USYK: ŻOŁNIERZE Z PIERWSZEJ LINII FRONTU MODLĄ SIĘ ZA MOJE ZWYCIĘSTWO

Informowaliśmy już Was o tym, że Ukraińcy obejrzą walkę Aleksandra Usyka (19-0, 13 KO) z Anthonym Joshuą (24-2, 22 KO) za darmo. Mistrz świata wagi ciężkiej federacji IBF, WBA i WBO nie omieszkał podziękować za ten gest Saudyjczykom.

Usyk z własnej kieszeni chciał kupić prawa telewizyjne na swój kraj, by dać ludziom te chwile radości za darmo w tak trudnych czasach. Gdy Saudowie poznali jego zamiary, postanowili przyznać mu za darmo wszystkie prawa telewizyjne na Ukrainę. Tak oto rodacy Usyka zobaczą rewanż z Joshuą bezpłatnie w ukraińskiej telewizji państwowej, a także na jego oficjalnym kanale YouTube.

- Ludzie, którzy bronią mojego kraju, naszej ojczyzny, naszej kultury i walczą na pierwszej linii frontu, modlą się za moje zwycięstwo. Dostaję mnóstwo wiadomości od żołnierzy z wyrazami wsparcia i modlitwy. To naprawdę bardzo mnie motywuje - mówi dawny król kategorii cruiser, dziś mistrz wagi ciężkiej.

- Jestem szczęśliwy, że moi rodacy będą mieli okazję obejrzeć ten pojedynek za darmo. Dziękuję za to organizatorom i Saudyjczykom, to dla nas dużo znaczy - dodał Usyk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.