WALKA GARCII Z DAVISEM JESZCZE W TYM ROKU?

Ciekawe wieści płyną zza oceanu, a dokładniej z ust legendarnego Oscara De La Hoi, szefa grupy Golden Boy Promotions i promotora Ryana Garcii (23-0, 19 KO). Rozpoczęto bowiem rozmowy w sprawie walki jego podopiecznego z Gervontą Davisem (27-0, 25 KO).

Przypomnijmy - "King Ry" zaczął wyzywać "Czołg" do walki mniej więcej zaraz po tym, gdy ten znokautował Rolando Romero. Jego wypowiedzi nie pozostały oczywiście bez echa. Pięściarz z Baltimore zasugerował gotowość jeszcze w tym roku, swoje trzy grosze dodał również Floyd Mayweather Junior, dając do zrozumienia, że pojedynek musiałby się odbyć w wadze lekkiej, a stroną A byłby Gervonta. Teraz oddajmy głos samemu "Złotemu Chłopcowi".

- Wszyscy są żądni tej walki. To jedyny pojedynek, jakiego chce Ryan. To jedyna walka, której chce Davis. Rozmawiamy. Tak, rozmawiamy, to świetny początek. Możliwość rozmowy z drugą stroną to świetny początek. Chcemy walki, to jest sedno sprawy. W miarę trwania negocjacji może dopuścimy do jakiegoś przecieku, ale w międzyczasie trzymamy wszystko w tajemnicy, gdyż chcemy zaskoczyć wszystkich tą super walką. Może ona mieć miejsce jeszcze w tym roku - podsumował mistrz sześciu kategorii wagowych.  

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 07-08-2022 20:54:24 
Crawford vs Spence
Garcia vs Davis
GGG vs Canelo
Bivol vs Beterbiev
Fury vs Joshua

to byłaby piękna końcówka roku ;)
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 07-08-2022 23:17:40 
Garcia speka przed taka walka
 Autor komentarza: Scross
Data: 08-08-2022 12:13:23 
Garcia bardzo młody jak na takie wyzwania, akurat w tej wadze lepiej jeszcze stoczyć z dwie luźniejsze walmi wg mnie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.