MISZKIŃ: ZNOWU KŁOPOTY Z WALKĄ WIECZORU W MRĄGOWIE

W walce wieczoru gali KnockOut Boxing Night 23 w Mrągowie, która czeka nas w najbliższy piątek, Paweł Stępień (17-0-1, 12 KO) miał się zmierzyć z Michałem Łoniewskim (4-3, 2 KO). Wygląda jednak na to, że Łoniewski doznał kontuzji...

- Podobno znowu kłopoty z walką wieczoru w Mrągowie. Do kontuzji nadgarstka Kamila Bednarka dołącza uraz barku Michała Łoniewskiego. Duży pech grupy KnockOut Promotions - stwierdził były zawodnik, obecnie ekspert telewizyjny i trener Maciej Miszkiń.

W tej sytuacji wydaje się, że walką wieczoru może zostać pojedynek w wadze średniej: Kamil Gardzielik (14-0, 3 KO) vs Aleksandr Iwanow (17-5, 8 KO).

Dodajmy, że Jan Czerklewicz (7-1, 2 KO), który miał w Mrągowie walczyć w walce wieczoru z Kamilem Bednarkiem (Bednarek doznał ww. kontuzji i nie wystąpi), ostatecznie skrzyżuje rękawice z Maciejem Drozdowskim (2-0, 0 KO), a kartę uzupełniają pojedynki Tobiasz Zarzeczny vs Łukasz Barabasz i Kamil Urbański vs Sylwester Zięba.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 02-08-2022 18:34:07 
Trzeba pomóc promotorowi w potrzebie, więc my ze szwagrem bierzemy tę walkę wieczoru. Waga ciężka, będzie widać na oko, więc ważenie niepotrzebne. Może być formalnie na 12 rund, ale i tak skończymy w pierwszej. Kasa na łebka może być taka, jaką dostał Francisco Rivas Ruiz za walkę z Głowackim. Poza tym przed walką życzymy sobie pół litra na dwóch, śledzia i sałatkę ziemniaczaną, po walce pół litra na głowę, rosół, schabowego z ziemniakami i ogórkiem kiszonym i marchewką, a na deser ptysie z bitą śmietaną i jakieś panienki (koniecznie muszą być 2 oddzielne pokoje, żeby jeden drugiemu nie przeszkadzał). Do tego transport przez pół Polski w obie strony. Nie musi być samolot, auto z jakimś bystrym i spolegliwym szoferem wystarczy. No to jadziem, Panie Wasilewski!
 Autor komentarza: Hugo
Data: 02-08-2022 18:35:51 
Aha, i nie ma sędziować byle łajza, tylko sędzia Jankowiak.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 02-08-2022 20:38:45 
Panie Wasilewski!
Właśnie obgadałem sprawę ze szwagrem i on się zgadza na podane powyżej warunki. Mamy tylko kilka dodatkowych życzeń:
1. Do ringu pierwszy wychodzi szwagier przy melodii Bogurodzica, bo on jest bardzo religijny. Jako drugi ja do melodii Rasputin zespołu Boney M.
2. Sędzia Jankowiak ma wydawać komendy po angielsku, żeby chamstwo widziało i słyszało, że tu klasowi pięściarze walczą.
3. Do kolacji po walce jeszcze dodatkowo grzybki marynowane, a wódka ma być Chopin i schłodzona, a nie żaden badziew.
4. Dla szwagra to panienka taka bardziej obszerna w dolnych partiach, bo on chudych szkap nie lubi.
To już chyba wszystko, możemy podpisać kontrakt.
 Autor komentarza: duzygejowatychlopiec
Data: 02-08-2022 23:52:54 
Kupuję VIPa na tą galę jeśli uda się promotorowi Huga wraz Szwagrem zwerbować. Dla swojego Szwagra też kupię VIP'a. Także $ będzie się zgadzać.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 03-08-2022 09:02:41 
Hugo, wiedz że poszedłbym na Twoją walkę ze szwagrem :)
 Autor komentarza: Bonnte
Data: 03-08-2022 09:41:02 
@Hugo
Ja też chętnie podjadę na Twoją walkę. Mam niedaleko.
Ale pod warunkiem, że zaprosicie potem na tą wódkę po walce. Jako wiernego kibica ;-).
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.