JONES JR STAWIA NA EUBANKA PRZED PRZYSZŁOTYGODNIOWYM BOJEM

- Myślę, że Eubank wygra bez większych problemów - przekonuje Roy Jones Jr przed przyszłotygodniową walką swojego byłego (?) podopiecznego (32-2, 23 KO) z Conorem Bennem (21-0, 14 KO).

Nie ukrywajmy - bój synów legend jest bez wątpienia nacechowany mocnym ciężarem emocjonalnym. Pierwszy powód to oczywiście głębokie tradycje bokserskie w rodzinach obu pięściarzy - Chris Senior z Nigelem mierzyli się ze sobą dwukrotnie i będą w sobotę obecni w narożnikach. Drugi - kwestie wagowe. Eubank był swego czasu częścią wagi średniej (168 funtów), gdy Benn nie przekracza 147 funtów. Obaj dogadali się na limit umowny, wynoszący 157 funtów.

- Eubank powinien wygrać bez większych kłopotów, ale są pewne elementy, których będzie musiał dopilnować, aby wszystko przebiegło gładko - stwierdził Jones Jr. - Eubank jest prawdopodobnie bardziej doświadczonym, większym i po prostu lepszym zawodnikiem, więc wszystkie moje myśli są skierowane w jego kierunku. Są jednak rzeczy, które Conor mógłby zrobić, by sprawić pewne problemy, powiedziałem już o nich Chrisowi, więc myślę, że będzie dobrze - powiedział były mistrz czterech wag.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Flakon
Data: 02-10-2022 17:13:40 
Eubank wygra to, bo to wielki talent
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.