ALEKSANDER USYK: JESTEM BIAŁYM KRÓLIKIEM

Po dzisiejszej, ostatniej konferencji prasowej przed sobotnią walką Anthony Joshua vs Aleksander Usyk II w Dżeddzie, ukraiński mistrz świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej zabrał głos na temat swojego kozackiego stroju. Opowiedział także o swojej motywacji i filozofii życiowej, kończąc wypowiedź oryginalnym żartem.

KOZACKI ŚPIEW USYKA: ROZWESELIMY NASZĄ WSPANIAŁĄ UKRAINĘ! >>>

- Ubrałem dziś autentyczny strój ukraińskich wojowników, kozaków. Jego podstawą jest wyszywanka (tradycyjna, bogato zdobiona haftami koszula Ukraińców - przyp. red.) - powiedział Usyk.

- Moją ogromną motywację czerpię od moich ludzi, mojego kraju, mojej rodziny, Boga i wiary - dodał Ukrainiec, pogromca Joshuy z września zeszłego roku.

- Kiedy słońce wstaje, my wstajemy. Jeleń biegnie, a tygrys go goni. Jeżeli jeleń chce przeżyć, musi uciec tygrysowi. A tygrys musi dopaść jelenia. Obaj chcą żyć. Muszą rywalizować, by przetrwać. Ten, kto nie bierze udziału w rywalizacji, nie żyje. Czy jestem tygrysem? Nie, jestem białym królikiem - podsumował temat legendarny czempion.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 17-08-2022 20:51:11 
Dobrze, że nie z kapelusza, albo siódma woda po kisielu Bugsa, What's up doc? I'm feel, I'm very feel.
Jest gigant jak mało który, to chyba jego prime.
 Autor komentarza: ChudyByk
Data: 17-08-2022 21:15:10 
Do mnie jakos nigdy nie trafiały takie przevieranki spiewabie i inne cuda na ważeniach itp. 🤷
 Autor komentarza: Hugo
Data: 17-08-2022 21:30:07 
Czyli czarny król vs biały królik. A białe myszki też będą w programie? Wolę wiedzieć z góry, żeby podczas gali nie nabrać mylnego przeświadczenia, że dosyć już wypiłem tego wieczoru.
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 17-08-2022 22:11:35 
Ja będę pijany ze szczęścia, jeżeli Usyk zabierze AJ do szkoły boksu. Uważam, że jest lepszym ambasadorem tego sportu, lepszym pięściarzem, że prezentuje również wielkie zalety poza ringiem. Poza tym Anglik już drugi raz dostaje szansę naprawienia się i szansę na odzyskanie tytułu. Stawiam na Usyka.
 Autor komentarza: pankracy
Data: 18-08-2022 00:23:05 
Na dzisiejszej konferencji i późniejszym f2f Joshua nie wyglądał zbyt dobrze.Mam nadzieję, że naprawdę wierzy w wygraną z Ukraińcem bo jeżeli nie to czeka go sromotna porażka i to prawdopodobnie przed czasem gdyż widać było, że Usyk jest zmotywowany jak nigdy.Miałem postawić parę groszy na Antka bo kurs dobry ale po tym co dzisiaj zobaczyłem sam już nie wiem.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 18-08-2022 08:24:25 
Usyk nazywając siebie "białym króliczkiem" wysyła zaproszenie do Dżoszuły aby spełnił to co tak zapowiada. Ukrainiec zapewne liczy na to, że AJ ruszy na niego od razu, od samego początku jak Lamon Brewster na Gołotę. Tylko, że Usyk nie będzie stał i rozgrzewał się jak stary telewizor lampowy przyjmując wszystko na sztywno jak Endrju w tamtej walce. On z tej walki chce zrobić Korridę w której bykiem jest AJ.
 Autor komentarza: babyfat
Data: 18-08-2022 09:02:27 
up

Skojarzenie z korridą bardzo trafne. Zwłaszcza po tym drugim face to face już po konferencji, outside. Jakiż AJ był tam męski XDDDD
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 18-08-2022 12:03:45 
Ten Usyk..bokser jeden na milion.. cholera rozniesie AJ..
 Autor komentarza: Erwin
Data: 18-08-2022 12:27:55 
Antek oprócz szczęśliwego lucky puncha może wygrać tylko w jeden sposób, musi "odłączyć" nogi Usyka, może zrobić to poprzez intensywne i celne obijanie od pierwszej rundy korpusu Ukraińca.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.