CHISORA: MAM DOSYĆ PIERD***NIA FURY'EGO

- Mam dosyć jego pierdolenia - przekonuje Dereck Chisora (33-12, 23 KO) w odpowiedzi na słowa Tysona Fury'ego (32-0-1, 23 KO), zdaniem którego Chisora odrzucił ofertę opiewającą na sumę dwóch milionów funtów.

Przypomnijmy - "Król Cyganów" ni stąd, ni zowąd zadeklarował koniec przyjaźni z "Del Boyem", wyzywając go do trzeciego pojedynku. Chisora przychylił się do tego pomysłu, żądając jednocześnie odpowiedniej sumy. Zaraz potem Fury po raz kolejny zakończył karierę i temat upadł. Poniżej cytujemy ostatnie słowa Fury'ego dotyczące niedoszłej potyczki.

- Widzę, że Dereck Chisora ma małą sraczkę i liże rany po stracie 2 milionów funtów. Boże kochany, co za błąd. Dostanie gdzieś ze 375 tysięcy funtów za następną walkę, a jego zespół odrzucił ofertę na dwa miliony. Twój mały palec ma więcej rozumu niż cały twój team. Skąd ktoś taki jak Dereck Chisora dostanie propozycje na dwa miliony? To parówy, szczerze mówiąc - podkreślił były już mistrz świata WBC. Na odpowiedź 38-letniego Chisory nie trzeba było długo czekać.

- Ten facet nie wie, o co mu chodzi. W jednej chwili chce walczyć za darmo, w drugiej za pięć milionów funtów, w jeszcze innej chce przekazać pieniądze na cele charytatywne..wiecie co Myślę, że brytyjska opinia publiczna jest już zmęczona jego pierdoleniem. Jeśli zamierzasz przejść na emeryturę, to zrób to i ciesz się całą kasą, którą zarobiłeś, gratulacje i rób to, co trzeba.

- Tyson jest teraz jakiś poplątany. To zdezorientowany człowiek. (...) Wygląda na zagubionego, jakby miał dwubiegunówkę, zobaczymy, co będzie dalej. Jest na emeryturze, dziś jest na emeryturze, jutro nie, zobaczymy co dalej - podsumował ostatni pogromca Kubrata Pulewa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Scross
Data: 17-08-2022 15:31:00 
Ma racje co do pierdolenia cygana.
 Autor komentarza: babyfat
Data: 17-08-2022 17:12:39 
A kto nie ma dość?!
 Autor komentarza: Scross
Data: 17-08-2022 17:19:20 
Myślę, że kochany ziomus nie ma dość xD
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.