LOPEZ: ODZYSKAM CO UTRACIŁEM I WYCZYSZCZĘ WAGĘ JUNIOR PÓŁŚREDNIĄ

- To początek nowego rozdziału mojej kariery - mówi Teofimo Lopez (16-1, 12 KO), były już mistrz świata wagi lekkiej, który 13 sierpnia starciem z Pedro Campą (34-1-1, 23 KO) zadebiutuje w kategorii junior półśredniej.

Przeskok z granicy 61,2 kilograma do 63,5 kilograma niby niewielki, ale właśnie ta niewielka różnica miała robić potem ogromną różnicę w ringu.

- Mam dopiero dwadzieścia pięć lat i najlepszy okres dopiero przede mną. Ten rywal i ta walka to początek czegoś nowego. Wkrótce zostanę mistrzem świata dwóch kategorii. Zamierzam wyczyścić ten limit i pozbierać wszystkie pasy. W wyższej wadze będę jeszcze lepszy, silniejszy i bardziej eksplozywny niż w lekkiej. Bo w wadze lekkiej startowałem od czasów, gdy byłem jeszcze nastolatkiem. Jeden słabszy występ, jedna porażka, nie definiuje przecież zawodnika, a już na pewno nie mnie. Odzyskam to wszystko co utraciłem - dodał Lopez.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 04-08-2022 13:59:28 
Mr "Salto" to atleta pierwszego sortu, tylko chyba pycha go zjadła w ostatniej walce i pozostał z niczym.
 Autor komentarza: Flakon
Data: 04-08-2022 18:56:01 
Lopez to kozak i jak sam mówi "jedna porażka, nie definiuje przecież zawodnika, a już na pewno nie mnie."
Średnio go lubie za te sodówkę co mu uderzyła do głowy ale umiejętności ma wielkie.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 04-08-2022 19:07:37 
W tym wypadku problemem jest duet Lopez senior - Lopez junior, którzy stworzyli dwuosobowy tandem wzajemnej adoracji. Jeszcze gdyby ta adoracja przekładała się na częste i emocjonujące walki, to nie byłoby problemu. Ale tam było wyłącznie nadymanie się i kłapanie dziobem, bez walczenia.

Takich zawodników nikt nie lubi, szczególnie jeśli nie idzie za tym jakaś huraganowa popularność w mediach społecznościowych. Podsumowując, sny o potędze ambitne, rzeczywistość może Lopezów zaboleć. W tym sensie, że federacje przyznające pasy mogą nie być zainteresowane kolejnym półtorarocznym kiszeniem pasów i ciągłą nadymką.
 Autor komentarza: Oskarito21
Data: 05-08-2022 11:49:12 
Lubie Teofimo daje dobre walki, ma fajny styl I nie boi się wyzwań co jest w obecnym boksie rzadkością. Troche słabe bylo jego zachowanie po walce z Kambososem, ale I tak mu kibicuje
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.