RAHMAN JR NIE ZROBI WAGI - WALKA Z JAKE'EM PAULEM ODWOŁANA

I to by było na tyle... Na tydzień przed terminem odwołano walkę Jake'a Paula (5-0, 4 KO) z Hasimem Rahmanem Jr (12-1, 6 KO).

Paul zyskał uznanie takim wyborem. Teraz również doczeka się ciepłych słów, bo to rywal - syn byłego dwukrotnego mistrza świata wagi ciężkiej, okazał się winnym całego zamieszania.

Przypomnijmy fakty. Pojedynek zakontraktowana w limicie kategorii cruiser, w której górny limit wynosi 90,7 kilograma. Miesiąc przed odbyło się kontrolne ważenie. Następne teraz, właśnie na tydzień przed terminem. Wtedy okazało się, że Rahman Junior nie jest w stanie zejść z kilogramami poniżej pewnej granicy.

Komisja Sportowa Stanu Nowy Jork zarządziła nowy limit. A Paul się na niego zgodził. Walka miała odbyć się na granicy 93 kilogramów, wtedy jednak Rahman stwierdził, iż nie zejdzie poniżej 97,5 kilograma. Efekt? Walka została odwołana.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 31-07-2022 06:49:33 
Kolejny obsraniec przed „youtuberem”, dostaja wyplate zycia ale mimo tego, nastepny jest obsrany i znajduje wymowke na kilka dni przed walka. Fury i Rahman to uznane nazwiska i mysle, ze ani jeden Fury ani stary Rahman, nie chcialby, zeby jego syn przegral z Paulem. Goscie dostaja pieniadze, jakich w swojej smiesznej karierze, nigdy nie zarobia, ale hamuje ich rodzina w tym przypadku. Zdaja sobie sprawe, ze moga przegrac. A Paul zadnego no name nigdy nie wezmie.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 31-07-2022 07:51:10 
Pewnie i Fury'emu i Rahmanowi obiecano spora kasę za podłożenie się. Forsa nie wpłynęła jednak w odpowiednim czasie na konta, więc wycofali się, słusznie uważając, że maja do czynienia z oszustem i mogą zostać wyrolowani.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 31-07-2022 08:10:17 
Obsraniec? Raczej Rahman się przeliczył odnośnie swoich realnych możliwości zbijania. Albo kasa nie była tak dobra, żeby ryzykować pewną przegraną przez "wysuszenie", bo z tego co wiem, to tam był jeszcze jakiś limit w dniu walki. Obiektywnie patrząc, Paul to krętacz. Jeśli chodzi o Fury'ego, wjazdu na teren USA zabroniły mu władze tego kraju. Jednocześnie nikt nie zabronił Paulowi wyjazdu z USA. Mógł więc bez żadnych problemów pojechać do Wielkiej Brytanii i stoczyć tę walkę tam. UK to nie żaden bantustan, na pewno dałoby się to zorganizować na wysokim poziomie. Ale Paulowi na Wyspy najwyraźniej lecieć się nie chciało. Tutaj należy też nadmienić, że młody Fury walczy w półciężkiej, podczas gdy Paul nigdy nie zszedł poniżej 85 kilogramów, przy dosyć dobrym "docięciu". Innymi słowy, wziął przeciwnika z niższej kategorii.

Nie wyszło, dlatego później zdecydował się na Rahmana. Trop identyczny. Znane nazwisko, nędzne osiągnięcia i... limit wagowy wyraźnie duszący przeciwnika. Pytanie brzmi, po co takie alpejskie kombinacje? Najpierw półciężki i niechęć do wyjazdu z kraju, potem "wysuszony ciężki". Nasuwa się pytanie, dlaczego Paul nie weźmie sobie za przeciwnika jakiegoś pełnoprawnego cruisera, tylko wymyśla jakieś niestworzone kombinacje, ale zawsze z "nazwiskiem"? Odpowiedź jest prosta. Facet chce mieć pewność, że wygra z "dobrym nazwiskiem". Nie ma co go za to specjalnie potępiać, wszak "dał nam przykład sławny Canelo, jak zwyciężać mamy", ale jest jak jest. Rahmana może i ominęła jakaś większa wypłata, z kolei Paul będzie się musiał jeszcze nagimnastykować, żeby trafić do "drabinki WBC". Zobaczymy, co wymyśli tym razem :)
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 31-07-2022 10:09:16 
t4b4x0 nie zesraj się bo widzę, że jesteś takim samym fanbojem Paula jak Polakos piegusa, a Blackdog Joshuy, swoją drogą czarnego chyba zbanowali bo od tygodnia nie widzisłem żeby nasmarował jakiegoś posta...
 Autor komentarza: Kelhar
Data: 31-07-2022 10:58:09 
Możliwe, że do tej walki od początku miało nie dojść, a chodziło tylko o szum medialny, żeby Paul podbił stawkę na walkę z jakimś McGregorem, albo innym zawodnikiem MMA.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 31-07-2022 11:28:32 
Nie jestme jego fanboyem, ale smieje sie wlasnie z uzytkownikow waszego pokroju, co maja klapki na oczach, tyle. Rahman znal kontrakt, wiedzial ile jest do zbicia, walke przyjal, otworzcie oczy, duze, uznane nazwiska, wycofuja sie z walki z nim. Dlaczego? Bo ewentualna przegrana bylaby hanba dla ich nazwiska, tyle.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 31-07-2022 11:30:38 
Przeciez to tylko youtuber i taki Rahman czy przecietny mlody Fury powinni go stuknac w runde, a ciagle wymowki. To nie jest normalne. Zdaja sobie sprawe, ze moze nie byc taki cienki, jak tutaj niektorzy z Was twierdza, ze 3 lata trenuje hahaha
 Autor komentarza: Waluk
Data: 31-07-2022 11:32:38 
Blackdog to był najwiekszy debil i fanboy Joshuy. Nie dało rady czytać tych bzdur, które też zaślepiony głupek wypisywał o Joshule.

Mozs gdzieś zdechł i dobrze
 Autor komentarza: SWJar
Data: 01-08-2022 23:57:27 
t4b4x0

A co to Rahman nie wiedział z kim ma walczyć?
Wiedział ile ma zbić i wiedział z kim ma walczyć, to ten sam poziom wiedzy, więc czemu Twoim zdaniem prawdopodobne że wycofał się z powodu strachu przed porażką, a z powodu niemożności zbicia wagi nie?
Też śmieszne. To wtedy się nie bierze walki, chyba że tu inny spisek wietrzysz jeszcze, może Rahman chciał zdobyć rozpoznawalność (mimo że ma nazwisko ojca) dlatego wziął walkę by sie wypromować i wycofać i mieć sławę tchórza w oczach niektórych. Hm.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.