DĄBROWSKI vs KIWIOR 30 WRZEŚNIA W BIELSKU-BIAŁEJ

30 września na gali Babilon Boxing Show w Bielsku-Białej dojdzie do ciekawego starcia wewnątrz grupy Babilon Promotion. W wadze junior średniej na dystansie 6 rund zmierzą się Konrad Dąbrowski (11-3, 1 KO) i Damian Kiwior (9-4-1, 1 KO). W walce wieczoru Łukasz Stanioch (9-0, 2 KO) zaboksuje z dawnym mistrzem Europy oraz pretendentem do tytułów mistrza świata - Khorenem Gevorem (34-10, 17 KO). Transmisja na kanałach grupy Polsat oraz w Polsat Box Go.

Dotychczas poznaliśmy trzy zestawienia na pierwszą powakacyjną imprezę pod szyldem Babilon Boxing Show. W Bielsku-Białej oprócz pojedynków Stanioch vs Gevor oraz Dąbrowski vs Kiwior fani zobaczą w ringu także znanego wojownika MMA Adriana "Aresa" Błeszyńskiego, który tym razem w dużych rękawicach zmierzy się z debiutującym w boksie zawodowym Walterem Hartmannem. Jeszcze w tym tygodniu ogłoszone zostaną kolejne walki.

Karta walk gali Babilon Boxing Show w Bielsku-Białej:

Walka wieczoru w wadze super średniej (do 76,2 kg):
10 x 3 min - Łukasz Stanioch (9-0, 2 KO) vs Khoren Gevor (34-10, 17 KO)

Walka w wadze super półśredniej (do 69,8 kg):
6 x 3 min - Konrad Dąbrowski (11-3, 1 KO) vs Damian Kiwior (9-4-1, 1 KO)

Walka w umownym limicie do 86 kg:
4 x 3 min - Walter Hartmann (debiut) vs Adrian "Ares" Błeszyński (0-2)

Gala Babilon Boxing Show w Bielsku-Białej:

Termin: 30 września 2022
Miejsce: Hala Sportowa BKS Stal
Transmisja: kanały grupy Polsat oraz Polsat Box Go

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Flakon
Data: 24-08-2022 05:35:25 
Obaj maja po jednym nokaucie na koncie na kilkanascie walk, szykuje się niebywały pokaz szermierki na pięści Kawiora z Dąbrowskim.

Kawior jeśli wygra powinien stoczyć rewanżyk z groźnym Mendozą, który mimo ze znacznie mniejszy od Kawiora mało go nie zabił ciężko nokautując, ale zanim Kawior odleciał leżąc na macie ringu to fajnie sie zaprezentował przejawiając spory hart ducha, tylko nie wiedział że Mendoza zacznie bić.

Teraz panowie Dąbrowski i Kiwior musza sie przełamać podczas tego niebywale ciekawie się zapowiadającego, 6-rundowego zestawienia w wadze super półśredniej, w której wystąp-i dwóch naszych czołowych prospektów, a są oni technikami walczącymi ślisko i niewygodnie, preferującymi boks techniczny, emocji bedzie coniemiara
 Autor komentarza: garylinker
Data: 24-08-2022 07:45:02 
Jak Dąbrowski się nie wysypie, co zdarzało mu się zaskakująco często.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.