GASIJEW WRACA W LISTOPADZIE, KUDRIASZOW ZGŁASZA SIĘ NA RYWALA

Pod koniec sierpnia Murat Gasijew (29-1, 22 KO) w pół rundy zdemolował Carlouse'a Welcha. Następny pojedynek, z dużo mocniejszym rywalem, ma stoczyć w listopadzie. Taką informację przekazał jego trener Witalij Słanow.

- Trwają rozmowy z potencjalnym rywalem, który ma być dużo poważniejszy niż ci ostatni. Murat jest zdrowy, ostro trenuje, nastawiamy się na listopadową datę i mocnego przeciwnika. Rozmawiamy z pięściarzami z dziesiątki rankingów. Znam te nazwiska, ale oczywiście nie mogę ich zdradzić. W grę wchodzi między innymi gala w Rosji - powiedział Słanow.

Na ochotnika od razu zgłosił się rodak Gasijewa, równie mocno bijący Dmitrij Kudriaszow (25-5, 24 KO). Zawodnik ten jest kojarzony z kategorią cruiser, ale w ostatniej walce, wygranej w niecałą minutę, "Rosyjski Młot" wniósł do ringu aż 115 kilogramów.

- Chcę z nim walczyć i mam nadzieję, że damy kibicom taką walkę. Jeśli nie teraz, to na wiosnę przyszłego roku. Dla rosyjskiego kibica byłaby to bardzo interesująca potyczka - przekonuje Kudriaszow.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Wesley94
Data: 20-09-2022 11:51:30 
Kudryashov zostanie szybko znokautowany. Chciałbym zobaczyć Gassijeva z Hunterem, albo Z Briedisem który idzie do ciężkiej.
 Autor komentarza: selik
Data: 20-09-2022 13:52:46 
Korekta. Kudriaszow wniósł na ring 105 kg.
Nie lubię oglądać nokautowanego Dimki, to fajny chłop ... ale skoro sam się zgłosił ...
 Autor komentarza: puncher48
Data: 20-09-2022 14:08:57 
Kudriaszow to pompowanie bilansu w HW poprzez efektowne nokauty w stylu Wilder'a, wydaje się że taki model prowadzenia kariery został przyjęty przez Murata. Czy to świadomie? Czy ze względu na ograniczenia zdrowotne? To wie tylko on sam. Na tym etapie mógłby już spokojnie konfrontować się z pięściarzami pokroju Lereny/Yoki/Hughie Fury'ego/Martina/Kabayela i to byłyby arcyciekawe zestawienia.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.