MASTERNAK: 29 PAŹDZIERNIKA NABĘDĘ PRAWA PRETENDENTA!

- Oko jest, "tajming" jest, więc będę miał dużo odpowiedzi na to, co Australijczyk zaproponuje mi w ringu - mówi Mateusz Masternak (46-5, 31 KO), który 29 października w Nosalowym Dworze w Zakopanem spotka się z Jasonem Whateleyem (10-0, 9 KO) w eliminatorze federacji IBF do pasa mistrzowskiego kategorii cruiser.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Wesley94
Data: 06-09-2022 10:36:51 
Ja bym tego Whataleya tak nie lekceważył. Nie zaskoczyło by mnie jakby Master wtopił.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 07-09-2022 00:43:35 
Watpie żeby Masternak go lekceważył, ale też nie ma powodów żeby się go bać. Whataley do tej pory z nikim nie walczył i nie wiadomo jak będzie wyglądał na tle tak doświadczonego zawodnika jak Masternak.

Moim faworytem i to zdecydowanym jest Mateusz, chyba że wiek da się we znaki. Tak czy owak Mastera raczej nie znokautuje jakiś młokos (o ile ktokolwiek byłby wstanie go znokautować, wiem że przegrał przez TKO z drozdem ale nie był to TKO na zimno tylko raczej przerwanie, gdzie mlody zawodnik zapomnial o oddawaniu). No chyba, że przyjezdny okaże się naprawde dużym talentem, ale wątpie żeby MM miał aż takiego pecha, bo w swojej karierze chyba już wyczerpał limit nieszczesc (tj. walk gdzie werdykt powinien lub moglby isc na jego korzysc). Master musialby ta walke przegrac wyraznie zeby Wasilewski nie posolil sędziom, a wyraźnie to Masternak praktycznie nie przegrywa
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 07-09-2022 08:27:50 
Kawał boksera.. fajnie by było na zakończenie kariery ten pasek zdobyć i z dwa razy obronić.. ale jakoś nie wierzę już w ten scenariusz..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.