EUBANK SR STANIE W NAROŻNIKU SYNA W WALCE Z BENNEM

8 października w Londynie zobaczymy walkę Conora Benna (21-0, 14 KO) z Chrisem Eubankiem Juniorem (32-2, 23 KO) w umownym limicie 71,2 kg. Dziś Eubank Jr ujawnił, że w jego narożniku stanie ojciec, legendarny Chris Eubank Sr, który odradzał synowi starcie z Bennem, ale ostatecznie będzie w nim uczestniczył.

Przypomnijmy, że Eubank Sr dwukrotnie walczył z Nigelem Bennem, legendarnym ojcem Conora Benna. Pierwszą walkę, w 1990 roku wygrał przed czasem Eubank, zdobywając pas mistrzowski WBO wagi średniej, a w 1993 roku stawką były pasy mistrzowskie WBC (należący do Benna) i WBO (należący do Eubanka) wagi super średniej. Rewanż zakończył się remisem.

Nigel Benn obecnie pomaga w przygotowaniach swojemu synowi, kontynuacja historycznej rywalizacji staje się więc coraz ciekawsza, choć już od momentu jej ogłoszenia budziła bardzo duże emocje.

Dodajmy, że wciąż nie wiadomo, czy w narożniku Eubanka Juniora stanie 8 października jego dotychczasowy trener, jeden z najlepszych bokserów wszech czasów Roy Jones Jr. Według doniesień z Wysp nie uczestniczy on obecnie w przygotowaniach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: b0ndevi4nt
Data: 26-08-2022 23:07:27 
Eubank Jr jest pod ogromnym wpływem Roya Jonesa Jra. Uparcie imituje jego styl, odwala podobne popisy, czasem jest tego za dużo. Pajacuje jakby chciał przebić Roya. Tylko, że Roy w czasach świetności mógł sobie na to pozwolić, bo był perfekcyjnie wyszkolony i szybki. Jego pajacowanie było w dobrym smaku i dodawało emocji podczas oglądania. Jak widzę Eubanka próbującego go naśladować to tylko czekam na jakiś błąd i ciężki knockout... Aczkolwiek będę mu kibicował, bo Benna ie trawię jeszcze bardziej ;)
 Autor komentarza: slovik
Data: 27-08-2022 01:45:49 
Zła decyzja. Eubank Sr jest raczej taki mało komunikatywny i widać, że brak jest głębszych więzi pomiędzy ojcem i synem. Pewnie ojciec wywiera na nim ogromną presję co może być zgubne dla młodego.
 Autor komentarza: Scross
Data: 27-08-2022 15:01:02 
Kto wie jak jest @slovik. Wg mnie rodzina w narożniku to zazwyczaj zły pomysł, chyva, że brat bokser jak Kłyczki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.