LEWANDOWSKI POJAWI SIĘ NA WALCE KOWNACKIEGO W NOWYM JORKU?

Już za osiem dni - 30 lipca w Nowym Jorku - zobaczymy walkę Adam Kownacki vs Ali Eren Demirezen. Tego samego dnia FC Barcelona z Robertem Lewandowskim w składzie zmierzy się w New Jersey z New York Red Bulls. Czy Lewandowski pojawi się na walce Kownackiego? Otrzymał już zaproszenie.

- (...) Ta walka to dla mnie być albo nie być, jeżeli wygram, znowu będę w czołówce, porażka sprawiłaby, że musiałbym przemyśleć, co dalej. Demirezen ma szybkie ręce, jest twardy i idzie do przodu. Ma też duże doświadczenie, to w końcu olimpijczyk - powiedział Kownacki.

- Wiedziałem, że jestem mocny w wymianach ciosów i odszedłem od pracy nóg. Teraz zamierzam walczyć mądrzej i być bardziej ruchliwym zawodnikiem. Ważę tyle samo, co w poprzedniej walce, ale mam większą masę mięśniową. To efekt pracy z trenerem przygotowania fizycznego Mirkiem Babiarzem, którego miałem okazję poznać dzięki Asi Jedrzejczyk (...) - dodał Polak.

- Zapraszam Roberta Lewandowskiego na moją walkę! Jest taka możliwość, by dojechał na galę po meczu i ją zobaczył (...) - podsumował temat "Babyface".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Scross
Data: 23-07-2022 02:40:38 
Ciekawe czy pójdzie
 Autor komentarza: boolek
Data: 23-07-2022 12:00:16 
O Lewy i boks umie
 Autor komentarza: ChudyByk
Data: 23-07-2022 15:32:22 
Kondycja jest ... Walka z Jake Paulem za jakies 100mln ? 🤪
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.