SAUNDERS WRÓCI NA PRZEŁOMIE ROKU, W ZALEŻNOŚCI OD KLASY RYWALA

Eddie Hearn przekonał kilka tygodni temu Billy'ego Joe Saundersa (30-1, 14 KO) do powrotu, a były mistrz świata wagi średniej i super średniej na początku września wrócił na salę. A ma nad czym pracować, bo w międzyczasie przybrał dużo kilogramów.

- Cieszyłem się tym ponad rokiem wolnego, ale w pewnym momencie zacząłem się nudzić, a pięści zaczęły swędzić. Postanowiłem więc trochę się poruszać, zrobiłem badania kontrolne, bo zdrowie w tym wszystkim jest najważniejsze. Lekarz był zadowolony z moich wyników, więc z czystą głową mogę trenować i myśleć o powrocie. Trenuję dwa razy dziennie, a kilogramy powoli schodzą. Z dnia na dzień czuję się coraz lepiej i łapię coraz lepszą formę. Powinienem być gotowy na końcówkę roku, albo początek przyszłego roku. Tak naprawdę wszystko będzie zależało od klasy rywala. Jeśli będzie to ktoś słabszy, będę gotowy już w tym roku, jeśli ktoś mocny, to raczej poczekam z powrotem do przyszłego roku - mówi BJS.

Przypomnijmy, że Saunders na początku maja 2021 roku przegrał z Saulem Alvarezem w unifikacji trzech pasów kategorii super średniej. Nie wyszedł wtedy do dziewiątej rundy. Po wszystkim okazało się, że doznał złamania kości oczodołu. I to w aż trzech miejscach. Kilka dni później przeszedł udaną operację.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: babyfat
Data: 22-09-2022 16:09:49 
Do Canelo można mieć ambiwalentne uczucia. Nie zgadzać się z werdyktami, wypominać wołowinkę. Ale za to, że zamknął jadaczkę temu chujkowi, wszyscy zgodnie powinniśmy być wdzięczni XDD
 Autor komentarza: Polakos
Data: 22-09-2022 16:14:00 
Ciekawe w jakiej formie wróci - po Alvarezie z reguły nikt już nie jest taki sam.
 Autor komentarza: Flakon
Data: 22-09-2022 18:20:19 
Zgadzam się Sanders to gnida i rad byłem widzieć jak Cenelo łamie mu ten pyskaty ryj...

Do tego jeszcze słowa Sandersa odnośnie Daniela bubuły że stchórzył bo nie chciał kontynuować walki i ze sam by wyszedł z połamanymi rękoma. Potem jak Alvaraz go przeorał to nagle tam wredna menda zmieniła zdanie.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 22-09-2022 19:47:26 
A mój szwagier wróci jak mu zoperują prostatę.
 Autor komentarza: RogalDDL
Data: 23-09-2022 01:06:54 
Saunders to bardzo dobry bokser, miał pecha że dostał takiego gonga od canelo, ale dobrze ze wtedy zamknal mu ten glupi cyganski ryj bo klapal tym dziobem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.