HOPKINS PRZEWIDUJE NOKAUT ALVAREZA NA GOŁOWKINIE

Legenda wagi średniej i niejako mentor grupy Golden Boy Promotions Bernard Hopkins jest przekonany, iż 17 września dojdzie do pierwszego w karierze nokautu na Giennadiju Gołowkinie (42-1-1, 37 KO), a jego autorem będzie Saul Alvarez (57-2-2, 39 KO).

Przypomnijmy - pierwsze dwie walki Kazacha z Meksykaninem należały do niezwykle emocjonujących, nie mniejsze wrażenie wywarły oba werdykty, dość kontrowersyjne - remis i zwycięstwo Canelo. Tym razem Hopkins spodziewa się jednostronnego pojedynku zakończonego nokautem, a przesądzi o tym wysoka umiejętność Meksykanina do skutecznego obijania "dołów".

- Po pierwsze, Gołowkin bierze tę walkę i zawsze jest o jeden cios od ponownego wskrzeszenia swojej kariery. To puncher. Tak wdarł się na szczyt i w ten sposób został obnażony przez Canelo. To będzie interesujące zobaczyć dwóch gości, którzy są o kilka lat starsi i nie tak młodzi, jak wcześniej. Spodziewam się większej ilości ciosów z obu stron. Stawiam na zwycięstwo Canelo przed czasem, około szóstej, może siódmej rundy.

- Nie spodziewam się tak wielkich emocji, jak podczas dwóch pierwszych pojedynków. Przewiduję, że Canelo znajdzie swój rytm i zastopuje Gołowkina w szóstej bądź siódmej rundzie. To może się stać poprzez ciosy na głowę lub korpus, ale ogółem będzie to wyglądało to na bicie. Zacznie się jednak od ciosu na wątrobę, będzie to miało miejsce w pierwszych czterech odsłonach.

- Canelo bardzo dobrze bije na dół, co spowalnia rywala i powoduje, że odsłania on głowę, przez co Canelo może robić to, co chce. Od tego właśnie zacznie, od ciosów na dół w celu odsłonięcia głowy. Skończy się to przed czasem, ale początek będzie miał miejsce od ciosów na korpus - podsumował legendarny mistrz dwóch kategorii wagowych.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 07-08-2022 14:49:28 
"Gołębie serce" będzie miłosierny i nie tylko da urwać parę rund, ale i może całą walkę, aby zbić kokosy na czwartej i oszczędzić brutalnego końca a'la Hopkins-Smith jr.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 07-08-2022 15:07:05 
Zgadzam się tutaj z Hopkinsem - co prawda nie przewiduje tutaj, że Canelo go wykończy aż tak szybko, z drugiej jednak trzeba się też liczyć z taką ewentualnością. Nie zdziwię się jak od początku to będzie jednostronne lanie i sędzia lub narożnik w którymś momencie zakończą egzekucję. Natomiast ważna rzecz, że niebezpieczeństwo ze strony Canela grozi w zasadzie z każdej strony, jest to znakomity body punczer, ale przykładowo Kowaliewa wykończył straszliwymi ciosami na górę. Jeśli Kazach się zbytnio skupi na ochronie dołów jak w dwóch pierwszych walkach to Meksykanin powinien to wykorzystać. Kolejny krok Alvareza na drodze do bokserskiej nieśmiertelności i bycia jednym z najlepszych w historii (już w sumie jest, ale teraz będzie umacniał pozycję).
 Autor komentarza: puncher48
Data: 07-08-2022 15:25:27 
Nie to żebym się czepiał, bo to nie o to chodzi ale brzmisz kolego niczym agent wpływu robiący wodę z mózgu Alavarez to bardzo dobry pięściarz, niemniej z wielkimi przywilejami jak by go porównać do państw to on jest mocarstwem światowym narzucającym reguły gry, a reszta to ubodzy krewni co mają się dostosować, aby cokolwiek uszczknąć z pańskiego stołu. "Canelo" nie wygrał żadnej walki z Gołowkinem, a nawet ciężko mu dać remis, teraz może mu się wreszcie udać, choć stuprocentowej pewności nadal nie ma, że tak będzie.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 07-08-2022 15:27:06 
3 walka z Canelo to część game planu GGG.
W pierwszych dwóch oszczędzał Canelo i nie protestował po krzywdzących rozstrzygnięciach.

Sędziowie, wiadomo... w walce z Floydem, Canelo został zdeklasowany, a mimo to jeden sędziów "widział" remis.

W ostatniej walce liczę że GGG pokaże całą swoją moc.

Ciosy na korpus, kto jak nie GGG będzie w stanie je wyprzedzić, czy skontrować.

GGG dawno nie połamał nikomu żeber, liczę że zrobi to Canelo...
 Autor komentarza: Hugo
Data: 07-08-2022 15:29:35 
Autor komentarza: PolakosData: 07-08-2022 15:07:05
(...)Natomiast ważna rzecz, że niebezpieczeństwo ze strony Canela grozi w zasadzie z każdej strony,(..)

O tak! Zgadzam się całkowicie. Np. ze strony sędziego ringowego, nie mówiąc o punktowych. Gołowkin musi mieć oczy dookoła głowy, bo będzie miał zapewne 2 przeciwników w ringu i 3 poza nim. Ale on i tak da radę!
 Autor komentarza: Polakos
Data: 07-08-2022 15:36:33 
’"Canelo" nie wygrał żadnej walki z Gołowkinem, a nawet ciężko mu dać remis, teraz może mu się wreszcie udać, choć stuprocentowej pewności nadal nie ma, że tak będzie.’

Mi się jednak wydaje, że pierwszą zremisował a drugą wygrał. Nie mam na myśli oczywiście kibicowskich przepychanek, a oficjalne werdykty z którymi się zresztą zgadzam. Możesz to widzieć oczywiście jak chcesz, ale to w sumie nie ma większego znaczenia.
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 07-08-2022 15:49:34 
polakos, ty byś rudemu laskę z połykiem zrobił, przyznaj się
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 07-08-2022 16:20:07 
Tak jak dla Polakosa Canelo jest Bogiem (na umowie zlecenie), tak dla mnie jest o jedną porażkę od przepaści. Niech on teraz przepierdoli, to znajdzie się w przysłowiowej czarnej dupie. Ciekaw jestem komentarzy Polakosa w takiej sytuacji. Rzecznikos jest kreatywny skoro sama redakcja go wynajęła, liczę na jakąś fajną wymówkę :)
 Autor komentarza: Polakos
Data: 07-08-2022 16:34:33 
^

No jeśli Gołowkin jakimś cudem odniesie premierowe zwycięstwo w tej trylogii to w moim prywatnym rankingu pi for pi Canelo najprawdopodobniej opuści pierwsze miejsce. Tutaj w przeciwieństwie do walki z Bivolem ma coś do stracenia a mianowicie niekwestionowane mistrzostwo świata w wadze super średniej. Ale szczerze? Wątpię żeby to się wydarzyło.
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 07-08-2022 20:24:04 
Po co Wy karmicie tego trolla Polakosa? Olejcie tego zjeba, wtedy jego ucierpi jak wątroba Canelo po wołowinie i z czasem sobie odpuści.
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 07-08-2022 20:24:35 
wtedy jego ego*
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 07-08-2022 20:33:44 
A Hopkins oczywiście ma nadzieję na nokaut na Kazachu, bo Gołowkin przecież odebrał mu rekord obron. Ale Hopkins to też był kozak. To jak wyleciał z ringu w walce z Joe Smithem było przepiękne ;)
 Autor komentarza: Polakos
Data: 07-08-2022 20:41:15 
Po pierwsze przyjacielu to grzeczniej, po drugie po co miałbym odpuszczać temat który mnie interesuje? Po trzecie skąd pomysł, że jestem trollem? Ze widzę zwycięstwo Canela przed czasem? Przecież to znakomite bokserskie osobistości na czele z Hapkinsem też maja taką optykę na ten pojedynek.
 Autor komentarza: essa7
Data: 07-08-2022 21:02:44 
Ten boks4ever to zwykly smiec , nie wiem po co mu wogole odpowiadasz xD
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 07-08-2022 21:48:16 
Canel z Hapkinsem xD
 Autor komentarza: Ogar
Data: 07-08-2022 22:08:16 
Fani Gejnadija fenomenalnie opanowali sztukę wypierania rzeczywistości. Wszyscy mówiący dobrze o Alvarezie to trolle i chuj. Na Boxrecu kłamią, na The Ring też. Polakos to troll i Hopkins pewnie też, bo przecież mówi to samo. Już nie mogę się doczekać tych tłumaczeń po walce, kiedy Gejnadij zostanie ostatecznie zezłomowany. Choć tak naprawdę został już dawno, bo cała jego kariera po walkach z Canelo to Big Drama Comedy Central.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 07-08-2022 22:20:51 
Gang Olsena w komplecie xD
 Autor komentarza: Polakos
Data: 07-08-2022 22:22:10 
Ogar, wszystko i na temat.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 07-08-2022 22:27:03 
essa7

Prawdopodobnie tak natomiast nie za bardzo po prostu rozumiem uprawianie takiej patologii. Piszę sobie na bardzo dużym luzie, nic niezgodnego z prawdą, swoje wypowiedzi popieram argumentami, odnoszę się do tematu przewodniego a tutaj przychodzi taki użytkownik i zaczyna obrażać szanowanych użytkowników. Przykładowo niektórzy mają wielki problem z powiedzeniem, że Canelo pokonał Gołowkina a to nic innego jak tylko i wyłącznie stwierdzenie faktu.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 07-08-2022 22:27:43 
Twój jedyny "przyjaciel" na orgu, nie dziwota że prawie opierdalasz mu kolbę jak się pojawi w przerwach między piciem na umór.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 07-08-2022 22:30:21 
40 lat i takie teksty.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 07-08-2022 22:32:50 
Introwertyk@ Ty Garbus nie skacz bo zostaniesz zmieciony z planszy i znów będziesz potrzebował porady psychologa.
 Autor komentarza: Sambor
Data: 07-08-2022 22:44:19 
canelo ruska zgwałci i zapnie trylogie dla siebie
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 07-08-2022 23:17:28 
Czy Hopkins kiedykolwiek postawił na zawodnika z nie swojego podwórka? Czy kiedykolwiek szczerze docenił jakiegoś białego zawodnika? Calzaghe, Adamek - biały robot, itp. przejawy rasistowskiej obiektywności. Jakby poproszono go o porównanie siebie do Canelo również wykazałby się rasistowską skromnością :)
Polakos -twierdzisz, że piszesz tutaj na luzie operując wyłącznie faktami ale jakimś dziwnym trafem gromadzisz wokół siebie towarzystwo wzajemnej adoracji, które Kazacha od ruska nie odróżnia jak zapewne Hopkins Polski od rosji, zresztą on już kiedyś zabłysnął tą amerykańską ignorancją i wiedzą o świecie poza Ameryką. Życzę Gieni "rewanżu" udanego na równi z tym Marqueza z Pacmanem. Dla opamiętania niektórych przydałoby się porządne zgaszenie światła temu produktowi marketingowemu. Niestety nie ma jakiegoś międzynarodowego UOKiKu który by się zajął procederem rudego teamu a nie wszyscy są konsumentami twojego pokroju, którzy się zachwycają zupką chińską i wmawiają wszystkim, że jest naturalna i zdrowa.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 07-08-2022 23:42:44 
A może po prostu prościej, co? Hapkins zna się na rzeczy i słusznie w tym zestawieniu stawia na Canela. Podobnie jak bukmacherzy, podobnie jak eksperci na czele z Bellew i Bradleyem którzy są zgodni i twierdzą, że meksykański superczempion wykończy Golovkina przed czasem. Naprawdę warto zawsze szukać jakiegoś drugiego dna? A nie lepiej posłuchać w tym wypadku mądrzejszych?
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 07-08-2022 23:42:50 
Polakos
Fakty są takie że dokładnie 42 lata i takie teksty :)
Nie zmienia to faktu że Ogar twój partner na tej stronie, essa7 to pies, a furmi to pracodawca.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 07-08-2022 23:43:52 
Ogar

czemu nie zniknąłeś ze strony skoro przegrałeś zakład ?
 Autor komentarza: Polakos
Data: 07-08-2022 23:46:08 
Dobra, rób dalej syf - ja się wolę zająć merytorycznymi wpisami.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 07-08-2022 23:50:10 
Introwertyk@ Bo lubię cie ruchać w dupę.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 00:00:07 
Nie, bo jesteś bezhonorową pizdą..
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 00:23:50 
Polakos
"prościej" to by było jakby ich pierwsze walki odbyły się bez sędziowania "ekspertów" typu ciocia adelajda. Jacykolwiek "eksperci od boksu" twierdzący, że Canelo wykończy Gienię przed czasem, opierają swoje opinie na przekonaniu, że Kazach już się zestarzał a to jest wróżenie z fusów. Fakt, niestety prawdopodobne jest, że trafią ale na pewno nie są ekspertami od procesów starzenia, by mieć co do tego pewność. Równie dobrze Kazach w tej walce przeżyje drugą młodość ze względu na wyższy limit i to on zgasi światło prime Canelo.
Co do "szukania" drugiego dna: w tym jest problem, że jeśli chodzi o rudego to jest drugie dno - nie trzeba go szukać, samo się narzuca - wystarczy jego udział/obecność. Dno? A może raczej denka od butelek - takie grube okulary dla niemal niewidomych musieli mieć sędziowie z dziwnymi punktacjami (wspomniana pani adelajda byrd nosi takowe). Może tobie łatwo jest posłuchać mądrzejszych bo jesteś przyzwyczajony, że ich całe życie co rusz i łatwo znajdujesz? Jednakże nie dla wszystkich jest to takie proste ;)
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 01:03:04 
Adelajda Byrd lubi Stępnia z 13 posterunku..
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 08:29:02 
Ja bym powiedział, że tych przesłanek, że Canelo wykończy Golovkina przed czasem jest więcej, nie tylko wiek Kazacha, ale też fakt jak reagował na ciosy średniego Derewianczenki, że jednak to on w tym dwumeczu stracił więcej zdrowia a Canelo zyskał niezbędne doświadczenie i poszedł wyżej w poszukiwaniu wspaniałych wyzwań sportowych. Dodatkowo argument ciosu - Canelo wykańczał już topowych super średnich czy półciężkiego Kowaliewa, a styl Gołowkina jest taki, że nie będzie mógł uciekać w ringu przed meksykańskim superczempionem. Oczywiście to wszystko teoria, ale eksperci też to biorą pod uwagę.
 Autor komentarza: Uznam
Data: 08-08-2022 10:24:23 
"Dodatkowo argument ciosu - Canelo wykańczał już topowych super średnich czy półciężkiego Kowaliewa"

Nie wspomniałeś tylko że Kovaliew był głodzony do tej walki i takich dziwnych sytuacji jest wiele w karierze Alvareza, nic mu nie ujmując. Nie zdziwię się jak przegra, bo widać tendencję spadkową, ostatnia walka to porządny wpieprz, ...ale zakładam że tym razem pokona GGG. Tylko że jak wygra to będzie jego pierwsza wygrana...
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 10:35:43 
Nie był głodzony, a mówimy bądź co bądź o przeskoku ze średniej i znokautowaniu panującego wtedy mistrza w półciężkiej który był zresztą uważany za postrach tego limitu. Canelo sobie wyszedł, podjął wyzwanie sportowe i znokautował rosjanina. Skalp z gatunku tych fenomenalnych. A ewentualne zwycięstwo nad Gołowkinem będzie jego zwycięstwem nr 2 nad Kazachem, pierwsze miało miejsce 15 września 2018 roku, Las Vegas w stanie Nevada:

https://www.youtube.com/watch?v=Ib0TXUr0rSw&t=3207s
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 10:49:06 
"ale eksperci też to biorą pod uwagę" w tym szkopuł, że eksperci biorą pod uwagę czynniki co do których często nie są ekspertami. Bo wiele czynników pozasportowych może mieć wpływ na walkę - w tym przypadku np nikt nie jest ekspertem od korupcji w boksie oprócz jednego "meksykańskiego superczempiona". Tylko on i nieliczni wtajemniczeni wiedzą czy się dogadał finansowo ze swoimi podwładnymi sędziami (odpowiednio ich zmotywował aby nie było kaszany mimo starań jak ta z Bawołem)). Do tego z reguły studyjna perspektywa ekspertów również im nie pomaga, przecież nie wszyscy eksperci latają z jednego do drugiego obozu monitorować postępy, problemy przeciwników (rzadko kiedy któryś był u kogoś i coś tam podpatrzył). Jeśli Gieni zdrowie dopisuje podczas przygotowań i dopisze w dniu walki to jest duże prawdopodobieństwo, że wygra kolejny, już trzeci raz a twoi eksperci nie pierwszy i ostatni raz chybią - piszę to na dużym luzie, nic niezgodnego z prawdą, wypowiedź poparłem argumentami :)
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 10:58:58 
No zobaczymy, ja jednak obstawiam drugie zwycięstwo Canela i myślę, że zrobi to w sposób bardziej przekonujący niż 4 lata temu efektownie zamykając tą skądinąd bardzo ciekawą trylogię boksu i zaliczy jednocześnie kolejny przystanek na drodze do bokserskiej nieśmiertelności, a jego lista pokonanych aktualnych mistrzów świata jeszcze bardziej się wydłuży po tej walce.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 11:06:29 
Tutaj muszę przyznać trochę racji i przyznać, że nie można wykluczyć pierwszej wygranej Canelo na zamknięcie tej trylogii. I nawet w tym dostrzegałbym pozytywy - możliwość braku zawsze przykrego widoku - bezczelności i drukowania sędziów. Choć nawet pierwsza uczciwa wygrana Canelo takiej możliwości do końca nie wyklucza, bowiem sędziowie czasem drukują aby "pogłębić" wynik np swoimi zaliczkami punktowymi (jak z Bawołem) albo aby dodatkowo pognębić Gienię.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 11:14:56 
Ja szczerze mówiąc uważam, że tym razem sędziowie nie będą potrzebni i teraz zobaczymy wygraną Canela przed czasem. Oczywiście na zwycięstwo punktowe meksykańskiego superczempiona też bym się nie obraził, ale myślę, że w najgorszym wypadku zrobi to w sposób bardziej przekonujący niż cztery lata temu i odniesie drugie zwycięstwo w tej bardzo udanej trylogii boksu zawodowego.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 11:30:58 
Tutaj również się zgodzimy, lepiej aby Canelo wygrał to przed czasem. Jest to zawodnik, który został przy okazji właśnie walk z Gienią skrzywdzony - sędziowie odbierając mu swoim skandalicznym punktowaniem dobre imię odebrali również możliwość jedynie satysfakcjonującej bo uczciwej wygranej na punkty. A tak jakiś laki pancz (czy tam poncz) daje mu jedyną możliwość autentycznej i tym samy wartościowej w oczach prawdziwych kibiców boksu wiktorii - chociaż na koniec trylogii. Cieszę się, że się zgadzamy z szanownym kolegą w tylu kwestiach i to dzięki operowaniu prze ze mnie wyłącznie faktami - jak to mawiał JPII "prawda nas wyzwoli" ;)
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 11:37:16 
Ja tam uważam, że nie został skrzywdzony - sam punktowałem drugą walkę na bardzo dużym luzie 116-112 dla Canela więc tutaj oczywiście zgadzam się z sędziami punktowymi (nawet ja miałem na swojej karcie minimalnie wyżej niż sędziowie). Natomiast cieszę się, że ty jako hejter Canela też chciałbyś żeby wygrał to przed czasem - nie spodziewałem się i życzę Ci wielu pozytywnych emocji 17 września i oczekujmy wspólnie drugiego zwycięstwa Alvareza.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 11:39:17 
Polakos
mam jeszcz tylko drobne pytanie do szanownego kolegi, proszę tylko potwierdzić: przed tą ostatnią wypowiedzią kolega był nieszczery? Bo dopiero teraz, w ostatnim poście stwierdził kolega, że zdobył się na ten luksus wobec siebie i napisał "Ja szczerze mówiąc uważam".
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 11:39:54 
Polakos, tak z ciekawości, jakbyś zareagował na nokaut GGG na Canelo ? Bo to byłby koniec rudego na poważnie..

Porzucasz boga, czy jesteś lojalny ?
Przerzucasz się na boskiego Ryana z instagrama ?

Ostatnio rozpływasz się nad Garcią, więc osobiście obstawiam ten kierunek.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 11:42:13 
poszukiwacz

Ja zawsze szczerze to co mi leży sercu i przede wszystkim argumenty oraz fakty. Moim zdaniem innej drogi do poważnej dyskusji nie ma.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 11:45:33 
Introwertyk
jesteś zbyt wścibski wobec szanownego kolegi Polakosa, wszak zmiana wyznania jest sprawą osobistą każdego człowieka. A ty wchodzisz z butami w jego intymność :) uszanuj czyjeś uczucia religijne choćby były jak majtek podczas sztormu, choćby uwierały jak przyciasne majty. Okaż trochę wyrozumiałości :)
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 11:50:56 
Polakos
tak tylko, nieśmiało zapytałem. Bo z reguły jeśli człowiek zaznacza, że "szczerze mówi" to rodzi się wątpliwość. że wcześniej wypowiadał się nieszczerze, ale to tak jak z tym "ale" po którym zaczyna się zasadnicza wypowiedź.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 11:52:59 
Czemu ewentualna porażka Canela to koniec? Zawsze można wziąć natychmiastowy rewanż z Kazachem i wtedy po czterech walkach bilans może wynosić 2 zwycięstwa, remis i porażka na korzyść Canela - i wtedy co powiemy, że król umarł? Nie...powiemy, że król wstał na chwilę rozprostować kości, ale jak już mówiłem - obstawiam, że bilans po trzech walkach będzie wynosił 2 zwycięstwa i remis na korzyść meksykańskiego superczempiona.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 11:55:01 
"porażka na korzyść Canela" normalanie trafił kolega w sedno całej sprawy. Porażka na korzyść Canelo - dosłownie tak to się odbywa, nikt by tego lepiej nie ujął.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 11:56:16 
PORAŻKA NA KORZYŚĆ CANELA .... nadal jestem pod wrażeniem wymowności tego stwierdzenia - faktycznie operujesz faktami.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 11:57:23 
a ja wątpiłem...
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 11:58:40 
Byłby to chyba jedyny przypadek kiedy zawodnik po trzech porażkach z tym samym gościem, wciąż nie ma dosyć. Jest nawet nazwa takiego kogoś, kto robiąc ciągle to samo próbuje uzyskać inny rezultat. To szaleniec, bodajże Einstain jest autorem tych słów.

Osoba chce być bita i jeszcze za to sama płaci. Ja nazwałbym że to czystym masochizmem lub nawet dewiacją seksualną.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 12:00:48 
Czyli jeśli Canelo przegra z kazachem, to rozumiem że "porażka na korzyść canela" to Twoja linia obrony. Świetne, pozdrawiam :)
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 12:02:56 
Tym stwierdzeniem PORAŻKA NA KORZYŚĆ CANELO proponuję zamknąć tą dyskusję gdyż nikt już lepiej nie podsumuje tematu, ba - nikt lepiej nie podsumuje kariery Canelo.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 12:04:03 
Poszukiwacz

Dobra puenta.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 12:06:08 
Introwertyk

No narazie to zwycięstwo Canela i remis, zobaczymy jak będzie w trzeciej walce.

poszukiwacz

W sumie można to również tak zinterpretować chociaż ja osobiście wolę zwycięstwa od porażek. Zresztą porażki jeszcze Canelo nie miał okazji zaznać w dwumeczu z Golovkinem.
 Autor komentarza: Scross
Data: 08-08-2022 12:18:37 
Przeczytałem "Nokaut Alvareza na Wołovinie" xD
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 12:25:49 
Jeśli tak brzmiałby tytuł, to oznaczałoby, że Hopkins stawia na samogwałt w wykonaniu Canelo w miejscu publicznym - dość niecodzienny i okrótny typ eksperta. No ale Canelo raczej wstydu nie ma więc spłynęło by jak po pewnej małej kaczce.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 12:26:22 
okrutny
 Autor komentarza: Scross
Data: 08-08-2022 12:32:03 
Słynny Canelo aka Gołębie Serce, Syn Sędziów, meksykański superczempion wygra to w moich oczach na 90% i to przekonująco może nawet KO. Myślę, że rozwinął się boksersko podczas gdy GGG obijał jakieś bumy w stosunku do wyzwań meksykańskiego superczempiona. Pozostałe 10% to porażka na korzyść Syna Sędziów.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 12:34:42 
Zgadzam się. 90-10 to moim zdaniem dobre rozdzielenie szans, oczywiście na korzyść Canela.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 08-08-2022 12:46:20 
Introwertyk@ Ty Garbus szykuj typy na walkę dla Rafała, bo będziesz rozliczany ze swojej bokserskiej niewiedzy. A ty kolego @poszukiwacz''okrótny'' zjebie i marny trollu, zajmij się lepiej napierdalaniem pokłonów do Matki Bożej Miłosierdzia, żeby Canelo w walce trzeciej walce złamał obie ręce, bo tylko w taki sposób może przegrać te walkę.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 12:48:05 
Okrótny jesteś Ogar dla tej dwójki użytkowników, ale masz mój szacunek.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 12:50:56 
Co tam jakieś szacowanie szans, muszę zaprotestować. Toż to świętokradztwo stosować odmiany typu:"Canela"! Brzmi tak jakoś obrazoburczo. Jakby kynologicznie jak jakiś "Canis familiaris" albo jakaś panienka od psów. Toż to mamy do czynienie z meksykańskim superczempionem (kurwa znów wyszło kynologicznie) i nie wypada.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 12:52:11 
A co ty - na lekcje polskiego nie uczęszczałeś i nie znasz zasady odmian? Okrótna zbrodnia.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 12:54:43 
Oooo kynologia się jednak kłania- pojawił się nieOgarnięty co co mojego "okrócieństwa" się chwyta z zapalczywością jaką co dzień prezentuje ustami wobec frędzla swojego pana.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 12:58:33 
Ogar

Przestań za mną łazić, bo zdegraduje cie do rangi drugiego burka na tej stronie. Wiem że już się do tego przygotowałeś sprawiając sobie nawet adekwatny nick, ale poczekaj na oficjalną decyzję.
Co do Rafała, to chyba za nim tęsknisz bo ciągle o nim piszesz. Rafał obraca w tajlandii shemale o czym niedawno tu wspominał ten laik i absolwent ZSZ.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 08-08-2022 13:06:20 
poszukiwacz@ Zapierdol głową w ścianę to może się odwiesisz niewydarzony filozofie. Introwertyk@ A ty Garbus pokurczu szykuj typy na walkę. Masz czas do 19 bo jak nie to inaczej będziemy rozmawiać...
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 13:06:55 
Polakoś
nie bój... "porażka na korzyść Canelo" będzie zapamiętana na dłużej niż moje (niestety - chwilę potem poprawione) "okrócieństwo", którego byś nie zauważył ze swoim nieOgarem gdyby nie moja poprawka :). Z mojego "okrócieństwa" wynika, że jedynie nie leży w mojej naturze z twojej "porażki na korzyść Canelo" wynika twoja nieco wcześniej zasygnalizowana autentyczna szczerość ale i trafność wypowiedzi. Dlatego szczerości ci życzę, gdyż wtedy trafiasz w sedno niczym jakiś wieszcz, mistrz pióra. Objawia się wtedy twój autentyczny talent pisarski - naprawdę mało kto tak skąpą wypowiedzią, tak tylko w kilku słowach potrafi zawrzeć całą prawdę. Nikt tak zarazem lakonicznie ale i dosadnie nie podsumował kariery Canelo. A wystarczyła tylko twoja szczerość. NieOgarnięty tylko nieudolnie próbuje robić to samo ale wiedząc, że nie podoła to chce nadrobić agresją. Tylko, że bidaczyna wyżej od nogawki nie podskoczy - to już wszyscy wiedzą.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 13:08:27 
Ogar
Jak nie podam typu, nasrasz mi na wycieraczkę ?
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 13:11:40 
A dziękuje bardzo za miłe słowa. Ostatnio dużo osób mnie tutaj chwali - MacGajwer ostatnio mnie nazwał geniuszem, teraz Ty wyskakujesz z komplementami. Takie teksty można czytać każdego dnia.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 13:12:04 
nieOgarniam tej 19 - co za zjeb :) chyba faktycznie wycieraczka jest w niebezpieczeństwie...
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 13:15:59 
Może o 19 ogar zacznie wódkować. Wiemy czym się to kończyło i ile osób było potem przepraszanych..
 Autor komentarza: Ogar
Data: 08-08-2022 13:18:52 
19 sierpień to ostatni dzień dla Garbusa na typ walki Joshua Usyk i on dobrze o tym wie ''okrótny'' zjebie. Tik tak tik tak.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 13:20:32 
19 sierpnia, matole..
 Autor komentarza: Ogar
Data: 08-08-2022 13:23:55 
Tik tak tik tak.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 13:25:52 
Mnie bardziej ciekawi optyka Garbusa na 17 września - premierowe zwycięstwo Giennadija Golovkina czy jednak potwierdzenie dominacji w tej trylogii Canela?
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 13:26:21 
Polakos
no widzisz, nieOgarnięty niczym wściekły belfer utrwala moją ortografię, ty w chwilach słab... przepraszam szczerości uczysz mnie stylu, odmian, zwięzłych i treściwych wypowiedzi a przede wszystkim ich trafności. Tą jedną wypowiedzią, którą muszę koniecznie zapamiętać to mnie już szczególnie kupiłeś - teraz jestem twoim fanem. No po prostu same korzyści mam z tego. No i ten twój szacunek wobec najniższych form inteligencji: "ale masz mój szacunek" skierowane do nieOgara. Twoja empatia także mi imponuje - wiesz, że bidaczyna tego potrzebuje, że słowo "inteligencja" pasuje mu jak świni siodło ale jednak potrafisz go dowartościować. Naprawdę dziękuję ci za poświęcony mi przez ciebie czas, naprawdę poprawiłeś mi humor na resztę dnia. Na myśl przychodzi taki program "ręce które leczą" - ty masz takie zdolności, może uleczysz tą niższą formę inteligencji, która często orbituje wokół twoich wypowiedzi niczym przejaw jakiegoś alter ego.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 13:29:08 
Dziękuje raz jeszcze za taką porcje komplementów - od razu uśmiech zagościł na mojej buzi i nawet się delikatnie wzruszyłem. Naprawdę takie wypowiedzi powodują, że człowiek chce być tutaj jeszcze aktywniejszy.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 13:30:44 
Rzecznikos

Jak wygra GGG siedzisz przez tydzień gołą dupą na kaktusie. Jak przegra, ogar siedzi..
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 13:31:46 
Nie chce, tylko musi. Furmi płaci, furmi wymaga :)
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 13:31:49 
Ale podaj swój typ, jaką Ty masz optykę.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 13:33:36 
Zazwyczaj używam obiektywu Tamrom 150-600mm, ale chcę kupić parę stałek.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 13:33:56 
*Tamron
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 13:35:05 
nieOgarnięty
tak podszkolony przez Polakosia, podpowiem:
piszę się "19 sierpnia" (gdyż z kontekstu wynika, ze chodzi o 19 dzień sierpnia) a pisząc "19 sierpień" dajesz bardziej do zrozumienia, że np twój dziadek przeżywa dopiero swój dziewiętnasty miesiąc zwany sierpniem. Pozostaje pytanie kiedy (w jakim wieku) spłodził twojego ojca a ten ciebie? Pytam, bo martwię się o ciebie (ze szczerością godną tej u Polakosa), że dzieci tak szybko rodzone prze inne dzieci obarczone są często poważnymi defektami.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 13:35:15 
Tak podejrzewałem, że zaczniesz się wymigiwać. Dla mnie w sumie jest to jednoznaczna odpowiedź, że nawet Ty już nie wierzysz.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 13:36:46 
Poszukiwacz

Jego nikt nie spłodził, jego znaleziono w kapuście.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 13:36:56 
"optyka" cóż z zwięzłe określenie... brawo mistrzu...
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 13:37:22 
A dziękuje.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 13:38:21 
Introwertyk
no w sumie nie wiem jak jest u niższych form inteligencji.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 13:39:19 
Polakos

Typy podaje głównie po ważeniu, czasem rzucę jakiś wynik walki wcześniej. W tym wypadku muszę zobaczyć jak będą prezentować się : główny bohater wieczoru - GGG i jego dosyć znany rywal - Alvarez.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 13:40:05 
No ale z ciekawości - jakbyś miał teraz zatypować.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 13:40:50 
Nie ujawniam wrogom swoich planów :)
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 13:41:28 
Myślałem, że jeszcze wierzysz w Golovkina - tak zupełnie szczerze.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 13:44:32 
Jestem ateistą.
Mogę z kimś sympatyzować, lub trzymać za kogoś kciuki. Jesteś inteligentny, powinieneś wiedzieć a przybajmniej domyślać się komu życzę w tej walce powodzenia.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 13:46:13 
Tymczasem znikam, żarcie mi się grzeje..
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 13:47:37 
Tak podejrzewałem, że już niekoniecznie. Poszukiwacz w sumie też to przyznał między wierszami (choć on bardziej hejterem Canela), ty hejterem Canela, ale też zawsze walczyłeś o dobre imię Golovkina tutaj.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 13:50:33 
Czyli ja jestem strasznym tchórzem bo przy pierwszej walce Usyka z AJem dawałem Ukraińcowi jakieś 60 % szans na wygraną - dla mnie trochę za skromnie na typowanie. W trakcie ważenia, czy już walki moja "optyka" się zmieniła dając mi już w trakcie pierwszych rund pewność wygranej Usyka. Niektórzy jak Polakoś są tak odważni i nie biorą pod uwagę np dyspozycji dnia a przy Canelo Polakoś już się nauczył nawet nie myśleć o jakości sędziowania. Z tego najprawdopodobniej wynika imponująca (znowu) pewność Polakosia.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 08-08-2022 14:04:41 
Okrótny zjeb uczy kogoś jak pisać poprawną polszczyzną xD To jak jakby Najman dawał komuś lekcje boksu.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 14:10:49 
Polakos

Nie lubię jak ktoś ciężko zasuwa, odnosi sukces, a potem zostaje z tego sukcesu obrabowany przez niekompetentnych, czy skorumpowanych ludzi. A że Twój idol sam ma bardzo dużo za uszami, można rzec bierze udział w tym procederze to mu się dostaje.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 14:16:30 
nieOgarnięty
no bo jesteś przykładem, że i małpę można nauczyć pisać. I oczywiście małpa jak to małpa nie rozumie tego co sama napisała - stąd to pouczenie, wskazanie różnicy. Teraz już jak rasowy ogar będziesz miał odruch Pawłowa i rozkminisz różnicę między "19 sierpień" a "19 sierpnia" - różny sens. Rozumiem, że to jest twoja osobista (bo nie wzięta w cudzysłów) pisownia: "Okrótny zjeb". I widzisz już wyrobiłem u ciebie odruch Pawłowa. Powieliłeś mojego byka mimo mojej natychmiastowej "erraty". Niestety, ale niższe formy inteligencji jak ty mają tendencję do powielania zarówno złych jak i dobrych rzeczy (bezrefleksyjnie). A na koniec: NIE MA ZA CO.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 14:19:54 
Introwertyk

Ty to nazywasz rabunkiem, ja zasłużonym zwycięstwem - i to jest całe piękno boksu, że można mieć różne optyki na dany pojedynek, ale fakty pozostają niezmienne.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 14:20:13 
A co do Najmana - nauczyłby, nauczył, na pewno kogoś kto do nogawki ledwo doskakuje, więc w te pędy leć do niego po korepetycje.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 14:26:25 
Polakos

Nie pisałem tylko o przypadku GGG. Pisałem o ogóle. Wkurwia mnie to kiedy ktoś uczciwie i ciężko zasuwa, a potem robi się go jajo..

Jeśli jednak dla Ciebie sytuacja w której ktoś jest oszukiwany nie ma znaczenia, tylko dlatego że biorący udział w oszustwie jest z "Twojego teamu", no to jest mi Ciebie żal.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 14:29:52 
Ja tutaj żadnego rabunku nie widziałem tylko zasłużone zwycięstwo Canela. Zgadzam się z sędziami.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 08-08-2022 14:33:13 
Okrutny zjeb dalej się tu produkuje i poucza ludzi jak mają pisać xD Co za komedia...
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 14:34:34 
No a jakże inaczej :)
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 14:35:04 
Polakos
piękno boksu nie polega na semantyce, tylko na emocjach jakie budzi. Ty ich jesteś pozbawiony przy swojej pewności. Za to imponujesz swoim religijnym podejściem do kibicowania. Odmieniasz w tym kontekście wiarę przez przypadki aż wręcz dziwisz się, że ktoś jest niepewny wyniku nie wykazuje podobnej wiary w Gołowkina jak ty w Canelo. Dziwisz się, że ktoś nie traktuje go jak bożka, że stawia na niego ale nie z taką pewnością. Stąd twoje przywiązanie do Canelo, bo dawał ci tą pewność a przy potknięciu pewność "porażki na korzyść Canelo" z Bawołem niemal się udało - to jedyna niespodzianka, która cię spotkała, nie brałeś pod uwagę, że sędziowie również mogą być w różnej dyspozycji
 Autor komentarza: Ogar
Data: 08-08-2022 14:35:57 
Przepraszam, miało być ''okrótny'' pojebało mi się...
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 14:39:01 
A ty Garbus jak punktowałes drugi pojedynek ?
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 14:43:03 
nieOgarnięty
Nikt się nie "produkuje", tobie jako niższej formie inteligencji pozostaje bezrefleksyjne powtarzanie "zjeb" "xD" ale przynajmniej zacząłeś pisać okrutnie bez powielania mojego byka. Bo widzisz, ty nie zrobiłeś wcześniej byka - z tym sierpniem, czy też "okrótnym" bez zaznaczenia tego jako cytat. Nie robisz byków bo żeby robić byki trzeba być samodzielnym intelektualnie a ty jesteś przecież powielającą w kółko te same teksty, czy nawet dwuliterowe znaki amebą. Jak zwykle nie ma za co.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 14:43:39 
Wedle tego co widziałem w ringu..
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 14:44:52 
No właśnie a opinie są różne. Ja od razu mówię - na swojej karcie miałem 116-112 dla Canela.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 14:45:19 
Poszukiwacz

Chyba podeślę Ci numer do hycla. Te zapchlone najbardziej się naprzykrzają.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 14:48:40 
I kogo ty przepraszasz? Mamę? Bo niby kogo tutaj? A matki nie musisz, bo jeśli zna życie , to wie, ze nie jest sprawiedliwe.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 14:49:08 
Polakos

Czemu nie 118-110 jak Adelaida Byrd ? Czyżby ta sędzina była zła ? Przecież sędziowie mają rację, a Ty się z nimi zgadzasz.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 14:50:44 
Mówię o drugiej walce. W pierwszej mi wyszedł remis, ale w drugiej 8-4 dla Canela. Zaznaczam, że punktowałem obie walki na bardzo dużym luzie.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 14:54:06 
Polakos
musisz przyznać, że werdykt Adelajdy wyposażonej w denka od butelek należałoby anulować a wtedy wyszedłby inny werdykt. Uznałbyś go?
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 14:57:14 
W pierwszej walce przyjąłbym każdy werdykt od zwycięstwa Golovkina do zwycięstwa Canela, a ten remis wszedł jak w masełko, idealnie.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 14:58:16 
Widziałem już te Twoje punktacje "na luzie", choćby ostatnio 4-2 dla Canelo po 6 rundach z Bivołem. Moja sugestia, nie punktuj, chyba że lubisz jak ludzie z Ciebie szydzą..
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 14:59:57 
No oczywiście, że idealnie pod dalsze robienie kasy. Wtedy też - po tej walce to Canelo a nie Gołowkin został przyłapany na szprycy. Czyli wszystko wyszło idealnie jak w masełko jak zwykle przypadkiem bardziej na korzyść Canelo.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 15:00:50 
Garbus, ale słynny Dian Rafael też miał 4-2 dla Canela jeśli dobrze kojarzę, a mówimy tutaj o bardzo dobrze zorientowanym ekspercie, czyli nie tylko sędziowie byli takiego zdania.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 15:01:33 
Kostyra też jest słynny a jednak to nie Pindera.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 15:01:52 
Poszukiwacz, bo ja wiem czy na korzyść Canela - moim zdaniem ten remis nikogo nie krzywdził.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 15:02:49 
Widzę, ze jak na rozprawie z biegłymi, ty tutaj masz na swoje potrzeby swoich ekspertów.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 15:04:00 
Polakos

Pytanie, celowo przekręcasz imiona i ksywy, czy wzrok Ci poleciał, bo to by wiele wyjaśniało, w tym Twoje punktacje "na luzie"
 Autor komentarza: Erwin
Data: 08-08-2022 15:05:02 
Moim zdaniem Saul ma 65% szans na wygraną, zarówno na pkt. jak i przed czasem, nie zdziwię się też jak postsowiecki pięściarz znokautuje Meksykanina, na wygraną na pkt. Kazach ma 20% szans.
 Autor komentarza: Erwin
Data: 08-08-2022 15:05:02 
Moim zdaniem Saul ma 65% szans na wygraną, zarówno na pkt. jak i przed czasem, nie zdziwię się też jak postsowiecki pięściarz znokautuje Meksykanina, na wygraną na pkt. Kazach ma 20% szans.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 15:06:44 
Garbus, może ty masz problemy ze wzrokiem? 40 lat to już jednak dość zaawansowany wiek.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 15:09:11 
poszukiwacz

Chodzi tylko o to, że skoro sędziom zarzuca się korupcję to pieniążki musiał wziąć też znakomity ekspert, Dian Rafael bo on widział to podobnie. Ja też, w pierwszej połowie walki ciosy Canela robiły na mnie wrażenie i były bardzo soczyste.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 15:09:39 
Polakos

Rosjanie twierdzą że na Ukrainie też nikogo nie krzywdzą. Może podobnie było z tym remisem ?

na moje masz wszelkie zadatki na zostanie pracownikiem telewizji publicznej lub TVNu. Nie myślałeś o tym kierunku ?
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 15:12:36 
Polakos
ciekawi mnie jedno, kolega Erwin podał konkretne procenty. Czy jesteś zdolny również do podania takich konkretów? A jak tak, czy ten twój rozkład procentowy szans jest constans? Czy może jednak się zmienia wraz z np zbliżaniem się terminu walki? Czy np na powiedzmy rozkład 0,7 % szans Gołowkina (rodem jak u ziobrystów) do 99,3 % szans Canelo może coś wpłynąć?
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 15:13:01 
Czemu niby posiadam zadatki? Przecież stwierdzam wyłącznie fakty obiektywistyczne.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 15:14:27 
poszukiwacz

Ja już powiedziałem, dla mnie 90-10 na korzyść Canela, ewentualnie 12 procent dla triple G ze względu na to, że dał bardzo ładną trylogię Alvarezowi.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 15:17:53 
A niepewność co do dyspozycji Gołowkina w nowym limicie (in plus/ in minus)? To daje ci 0 % wahania w tym rozkładzie a aż 2 % wahania daje ci danie ładnych wal wieki temu? (nie dał jeszcze ładnej trylogii)
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 15:19:15 
Ale co może dać Golovkinowi nowy limit? Nagle stanie się potworem, który pobije Canela? Nie róbmy sobie jajeczek.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 08-08-2022 15:23:04 
Okrótna prawda jest taka, że Gołowkin będzie skończony i twierdzi tak całe poważne środowisko bokserskie. Kwestią dyskusyjną jest tylko to, czy tym razem będzie nokaut czy decyzja. I tylko takie odklejone ameby jak poszukiwacz@ Introwertyk@ próbują zaklinać rzeczywistość, ale prawda będzie dla nich okrótna.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 15:28:30 
Ogar, tutaj akurat pełna zgoda chociaż ja staram się mieć szacunek do dyskutanta, z drugiej strony jak Canelo trafi czyściutko to rzeczywiście może być koniec kariery Golovkina.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 15:29:51 
Nowy limit może mieć wpływ - jak dotyczył Canelo to pisałeś o wielkich przeskokach itp.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 15:32:21 
nieOgarnięty
znowu potwierdzasz moją opinię, że jesteś tylko zdolny do małpiego powielania - "ameba" to nie twój tekst. Wymyśl coś, coś od siebie, okaż odrobinę kreatywności jak na minimalny przejaw inteligencji przystało.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 15:34:23 
Ale ja się nie spodziewam wielkiej różnicy w samym ringu - jeśli już to in minus a to dlatego, że może być już napoczęty przez Canela.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 15:40:15 
Golovkin nie miałby 40 lat, gdyby nie dwie walki z Canelem xD
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 15:41:44 
Tu nie chodzi o wiek tylko o to, że Canelo już go sobie na spokojnie napoczął.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 15:44:36 
Czyli pomijając te twoje dwuprocentowe wahadełko można twój rozkład uznać za constans. Ja uważam takie podejście za błąd, skostniały model typowania. Nie powiem, śmieszne są tłumaczenia typu paluszek Heya czy sraczka Adamka ale jednak jakieś tam z pozoru błahe czynniki mogą mieć wpływ na dyspozycję dnia. A zdjęcie dotychczasowego limitu Kazachowi może mieć wpływ (myślę, ze raczej in plus). Przy jego przebiegu/starości pozostaje jeszcze niewiadoma, która walka będzie tą obnażającą wiek. Wiem, że Canelo ma wszystko poukładane jak w pudełeczku, obce mu są takie czynniki jak np aklimatyzacja ale nawet on stwierdził po bawole, że coś tam nie zagrało. A ty dajesz tylko 2% wahania swojemu rozkładowi szans.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 15:51:35 
Tylko pamiętajmy o jednym - kiedy Canelo wychodzi do ringu to żartów absolutnie ni ma. Tam się wszystko zgadza, zaczynając od znakomitego przygotowania, poprzez technikę użytkową, defensywę, siłę ciosu, ofensywę a kończąc na wszechpotężnym doświadczeniu. Golovkin to nie Bivol, tam Alvarez miał problem z rozmiarem - tutaj tego nie będzie. Poza tym Golovkin ani nie ma tej mobilności, ani techniki, ani defensywy. Wydaje mi się, że jest idealnie spasowany na to żeby Canelo go wykończył jakimiś straszliwymi ciosami w dowolnej płaszczyźnie i tutaj może się ziścić scenariusz Hapkinsa.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 15:52:24 
Polakos

Okej GGG napoczęty. Rozumiem że po wykończeniu GGG, będzie ścigał Bivola, którego znokautuje, potem ścignie Beterbijewa, a potem doścignie całą cruiser, czy od razu do ciężkiej po Usyka czy Fury'ego ?
Pytam bo tylko ty znasz rozpiskę boga i jego plany wyścigowe na dalsze lata..
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 15:55:25 
Ja tam nie znam - mogę się tylko domyślać że po znokautowaniu Golovkina i Bivola zacznie ścigać Baterbijewa, a gdy ten nie będzie chciał z nim walczyć to Canelo i tak go wyciągnie z najmniejszej dziurki.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 15:56:51 
No dobra ale wtedy przed Bawołem też miałeś 2% na wahadełku przy tamtym rozkładzie szans? To ze typowałeś i jak typowałeś wygraną Canelo z bawołem też jest istotne. Ale pytam o wahadełko - też było wtedy konstans?
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 16:00:26 
lol
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 16:00:49 
Walka z Bivolem jest dla mnie bez znaczenia tutaj.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 16:05:27 
Polakos, a ja bym na Twoim miejscu szedł drogą całkowitego wyparcia. Po prostu takiej walki nie było.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 16:05:31 
No właśnie mówiłeś, że dopadnie Bawoła, odpłaci mu się. To co urośnie? Przecież tam wypłynął według ciebie czynnik pod tytułem "problem z rozmiarem". Czy może Canelo coś poprawi w swoim boksie w takim stopniu, że zniweluje ów problem rozmiaru? Tylko, że wtedy to nie pasuje do obrazu, który kreujesz " Canelo pięściarz kompletny"
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 16:09:53 
Wyjdzie w butach na wysokich kaktusach..
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 16:10:23 
Ostatnia "Walka z Bivolem jest dla mnie bez znaczenia tutaj" ale walki odbyte wieki temu z Gienią już mają według ciebie znaczenie. No tak to bliżej nieokreślone (czyli co do rozmiarów wywróżone z fusów) piętno na Gołowkinie :)
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 16:13:21 
No w dwóch pierwszych walkach Canelo go już sobie napoczal i przygotował pod nokaut to wiadomo, że będzie miało znaczenie.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 16:17:06 
Ale będzie psikus jak się okaże że przygotowywany pod nokaut był kto inny :)
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 16:18:22 
Nie przewiduje niespodzianek - Canelo bije mocno, ale też bije bardzo celnie.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 16:19:14 
A ostatnia walka Canelo z bawołem jest bez znaczenia, mimo, ze pokazała nawet tobie cyt. "Poza tym Golovkin ani nie ma tej mobilności, ani techniki, ani defensywy" że mobilność stanowi dla Canelo problem, jak każdemu typowemu zawodnikowi, który lubi sobie poczłapać w ringu.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 16:20:08 
Bardzo celnie, Bivol po walce z nim wyglądał jak po zderzeniu z pociągiem.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-08-2022 16:21:13 
Bije mocno i bardzo celnie ale miewa problemy z rozmiarem.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 16:21:56 
Powiem tak - Jeśli Bivol ze wszystkimi swoimi atutami byłby rozmiarów Canela to myślę, że Meksykanin by go już znokautował w pierwszej walce, a tak to niewykluczone, że sobie to rozłożył po prostu na raty i w rewanżu pokaże swoje prawdziwe oblicze.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 16:22:57 
Introwertyk

Bivol nie, ale Golovkin po drugiej walce już tak. Zobacz sobie wyżej - podeslalem linka.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 16:25:01 
A może narzucić Bivolowi taki zapis w kontrakcie, że w dniu walki nie może być wyższy od Canelo. Jak się nie dostosuje, traci pasy, a walka zapisano jak dyskwalifikacja Bivola. Następnie stosować ten zapis w każdej następnej walce meksykanina.
Ha, ale wymyśliłem..
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 16:26:14 
Tu nie chodzi o wzrost a o rozmiar. Naturalny średni vs naturalny polciezki.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 16:27:49 
Ja bym szedł metodą na wzrost. Nie chuja, każdy równy wzrostem z Canelo, albo nie ma pay day..
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 16:28:55 
Ze wzrostem Canelo nigdy nie miał większych problemów - pamiętasz jak załatwił Calluma Smitha.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 16:31:31 
Smith jakby był wzrostu Canelo, to by z nim wygrał..
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 16:34:08 
Nie wykluczam, aczkolwiek wątpię.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 08-08-2022 16:39:54 
Polakos@

Zazwyczaj też staram się mieć szacunek do rozmówców tylko że w tych dwóch przypadkach mamy do czynienia z totalnymi kretynami. Może brzydko to brzmi, ale nazywajmy rzeczy po imieniu. I nie chodzi tutaj o inne poglądy, bo są na tym portalu osoby z którymi często się nie zgadzam, jak chociażby Hugo@ czy Ariosto@ i mógłbym tu wymienić jeszcze wielu innych. Ale takie osoby się szanuje, przez wzgląd na to, że piszą rozsądnie, nie zgrywają nie wiadomo kogo i wiedzą o czym piszą. Hugo@ to już w ogóle ma ogromną wiedzę o boksie, moim zdaniem największą na tym portalu. I mimo, że w temacie Alvareza się z nim nie zgadzam i uważam, że jest uprzedzony, to nie napisałbym na niego złego słowa. Ale jeżeli chodzi o tych dwóch gamoni @poszukiwacz i Introwertyk@ to mamy do czynienia ze zwykłymi baranami, prowokatorami i pozerami, którzy w dupie byli i gówno widzieli. Ten pierwszy to jakiś niewydarzony filozof, któremu wydaje się, że jest mądry, bo dużo piszę i potrafi operować sarkazmem na poziomie dziecka w szkole podstawowej. Który wali byki jak jakiś niedorozwój, a potem uczy innych jak mają formułować zdania. Bardzo podobny typ do BlackDoga swoją drogą. A ten drugi to zwykły cwaniaczek, z małą fujarką i największy hipokryta jakiego znam. Który przez lata szydził tutaj z osób które mają inne poglądy i upodobania bokserskie. A kiedy ktoś zaczął szydzić z niego, to się obsrał jak dziecko po zobaczeniu cycka mamy. Takie osoby nie zasługują na szacunek i ode mnie go nie otrzymają.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 16:59:01 
No tu się akurat zgodzę, tym bardziej że pojechałeś klientów dość dostojnie i z dużą klasa. Ja też nie przepadam za trollarzami i cwaniaczkami.
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 08-08-2022 18:40:45 
xD
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 19:38:44 
Największe bydle, cham i pijaczyna na tym forum, ocenia zachowanie userów. Cyrk na kółkach.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 08-08-2022 20:49:39 
A ktoś cie o coś pytał? To nie odzywaj się nieproszony gówniarzu.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 21:00:05 
Nie masz łajzo za grosz honoru, a śmiesz pouczać czy oceniać ludzi ?
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 21:30:01 
Garbus, nerwy Ci puszczają jak Golovkinowi.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2022 21:42:31 
Rzecznikos

Jeśli dla Ciebie to co w artykule to słabe nerwy Golovkina, to masz rację..
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2022 22:05:18 
W artykule przecież jest wypowiedź Hapkinsa.
 Autor komentarza: Scross
Data: 09-08-2022 00:19:59 
Oczywiście, że Golovkin ma słabe nerwy, na tyle słabe aby robić trylogię przy tak kontrowersyjnym "dwumeczu".
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.