DE LA HOYA: VERGIL ORTIZ JR JEST GOTOWY NA SPENCE'A I CRAWFORDA

Vergil Ortiz Jr (18-0, 18 KO) z lekkim zapasem osiągnął limit wagi półśredniej przed dzisiejszym starciem z Michaelem McKinsonem (22-0, 2 KO). - On jest już gotowy na każdego - przekonuje promujący go Oscar De La Hoya.

Limitem 66,7 kilograma rządzą Terence Crawford (38-0, 29 KO) i Errol Spence Jr (28-0, 22 KO), ale bardzo mocno naciskają ich Jaron Ennis (29-0, 27 KO) i właśnie Ortiz Jr. Są i tacy, zdaniem których zmiana warty nastąpi bardzo szybko. Jednym z nich jest "Złoty Chłopiec", który bardzo mocno wierzy w swojego zawodnika.

- Spence i Crawford negocjują walkę o wszystkie pasy wagi półśredniej, lecz jeśli jeden z nich wypisze się z takiego pojedynku, Vergil będzie gotowy wskoczyć w to miejsce i go zastąpić. Przecież on walczący ze Spence'em zapełniliby 80-tysięczny Cowboys Stadium. Problem w tym, że wszyscy unikają Vergila - mówi szef grupy Golden Boy Promotions.

- Jeśli mistrzowie będą go unikać, to zmusimy ich do walki poprzez eliminatory. Oni nie uciekną. Vergil spotka się ze zwycięzcą unifikacji Spence'a z Crawfordem. On jest dziś gotowy na każdego - dodał De La Hoya.

Przypomnijmy, że dzisiejszy pojedynek został uznany przez federację WBA za eliminator do tytułu wagi półśredniej. Transmisja od 3:00 na platformie DAZN.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 06-08-2022 15:07:19 
Nie nie jest. Nie jest też gotowy Boots Ennis, mimo że bardziej gotowy. Parę walk jeszcze i obozów. Okrzepnięcie od chłopca do mężczyzny. 2-3 walki każdy i potem mogą się napierdalać.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 06-08-2022 15:14:30 
W obu pojedynkach na pewno nie byłby bez szans, a tutaj każdy kolejny rok działa na jego korzyść. Jest dobrze prowadzony, łapie cenne doświadczenie i na pewno walka ewentualna z którymś z duetu Crawford / Spence nie byłaby skokiem na głęboką wodę. Wiemy jaka jest sytuacja w tym limicie - czekamy na wielką unifikację, Ennis boksujący u konkurencji i raczej nikt się nie będzie kwapił żeby ich zestawić na tym etapie kariery. Można uderzyć w Thurmana lub Stanionisa na koniec roku w oczekiwaniu na jeszcze większy pojedynek. Mocno bijący Oritz jest już gotowy na wszystko.
 Autor komentarza: Granat
Data: 06-08-2022 16:20:16 
"On jest już gotowy na każdego" Zarówno Crawford jak i Spence jr. fundują mu KO. Obaj na ten moment są po prostu o poziom wyżej. Ale pierwszy raz się zgodzę z Polakosem, każdy kolejny rok, przy mądrym prowadzeniu działa na jego korzyść.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 06-08-2022 17:20:22 
Najpierw niech pokona McKenziego. Jeśli Bryt będzie bardzo dobry technicznie i szybkościowo, to może okazać się stylowym koszmarem dla Vergila. Nigdy nie widziałem tego McKintosha, ale ten jego waciany bilans pachnie mi jakimś artystą ringu.
 Autor komentarza: Flakon
Data: 07-08-2022 16:37:49 
NIE JEST
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.