MACKLIN, NELSON I BROOK ZGODNI: TO MOŻE BYĆ OSTATNIA WALKA JOSHUY!

Przekaz, nawet w brytyjskim środowisku, jest jasny. Jeśli Anthony Joshua (24-2, 22 KO) po raz drugi z rzędu przegra z Aleksandrem Usykiem (19-0, 13 KO), być może w sobotę zobaczymy go w ringu po raz ostatni.

- Kariera Joshuy waży się z tej walce. Kolejna porażka może oznaczać koniec tej dużej kariery - mówi Matthew Macklin, niegdyś światowa czołówka wagi średniej.

- Jeśli Usyk wygra po raz drugi, AJ może nawet odejść na sportową emeryturę. W jego DNA jest wygrywanie, a nie walki jako tester dla innych. Jeżeli więc rewanż mu się nie uda, może odejść - stwierdził Johnny Nelson, dawny champion WBO kategorii cruiser.

- Według mnie jeśli Usyk znów go pobije, AJ dołączy do mnie i zakończy karierę. On może wygrać tylko dzięki siłowym rozwiązaniom i warunkom fizycznym. Jeśli przegra, straci to coś i zawiesi rękawice na kołku - powiedział w podobnym tonie Kell Brook, emerytowany mistrz świata wagi półśredniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 15-08-2022 17:58:43 
Nie chcę mi się wierzyć. Usyk nie zezlomuje go na tyle żeby odechciało mu się boksować, a w dalszym ciągu będzie maszynka do robienia dużej kapusty, która nawet bez pasa będzie w stanie zapełnić stadion, a z pewnością ciekawych propozycji nie zabraknie.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 15-08-2022 18:04:09 
Joshua będzie skończony jeśli przegra po tej następną walkę. Wciąż do zrobienia jest wielki hicior który zapełni każdą możliwą halę, czyli AJ - Wilder. Jeśli tam by poległ, to tak, wówczas mamy koniec AJ'a.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 15-08-2022 19:16:33 
Czyli jest dwie walki od zawieszenia rękawic na kołku, przynajmniej apanaże za te pojedynki byłyby godne emerytury, więc źle by nie wyszedł i mimo wszystko w każdym ma szanse.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 15-08-2022 21:01:37 
Jest taka kategoria ludzi, mam wrażenie częściej wystepująca wśród bokserów, którzy muszą skupiać na sobie uwagę i w tym celu robią różne cześto bezsensowne rzeczy. Na przykład 'kontrowersyjne wypowiedzi' obliczone tylko na parę klików. Dobrze oddaje to termin 'attention whore'. Nelson jest z tego znany, Macklin i Brook nie kojarzę. Ja lubię ludziom przypominać, co mówili i tu jest wyjątkowa okazja, zeby wejść w taki wirtualny zakład.
 Autor komentarza: Waluk
Data: 15-08-2022 21:07:41 
Nieprawda. Będzie jeszcze walka z Wilderem. AJ obecnie nie byłby faworytem nawet z Parkerem. Za słaby psychicznie jest. Dobrze mu idzie straszenie kolegami studentów w akademikach więc może taki kierunek powinien obrać. Gangsterke czy łamanie prawa tacy przybysze jak on mają w genach
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 15-08-2022 22:02:39 
Słabi psychicznie to są ludzie, którzy próbują coś komuś udowodnić deprecjonujac osiągnięcia gościa, który znokautował 2 mistrzów olimpijskich.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 15-08-2022 23:18:12 
Przegrac z Usykiem to zaden wstyd. Fury sie smieje, ale uwazam, ze nawet Usyk bylby w stanie zrobic z Furego amatora, do tej walki nigdy nie dojdzie bo Fury obsra zbroje.
 Autor komentarza: pankracy
Data: 16-08-2022 10:44:50 
Jeżeli najbliższą walkę wygra Usyk a jest to bardzo prawdopodobne to niestety ale do walki Fury vs Usyk nie dojdzie gdyż cygan wie, że tego nie wygra.Tu mu nawet żadne wojny psychologiczne nie pomogą gdyż Ukrainiec w tym adpekcie jest nie do zdarcia.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.