podkreslam, ze głównym tego powodem sa ludzie ktorzy akceptuja (a wrecz propaguja) właczenie sportowcow (ale i nie tylko) do wojny. Wiec wielki pacyfisto, de facto to tacy jak Ty eskaluja napięcia.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 06-10-2022 16:31:03 
maddog
zjeżdżaj ruska onuco, jak na razie z twojej wypowiedzi wynika, że ty jesteś zdrajcą śmieciu. Nawalny to ma jaja o których ty możesz jedynie pomarzyć i twoje mają zapewne wygląd taki, że przy nim wyglądasz jak dziewica orleańska - nasionka maku. Jebać takich ruskich kolaborantów ja maddog z dupy wyklutych.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 06-10-2022 16:35:41 
marcinm
napięcia to ty masz ale przedmiesiączkowe. Napięć już nie ma, jest wojna, specjalisto od stosunków międzynarodowych. A przez pojęcie stosunek rozumiesz, na poziomie odruchu Pawłowa, że ściągasz portki i wypinasz tyłek na wschód w pełnym wyczekiwaniu na putinowską lufę.
 Autor komentarza: maddog
Data: 06-10-2022 16:36:55 
Nie będzie mi jakiś parowóz mówić co mam robić. Skończ z tym bełkotem bo z ukraińskim chujem w ustach niewyraźnie mówisz.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 06-10-2022 16:40:16 
Poszukiwacz
Ale jeśli będę jadł tabletki to nie przez Putina.. podziękuję za to tym którzy w nieudolny sposób próbują rządzić tym krajem
. oczywiście że żadnego zamachu nie było ale narracja rządzących jest inna..
Co do chowania głowy w piasek daleki jestem..Ja mówię tylko że konflikt na Ukrainie nie jest wymierzony przeciwko nam..To już sami ludzie sobie taką teorię dosztukowali..Ten konflikt to wojna Części Powtarzam Części Narodu Ukraińskiego przeciwko Rosji..My możemy pomóc jako ludzie, dać pomoc humanitarna ale nie to co te partacze wymyśliły.. Jesteśmy jako Państwo totalnym frajerem na arenie europejskiej.. totalnym..a pomagając militarnie Ukrainie osłabiany Rosję ale też znacząco swój potencjał militarny..W razie ataku.. Generalnie Polska będzie wielkim przegranym po Tej wojnie..bo plusów DJa Nas żadnych z tego nie będzie..poszczekamy a potem i tak kupimy wszystko co trzeba z Rosji poprzez pośrednictwo Niemiec, Czech a może i samej Ukrainy..bo rządzą nami idioci..
 Autor komentarza: marcinm
Data: 06-10-2022 16:41:18 
@poszukiwacz
Słaby mentalnie napinacz, urywam dyskusje bo szkoda mi czasu na czytanie obelg i wysrywów człowieka, który najwyrazniej ma jakies problemy. Jak chcesz sie z kims powyzywac to znajdz równego sobie ułomka. Miłego popoludnia.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 06-10-2022 16:54:52 
Mnie to zastanawia jedno jak to jest że my wszyscy wszystkim wybaczamy Tylko Ruskim nie..tu będziemy pamiętać wszystko co najgorsze ale grzeszki innych popełniane w tym czasie to już z łatwością wybaczamy.. Rosja napadła 17 zła.. Ukraińcy Wołyń??..leee jaki Wołyń.. bądźmy konsekwentni.. skoro wybaczamy potworne zbrodnie Niemcom, Ukraińcom, Litwinom, Słowakom czemu ta Rosja taka zła..a może ktoś jakiś wielki brat każe nam tak myśleć 😀
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 06-10-2022 16:55:56 
I całe stado Baranów nim się zastanowi to już beczy 😂😂😂
 Autor komentarza: maddog
Data: 06-10-2022 17:45:49 
Cały zachodni świat drze mordę, że nie uznają referendum. A jak to było w przypadku ,,niosącego demokrację'' Zachodu?

Referenda wtedy i teraz - Jak Zachód interpretuje istnienie prawa międzynarodowego?
Na początku lat 90. mocarstwa zachodnie planowały przeprowadzenie serii referendów na terytorium Jugosławii (SFRJ), odwołując się do zasad samostanowienia. Stało się to niemal natychmiast po zjednoczeniu Niemiec, które wraz z USA odegrały wiodącą rolę w rozpadzie tego kraju. Oczywiście nie można ignorować roli Wielkiej Brytanii, Francji i innych krajów zachodnich. Pomimo pewnych wzajemnych nieporozumień powstał wśród nich konsensus, że nie można kwestionować wolności samostanowienia. Równolegle z przygotowaniem referendum mocarstwa zachodnie aktywnie zbroją chorwackie, słoweńskie i muzułmańskie formacje paramilitarne. Referenda te zapoczątkowały serię konfliktów zbrojnych między republikami i rozpoczęły wojnę na terytorium byłej Jugosławii.
Formalny rozpad Jugosławii rozpoczął się pod koniec czerwca 1991 r., kiedy parlamenty słoweński i chorwacki ogłosiły niezależność od SFRJ. Wiele krajów zachodnich, wśród których pierwsze były Niemcy, natychmiast uznało niepodległość tych byłych republik jugosłowiańskich. Dwa dni po decyzji słoweńskiego parlamentu rozpoczęły się konflikty zbrojne w tym kraju od ataku sił paramilitarnych na regularną armię Jugosławii. Jednak tuż przed wybuchem zbrojnej rebelii w Słowenii USA wysłały sekretarza stanu Jamesa Bakera do Belgradu, aby ostrzec rząd SFRJ, że Ameryka nie pozwoli na zmiany granic republiki. Po takim ostrzeżeniu ze strony wysokiego przedstawiciela USA rządowi SFRJ nie pozwolono nawet myśleć o pełnym wykorzystaniu sił będących w dyspozycji JNA. Ośmielone przywództwo Słowenii wiedziało, że może zaatakować JNA bez konsekwencji. bez obawy, że zaatakowana armia użyje w odpowiedzi wszelkich środków. W tym samym roku Macedonia przeprowadziła referendum w sprawie niepodległości, a Bułgaria jako pierwsza uznała to nowo powstałe państwo.
Według podobnego scenariusza, jak w Słowenii, działania wojenne rozpoczęto w Chorwacji, gdzie w czasie wojny prowadzono akcje czystek etnicznych ludności serbskiej „Bljesak” i „Oluja” przy pełnej pomocy logistyczno-wojskowej USA.
Wojna w Bośni i Hercegowinie nastąpiła po ogłoszeniu niepodległości tej byłej jugosłowiańskiej republiki w 1992 roku, co zakończyło się zbombardowaniem pozycji serbskich przez NATO i wreszcie porozumieniem z Dayton z 1995 roku, kiedy to struktura państwowa tej republiki została ustanowiona dwoma podmioty, Federację Bośni i Hercegowiny oraz Republikę Serbską, ale pod kontrolą sił zewnętrznych. W kontekście aktualnych wydarzeń geopolitycznych należy wspomnieć zbombardowanie Serbii przez NATO w 1999 r., kiedy to agresja na suwerenne państwo europejskie rozpoczęła się bez zgody Rady Bezpieczeństwa ONZ, czyli z całkowitym pominięciem prawa międzynarodowego. przez USA. Rozpad Jugosławii trwał nadal, ponieważ Zachód poparł referendum Milo Đukanovića w 2006 roku i pomógł mu oddzielić Czarnogórę od Serbii. Następnie w 2008 r. pomógł albańskim separatystom z Kosova i Metohiji.
W sprawie Kosowa mocarstwa zachodnie poszły najdalej w łamaniu prawa międzynarodowego. Pomimo przyjęcia obowiązującej rezolucji 1244 Rady Bezpieczeństwa ONZ, USA i UE uporczywie próbowały rozwiązać kwestię Kosowa poza ramami prawa międzynarodowego. Rezolucja ta gwarantuje integralność terytorialną Republiki Serbii, a Rosja jako stały członek Rady Bezpieczeństwa ONZ jest jej gwarantem. Aby uniknąć rosyjskiego weta w Radzie Bezpieczeństwa ONZ, państwa zachodnie przeniosły rozwiązanie kwestii Kosowa do UE. Bruksela nie ma jednak uprawnień do decydowania o statusie południowej prowincji serbskiej, ale oczywiste jest, że kraje zachodnie usilnie starają się to ignorować. Ponadto państwa zachodnie poparły utworzenie nielegalnej armii Kosowa, wbrew prawu międzynarodowemu, choć zgodnie z rezolucją 1244 taka struktura wojskowa nie powinna istnieć.
Inny przykład należy przytoczyć, gdy kraje zachodnie wyraźnie wykluczają możliwość przeprowadzenia referendum w Republice Serbskiej z wyjaśnieniem, że nie można zmienić granicy państwowej Bośni i Hercegowiny, ale jednocześnie chcą zmienić granicę państwową Republiki Serbii tworząc tzw. niepodległe Kosowo, co według nich jest przypadkiem szczególnym. Nie chodzi tu o przypadek szczególny, ale o podwójne kryteria Zachodu, gdzie wszystko, co odpowiada ich programom, jest uważane za przypadek szczególny.
W dniach 23-27 września odbyły się referenda w obwodach DNR, ŁNR, Zaporoskim i Chersońskim, gdzie obywatele tych obwodów głosowali za przystąpieniem do Federacji Rosyjskiej. Wyniki referendum przemawiają za tym, że obywatele tych terenów przekonująco poparli przystąpienie do Rosji. Ten krok poparło 99,23 proc. wyborców w DRL, w LNR - 98,42 proc., w obwodzie zaporoskim - 93,11 proc., w obwodzie chersońskim - 87,05 proc., a proces głosowania został zorganizowany zgodnie z międzynarodowymi standardami.
Jeśli chodzi o zgodność referendum z prawem międzynarodowym, mieszkańcy tych regionów powoływali się na prawo do samostanowienia, podobnie jak na Krymie. W tych przypadkach powinniśmy szczególnie wziąć pod uwagę fakt, że Konstytucja Ukrainy jest de facto nieważna od 2014 roku, czyli zamachu stanu, którego dokonano na Majdanie z pomocą USA. Republika Doniecka i Ługańska ogłosiły niepodległość jeszcze przed referendum, po którym Rosja zawarła z tymi republikami porozumienie o wzajemnej pomocy. Na podstawie art. 51 konstytucji ONZ Rosja powołała się na prawo do udzielenia pomocy DRL i ŁRL oraz do ustanowienia pokoju.
Głównym kryterium prawa narodu do samostanowienia jest dyskryminacja, której ten naród podlega. Ukraina ustawowo zakazała używania języka rosyjskiego, a także pracy wszystkich partii opozycyjnych i mediów, a ludność rosyjskojęzyczna od ośmiu lat jest narażona na ludobójstwo ze strony władz ukraińskich. Z kolei Albańczycy z Kosowa w Serbii mają zagwarantowaną konstytucyjnie autonomię w obrębie prowincji, prawo do posługiwania się językiem, kulturą, szkołą w języku albańskim oraz zagwarantowane uczestnictwo w rządzie republikańskim. Z punktu widzenia prawa międzynarodowego Donbas i Kosowo to zupełnie przeciwstawne przykłady i wyraźnie widać tu podwójne kryteria Zachodu. Z tego powodu zachodnia krytyka Rosji i jej uwagi o łamaniu prawa międzynarodowego brzmią zupełnie paradoksalnie. Fascynujący jest również sam fakt, że Zachód pamiętał o istnieniu prawa międzynarodowego.
Na koniec należy zauważyć, że sama Ukraina została po raz pierwszy ukonstytuowana jako państwo poprzez ogłoszenie niepodległości 24 sierpnia 1991 r., łamiące ówczesną konstytucję radziecką i powołujące się na prawo do samostanowienia.
Analiza Dragany Trifković, która jest serbskim dziennikarzem, politykiem, analitykiem politycznym i dyrektorem generalnym Centre for Geostrategic Studies.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 06-10-2022 18:27:08 
Pobiłem rekord Marciano🏆
 Autor komentarza: Lancaloht
Data: 06-10-2022 19:35:38 
człek ,który pozwala pisać ruskim onucom na tym forum ,typu maddog i lub lukaszenko powinien się wstydzić...
 Autor komentarza: puncher48
Data: 06-10-2022 19:47:17 
Pobiłeś rekord Mayweathera jr., z deka karkołomnie jak na koniec kariery.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 06-10-2022 19:54:19 
Dlatego Panie Maddog wszelka większa produkcja na tym forum mija się z celem..Mam wrażenie że spora grupa szczekaczy ma problem ze zrozumieniem prostych treści i przekazów
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 06-10-2022 20:00:24 
Lanca coś tam
Wpierdalasz się w dyskusję nie wnosząc nić i w dodatku szukasz pomocy u Naczelnego..
Znasz mnie żeby nazywac ruska onuca??.. wiesz co to w ogóle jest onuca..ja pierdole ale ameba..
 Autor komentarza: puncher48
Data: 06-10-2022 20:57:12 
Wiesz nie ma co utyskiwać, że czasami brak partnerów do prowadzenia dyskursu, taki też jest przekrój społeczeństwa, życie i tyle, co nie zmienia faktu, że podżeganie do wojny w cichy, albo bywa, że wręcz agresywny sposób pachnie agenturą, ewentualnie pożytecznym idiotyzmem, a propagowanie jakichkolwiek mód które niszczą istniejące wartości od zarania dziejów, bez zrozumienia korzeni tych trendów niezbyt dobrze świadczy o akwizytorach nowych zwyczajów, choć trudno też zaprzeczyć, iż akceptacja drugiego człowieka takim jakim jest, nie jest czym wspaniałym, a bywa, że trudno realizowalnym przez niektóre jednostki. Bądźmy dobrej myśli jest nas wcale tak nie mało, a to całkiem optymistyczna prognoza.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 06-10-2022 21:05:53 
Lancaloht
no sam widzisz, pod koniec zrobił się tutaj zlot "naukowców" :) ale masz rację.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 06-10-2022 21:26:14 
Oho, ile tu się zleciało ruskich kurew, które nabierają się na skrajnie infantylną propaganę kacapstanu. Czyli państwa, które zabiło i zniszczyło życie największej liczbie Polaków w historii. I robiło to jeszcze zaledwie 30 lat temu.

Cecha charakterystyczna ww. odpadów ludzkich: pozują na patriotów, ale żaden - kurwa, żaden - nie umie napisać po polsku poprawnie ani jednego zdania.

Wy kurwie powinnyście wrócić do podstawówki, a nie wymądrzać się publicznie na tematy, o których nie macie bladego pojęcia.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 06-10-2022 21:49:53 
Haha
Jest i on kwintesencja inteligencji Monkey..bo tak to trzeba wołać.. Ale spokojnie małpce damy banana..😀
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 06-10-2022 21:55:28 
Punczer48
Ja osobiście nie mam zbyt wielkich oczekiwań po tym narodzie.. Naród którego premier mówi że jego poddani mają robić za miskę ryżu, a po latach zbierać chrust i on jest nadal premierem.. co jest wart taki Naród...??
A najgorsze są prymitywy typu małpa.. Najpierw się najebie DJa animuszu a potem król internetow..
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 06-10-2022 21:59:25 
lukaszenko,

biedny analfabeto, mam pytanie, tak a props małp. Nie umiesz pisać po polsku, bo:
a) jesteś leniwym lujem?
b) jesteś po prostu upośledzony/tępy?
c) jesteś jebaną onucą podszywającą się pod Polaka?

Ile twoi starzy dali w łapę, żebyś skończył podstawówkę?
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 06-10-2022 22:01:42 
Poszukiwacz
Jesteś jednak zaściankowy..
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 06-10-2022 22:05:23 
Malpa
Biegaj do Biedronki jeszcze zdążysz bo ci się VIP kończy..
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 06-10-2022 22:12:26 
lukasraczenko,

możesz sobie kmiotku rzucać odzywkami, które pewnie robią wrażenie na twoich kumplach z pośredniaka, ale faktów nie zmienisz: jesteś po prostu analfabetą. Widzi to każdy, kto czyta te twoje wypociny.

Niby taki patriota, a masz w dupie, że kaleczysz swoją ojczystą mowę.

Jak myślisz, jak by wyglądała Polska, gdyby każdy był takim kretynem-analfabetą jak ty?

Zdajesz sobie w ogóle sprawę, jaki jesteś żałośnie śmieszny, gdy kreujesz się na mędrca, a piszesz gorzej niż uczeń 3 klasy podstawówki?
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 06-10-2022 22:20:13 
Monkey
Właśnie diagnozuje u ciebie chorobę alkoholową z mocnymi epizodami depresyjnymi..
Jako że nie jestem twoim terapeuta sugeruje odwiedziny w najbliższej placówce medycznej
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 06-10-2022 22:28:11 
Skoro wydaje ci się, że coś tam diagnozujesz przez internet, będąc cymbałem bez szkoły, to tym gorzej dla ciebie - nie tylko jesteś analfabetą, ale jeszcze masz urojenia.

Sad but true.

Wracając do twojego analfabetyzmu - jak ty zamierzasz pomagać swoim dzieciom w odrabianiu lekcji?

Nie jest ci wstyd, że tak kaleczysz swój język? Pierdolisz o polityce, krytykujesz innych, a nie chce ci się nawet przyswoić podstawowej umiejętności, którą powinien nabyć każdy Polak. I to już w wieku 10 lat.
 Autor komentarza: maddog
Data: 09-10-2022 12:15:29 
Lanca i reszta ukraińskich lachociągów - dymam was :D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.