HEARN: JOSHUA MUSI ZRANIĆ USYKA NA POCZĄTKU WALKI

Już za niecały miesiąc, 20 sierpnia w Dżeddzie zobaczymy rewanż Anthony'ego Joshuy (24-2, 22 KO) z Aleksandrem Usykiem (19-0, 13 KO) o pasy IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej. Na temat taktyki AJ'a w drugiej walce z jego zeszłorocznym pogromcą wypowiedział się promotor Brytyjczyka, Eddie Hearn.

JOSHUA vs USYK II: BRYTYJSCY KIBICE POZNALI CENĘ PPV >>>

- Usyka trzeba spychać, podobnie jak robił to Dereck Chisora. Popatrzcie na walkę Chisory z Usykiem, Ukrainiec był tam spychany na liny. Trzeba go potraktować jakby to była gra w rugby. Wtedy będzie na linach i będzie łatwym celem - powiedział Hearn.

- Nie można jednak być w walce z Usykiem nieuważnym i atakować bez przygotowania. Usyk to wspaniały kontrbokser. Może zresztą zacząć ostro i samemu spychać AJ'a do obrony - dodał Brytyjczyk.

- Początkowe rundy są kluczowe. Nie można pozwolić na to, żeby Usyk przystąpił do drugiej połowy walki nietknięty. Trzeba go zranić na początku - podsumował temat szef grupy Matchroom.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Scross
Data: 27-07-2022 18:44:48 
Kolejne złote rady
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 27-07-2022 20:38:13 
ajwład musi zmienic styl ala'bombwilder
 Autor komentarza: Scross
Data: 28-07-2022 00:45:39 
Co ten Hearn nie ppwie, myślałem że taktyka to unikanie ataków..m
.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 28-07-2022 08:48:16 
Zakładając nawet, że walka będzie trwała pełen dystans, to rund Dżoszule zabraknie na wcielenie tych wszystkich rad. Antek narzekał na brak należytego szacunku i właśnie te rady zewsząd i od każdego są tego przejawem. Tylko, czy czasem sam sobie nie jest winny? Już od Kliczki odgrywał rolę pokornego mistrza, co rusz dawał sygnały mistrzowskiej skromności :)
 Autor komentarza: babyfat
Data: 28-07-2022 10:12:56 
"Usyka trzeba spychać, podobnie jak robił to Dereck Chisora. Popatrzcie na walkę Chisory z Usykiem, Ukrainiec był tam spychany na liny. Trzeba go potraktować jakby to była gra w rugby. Wtedy będzie na linach i będzie łatwym celem"

Jakie to proste, wystarczy wprowadzić taktykę boksera ... który przegrał, a mało co nie został znokautowany. Geniusz! Aż szkoda, że sam nie boksuje. Tak wiele nas omija.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.