5 SIERPNIA W MRĄGOWIE STĘPIEŃ SPOTKA SIĘ Z ŁONIEWSKIM

Nowa walka wieczoru gali KnockOut Boxing Night 23, co ma związek z kontuzją Kamila Bednarka (11-0, 6 KO), o jakiej pisaliśmy przedwczoraj. W daniu głównym również zobaczymy starcie polsko-polskie.

Pierwotnie Bednarek miał mierzyć się z Janem Czerklewiczem (7-1, 2 KO), niestety złamanie kości nadgarstka wyeliminowało Kamila z tej imprezy. W jego miejsce na walkę wieczoru wskoczył Paweł Stępień (17-0-1, 12 KO). A jego rywalem będzie opromieniony dużym wyjazdowym zwycięstwem Michał Łoniewski (4-3, 2 KO).

Michał rekordem nie straszy, ale to przecież aktualny mistrz Polski wagi półciężkiej w boksie olimpijskim, który jako zawodowiec podejmuje bardzo trudne wyzwania. W piątkową noc w Kanadzie zdjął skalp z niepokonanego dotąd Nicka Fantauzziego (11-1, 5 KO). Z kolei Paweł to zawodnik numer osiem światowego rankingu wagi półciężkiej federacji IBF. Powinno być więc ciekawie. Teoretycznie wszystko stoi po stronie Stępnia, ale Łoniewski bywa nieobliczalny...

Gala w Mrągowie już 5 sierpnia. Poniżej próbka umiejętności Michała i jego walka półfinałowa poprzednich Mistrzostw Polski Seniorów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 24-07-2022 20:40:55 
Stepien zaczyna sie w ostatnich latach cofac w rozwoju, onn nawet nie stoi w miejscu, on sie cofa. Na ch*# mu takie walki?
 Autor komentarza: GaD1
Data: 25-07-2022 13:01:22 
Stępień był bitny do czasu sparingów u Beterbijewa. Po nich wrócił i nagle zaczął mówić, że w sumie to mu się nie spieszy, jest młody, musi się podciągnąć itp. itd. Lata od sparingów minęły, a on nie wygrał z nikim poza Matyją. Chyba czas dać spokój.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.