ANDY RUIZ JR: ORTIZ NIE WALCZYŁ JESZCZE Z KIMŚ TAKIM JAK JA

Już w tym tygodniu, 4 września w Los Angeles czeka nas hitowy pojedynek wagi ciężkiej: Andy Ruiz Jr (34-2, 22 KO) kontra Luis Ortiz (33-2, 28 KO). Były mistrz świata zamierza pokonać kubańskiego weterana w spektakularny sposób.

ANDY RUIZ JR: CIĘŻKA PRACA POPŁACA. NAJPIERW ORTIZ, POTEM WILDER! >>>

Meksykanin nie walczył od maja zeszłego roku, czyli od czasu zwycięstwa nad Chrisem Arreolą. Do walki z Ortizem Andy przystąpi z nowym trenerem - Alfredo Osuną. Mamy być świadkami życiowej formy Ruiza Juniora i wszechstronnego występu.

- Jak zamierzam pokonać Ortiza? Będę w ringu mądry i ostrożny, gotowy na wszystko, co mój rywal przygotował - powiedział Ruiz Jr.

- Muszę być zawsze o krok przed Ortizem. A właściwie o dziesięć kroków. Mam odpowiednią szybkość i eksplozywność - dodał Meksykanin.

- Kluczem jest stopniowe, konsekwentne łamanie oporu Ortiza. Moim zdaniem on nie walczył jeszcze z kimś takim jak ja. Z kimś, kto prezentuje taką kombinację eksplozywności i energii, z kimś tak zwartym - kontynuował Andy.

- Wracam na całego, jestem skupiony i głodny zwycięstwa. Chcę osiągnąć maksimum tego, co leży w zasięgu moich możliwości - podsumował temat "Niszczyciel" z Kalifornii.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 29-08-2022 19:35:08 
Jego plan bedzie dobry, do pierwszej kontry Ortiza, kiedy to posadzi go na dechy banalna kontra.
 Autor komentarza: Olimp85
Data: 29-08-2022 19:57:31 
Kilka lat młodszy Ortiz powinien sobie poradzić z Meksykiem, dzisiaj dla mnie faworytem jest Ruiz.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 29-08-2022 21:00:30 
Przed ważeniem wolę się nie wypowiadać. Ruiz do 120 kilo jest dla mnie faworytem. Ruiz bliżej 130 kilogramów może zostać zwyczajnie wypykany.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.