FRAZER CLARKE ZMIERZY SIĘ W SOBOTĘ Z ARIELEM BRACAMONTE

Oprócz walki wieczoru - Chris Billam-Smith vs Isaac Chamberlain - pojutrze na gali w Bournemouth zobaczymy m.in. pojedynki wicemistrza olimpijskiego Bena Whittakera (zawodowy debiut) i brązowego medalisty olimpijskiego Frazera Clarke'a (1-0, 1 KO), który ma być kolejną gwiazdą brytyjskiej wagi ciężkiej i poznał dziś sobotniego rywala.

W ostatniej chwili ogłoszono, że rywalem 30-letniego Brytyjczyka będzie 29-letni Argentyńczyk Ariel Esteban Bracamonte (11-8, 6 KO), który walczył w tym roku dwukrotnie, przegrywając na punkty z Jarrellem Millerem i Demseyem McKeanem.

- Wyleczyłem uciążliwą kontuzję i jestem teraz gotowy na rozkręcenie mojej kariery w zawodowej wadze ciężkiej. Mam sporo czasu i nigdzie się nie śpieszę. Będę jeszcze walczył długo i chcę wiele osiągnąć - powiedział Clarke.

- Jeżeli będę pokazywał w ringu to, co wychodzi mi ostatnio na treningach, to kibice zobaczą wiele eksplozywnych spektakli - dodał utytułowany dwumetrowiec.

Przypomnijmy, że Frazer Clarke pokonał w zeszłym roku na igrzyskach w Tokio Tsotne Rogawę (Ukraina) i Mourada Alijewa (Francja), ale w półfinale uległ późniejszemu mistrzowi, Uzbekowi Bachodirowi Żalolowowi. Turniej był jednak dla Brytyjczyka ogólnie rzecz biorąc bardzo udany. Brązowy medal stanowi ukoronowanie jego bogatej kariery w boksie olimpijskim, podczas której zdobył także m.in. srebro mistrzostw Europy w Charkowie (2017).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 28-07-2022 20:12:54 
na tym etapie nie ma jęczęć. Za 10 walk, będziemy grymsić..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.