DUŻY MIĘDZYNARODOWY PUCHAR KARPAT - DĘBICA

Powakacyjne lenistwo - zaczęliśmy od Stalowej Woli z Międzynarodowym Pucharem Karpat - TUTAJ >>> . Tegotroczna piąta edycje utrzymuje tempo i juz jestesmy w Dębicy gdzie prócz walk turniejowych zobaczymy mecz Podkarpacie kontra Lubelskie - co staje się już powoli tradycją turnieju, aby w trakcie MPK rywalizowały zespoły okręgowe. Na wieczornej gali zobaczymy towarzyskie spotkanie reprezentantów polskich klubów z Węgrami. Zapraszamy już dziś do hali sportowej w Dębicy - DOJAZD >>>

Międzynarodowy Puchar Karpat  (10.09.2022) Dębica - godz. 14:00

1 walka w kategorii 30kg
Bader Mecherhgui (Iryda Mielec) vs Nikolas Kucharski (Fox Box)
2 walka w kategorii 33kg
Oskar Pałka (Fox Box) vs Cyprian Korcyl (Akademia Boksu)
3 walka w kategorii 33kg
Kacper Gąsior (Wisłok Rzeszów) vs Hubert Dziubek (Iryda Mielec)
4 walka w kategorii 35kg
Wiktor Witek (Stal Rzeszów) vs Szymon Olech (Galicja Sędziszów Małopolski)
5 walka w kategorii 63kg
Amelia Stelmach (Akademia Boksu) vs Julia Surowiec (Iryda Mielec)
6 walka w kategorii 60kg
Julita Kanach (Iryda Mielec) vs Zuzanna Żurek (Magic Boxing Brzesko)
7 walka w kategorii 54kg
Róża Łubkowska (Wisłok Rzeszów) vs Iza Kokoszka (Akademia Boksu)
8 walka w kategorii 44kg
Tymoteusz Kasperski (Gimnasion Boguchwała) vs Tomasz Jer (Iryda Mielec)
9 walka w kategorii 50kg
Nazar Bas (Morsy Dębica) vs Jan Stulin (Morsy Dębica)
10 walka w kategorii 54kg
Cygan Sebastian (Stal Rzeszów) vs Oliwier Miłek (Gimnasion Boguchwała)
11 walka w kategorii 70kg
Kamil Mieszkowicz (Iryda Mielec) vs Igor Szczypek (Galicja Sędziszów Małopolski)
12 walka w kategorii 80kg
Kacper Sokołowski (AK Champion) vs Aleks Pańko  (Budo Krosno)
13 walka w kategorii 71kg
Patryk Filipecki (Iryda Mielec) vs Kotowicz Tomasz (Stal Rzeszów)

Mecz PODKARPACKIE vs LUBELSKIE (10.09.2022) Dębica - godz. 17:00
1 walka w kategorii Młodzik 40kg
Igor Undziakiewicz vs Daniel Gil
2 walka w kategorii Młodzik 57kg
Seweryn Siorek vs Bartosz Gański
3 walka w kategorii Kadet 51kg
Tymoteusz Jakubowski vs Czarek Wasilewski
4 walka w kategorii Kadet 60kg
Arkadiusz Bratek vs Szymon Kulesza
5 walka w kategorii Kadet 80kg
Marcel Klimko vs Daniel Kucharski
6 walka w kategorii Kadet 75kg
Szymon Koziński vs  Światosłav
7 walka w kategorii Junior 63,5kg
Roman Golets vs Michał Mazurek
8 walka w kategorii Junior 63,5kg
Szymon Błaszczak vs Marek Tołyż
9 walka w kategorii Senior 60kg
Sebastian Ptak vs  Poleszak
10 walka w kategorii Senior 92kg
Adam Tutak vs Paweł Nowaczyński

Reprezentanci Polskich klubów vs Węgry
1 walka w kategorii Młodzik 60kg
Samuel Kulik vs Szabolcs Horvath
2 walka w kategorii Młodzik 63kg
Miłosz Korcyl vs Roland Bango
3 walka w kategorii Kadet 46kg
Norbert Parkosz vs Barna SzQke
4 walka w kategorii Junior 75kg
Michał Pierzchała vs Maxim Naumov
5 walka w kategorii Senior 67kg
Kacper Rzepka vs Dániel Danyi
6 walka w kategorii Senior 75kg
Mateusz Pędrak vs Krisztian Janko
7 walka w kategorii Senior 86kg
Kamil Lamczyk vs Adrian Anselmant

Międzynarodowy Puchar Karpat i Mecz PODKARPACKIE vs LUBELSKIE w Dębicy

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.