DE LA HOYA TYPUJE ZWYCIĘZCĘ POJEDYNKU SPENCE JR vs CRAWFORD

Cały bokserski świat czeka na walkę mistrza świata WBO wagi półśredniej Terence'a Crawforda (38-0, 29 KO) z mistrzem IBF, WBC i WBA Errolem Spence'em Juniorem (28-0, 22 KO), do której ma dojść w tym roku. Swój typ na ten pojedynek podał Oscar De La Hoya - złoty medalista olimpijski (1992) i były zawodowy mistrz świata sześciu kategorii wagowych.

SPENCE: WALKA Z CRAWFORDEM NA PEWNO W TYM ROKU >>>

- Spence Jr może być Sugarem Rayem Leonardem swojej ery. Crawford ma większy arsenał i jest bardziej nieuchwytny, Spence Jr jest trochę bardziej jednowymiarowy, ale jest moim faworytem do zwycięstwa w tej walce. Jest niezwykle efektywny i jeżeli będzie używał nieco więcej zwodów, dodając do tego trochę bardziej aktywną pracę nóg, to nie wiem, kto mógłby go pokonać - powiedział De La Hoya.

- Chcę, żeby promowany przez mnie Vergil Ortiz Jr walczył ze zwycięzcą pojedynku Spence Jr vs Crawford. Vergil jest na to gotowy i jako obowiązkowy pretendent dostanie swoją szansę. Musi tylko pokonać w najbliższą sobotę Michaela McKinsona. Moim zdaniem załatwi sprawę przed czasem - dodał legendarny czempion, szef grupy Golden Boy Promotions.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Flakon
Data: 02-08-2022 20:01:06 
Tego Michaela Kingstona to Vergil Ortiz Jr. wciągnie nosem ale z Crawfordem czy Spensem Jr moim zdaniem jeszcze by nie wygrał, bo obaj są na swój sposób wyjątkowi, bardziej doświadczeni od Ortiza Jr. i zarówno Crawford iak i Spence wciąż zachwycają swoją formą ponieważ jeden i drugi mają swoj czas i są prime.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.