KHAN: JOSHUA MUSI WEJŚĆ NA USYKA OD SAMEGO POCZĄTKU

Na sześć dni przed rewanżowym pojedynkiem Aleksandra Usyka (19-0, 13 KO) z Anthonym Joshuą (24-2, 22 KO) kolejny cykl porad dla Brytyjczyka połączonych z pochwałami dla Ukraińca. Dziś w roli głównej były mistrz wagi junior półśredniej Amir Khan.

USYK ZAKOŃCZYŁ SPARINGI DO JOSHUY I PRZEDSTAWIŁ SPARINGPARTNERÓW >>>

- Usyk powiedział mi, że nabrał trochę masy. Wygląda na to, że jest w świetnej formie, dużo większy, także cięższy. Wiesz, gdy niektórzy przybierają na wadze, wyglądają na takich miękkich, Usyk zaś wygląda solidnie. Sprawia wrażenie silnego i ładnie przybrał na wadze. Mówi, że od ostatniej walki nabrał około 15 kilogramów wagi (wyżej przedstawiamy aktualne zdjęcie, możecie ocenić sami - dop.red.). Czy to go spowolni? Nie wydaje mi się. Widziałem go na tarczach, w walce z cieniem, wyglądał na naprawdę szybkiego i miał świetną pracę nóg.

- Jest technikiem, jego ringowe IQ jest w mojej opinii największe, a to, jak jest dokładny, sprawia, że wygrywa walki. AJ musi po prostu od początku na niego wejść, ze swoim mocnym ciosem zawsze ma szansę. Jeśli chodzi o poziom bokserski, Anthony jest dobry, to mistrz olimpijski, ale Usyk jest lepszy. Nie da się go tak naprawdę pokonać, jeśli chodzi o taktykę, technikę czy umiejętności technicznie. AJ popełni błąd, gdy ponownie będzie próbował go wyboksować - podsumował pogromca takich znakomitości, jak Zab Judah, Marco Antonio Barrera czy Marcos Maidana.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 14-08-2022 13:22:10 
Tak jak na żonę Khana :)
 Autor komentarza: boolek
Data: 14-08-2022 15:53:24 
To jest real foto?
 Autor komentarza: Sambor
Data: 14-08-2022 17:00:19 
Khan sie nie zna jak Joshua wchodzi w Usyka to ma KO, tu Usyk musi lecieć w Joshue. Jak by Joshua robił jak tu pisałem czyli wpada w lipcu do nas to by mu charakterne chłopaki obeznane na huligańskiem rynku wyglepiły co i jak. Joshua musi zrobić tak żeby Usyk na parkiecie wszed w tango po całości czyli na ten przykład po gongu Joshua drze ryja Ja trachaju twaju mać, ty ruskaja szliucha i Usyk czerwone oczy bez gardy leci po omłot
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.