RUIZ JR: JESTEM GOTOWY NA WSZYSTKO CO ZAPROPONUJE ORTIZ

- Chcę to wygrać przed czasem, ale w razie potrzeby na pewno będę gotowy na pełne dwanaście rund - zapowiada Andy Ruiz Jr (34-2, 22 KO) przed niedzielną konfrontacją z Luisem Ortizem (33-2, 28 KO).

To półfinał mini turnieju federacji WBC, który wyłoni obowiązkowego pretendenta do tytułu. A jeśli Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) rzeczywiście odejdzie na sportową emeryturę, najlepszy z tej czwórki zostanie nowym championem. W drugiej parze zobaczymy walkę Wilder vs Helenius (15 października).

- Obaj damy z siebie wszystko w ringu, jestem jednak przekonany, że na koniec to moja ręka powędruje w górę. Utrata mistrzowskich pasów złamała mi serce, na szczęście mogę teraz je odzyskać, a ewentualna wygrana mocno mnie do tego przybliży. Ostro zasuwałem na sali i będę przygotowany na wszystko co on mi zaproponuje w ringu. Chcę go znokautować, lecz nastawianie się na nokaut to najgorsza rzecz, jaką może zrobić zawodnik. Ten nokaut musi przyjść sam. Boksuję od szóstego roku życia, mam swoje marzenia, a teraz bardzo ciężko pracowałem na sali, by móc podążać za tymi marzeniami - dodał meksykański "Niszczyciel".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Scross
Data: 02-09-2022 16:51:39 
Jeśli z dzikszego zostalo z 80% to robi i tak obu przez ko.
 Autor komentarza: lewiss32
Data: 03-09-2022 22:39:49 
Nie do konca jestem przekonany co do zwyciastwa Ruiza jak twierdza fachowcy fakt Ortiz dał słaby wystep z Martinem ale wkoncu jego zastopował,Ruiz był liczony z Arreola wwyboksowanym wielkiej krzywdy jemu nie zrobił wiec moze byc ciekawie licze na Ortiza mimo wszystko
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.