NONITO DONAIRE CHCE ZEJŚĆ W DÓŁ NA WALKĘ Z 'CHOCOLATITO'

Dwa miesiące temu Nonito Donaire (42-7, 28 KO) dostał lanie w rewanżu z Naoyą Inoue, ale wcale nie zamierza kończyć swojej pięknej kariery. I wyznaczył sobie kolejne cele.

"Filipiński Flesz" jesienią skończy czterdzieści lat, a wymyślił sobie, że zejdzie z wagi koguciej do super muszej (52,15kg). A tu przecież gwiazd nie brakuje. I nawet obrał sobie już konkretny cel - walkę z Romanem Gonzalezem (51-3, 41 KO).

- Pojedynek z "Chocolatito" byłby znakomity, takie starcie legend. To naprawdę duża walka, ale podoba mi się również pomysł spotkania z mistrzem WBO Kazuto Ioką. Rozważałem zejście w dół jeszcze przed walką z Inoue, bo bez większych problemów osiągałem limit wagi koguciej. Mój promotor Richard Schaefer już rozmawia z obozami Gonzaleza i Ioki - powiedział Donaire.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 05-08-2022 12:21:03 
Wspaniały zawodnik..
Martwi mnie tylko to, jak ostatnio reagował na ciosy Inoue. Wiem że Japończyk ma jebnięcie w obu rękach, ale te ciosy strasznie go raniły, wyglądało to trochę jakby był kompletnie rozbity.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 06-08-2022 12:23:12 
Ja sam nie wiem co myslec o Donaire, przed rewanżem z Japońcem prezentował sie nadspodziewanie dobrze, kitajec jednak go zbil jak menela. Więc albo Donaire to juz nie ten sam Donaire albo Inoue jest po prostu az tak mocarny (nie można tego wykluczyc).

Tak czy siak Flash juz jest legenda i nic nie musi tylko moze, tak czy siak wydaje mi sie ze te jego plany nie sa zwiazane z upgradowaniem swojego "legendary" tylko z $$$. W malych wagach raczej tam wielu baniek nie nazbieral.

Co do zbijania wagi .. to hehe tam roznice sa tak malutke że wystarczy się chyba ogolić i dobrze wysikać żeby przeskoczyć wage lub dwie niżej
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.