NA POCZĄTKU WRZEŚNIA WRACA MARCIN SIWY

Marcin Siwy (25-0, 12 KO) po serii szybkich nokautów w marcu przeboksował osiem rund z doświadczonym i twardym Rydellem Bookerem. Wkrótce znów zobaczymy go pomiędzy linami.

Dziewiąta gala grupy Polsat Boxing Promotions odbędzie się w pierwszy weekend września w Częstochowie. Nie mogło więc zabraknąć miejscowego osiłka. Marcin trenuje na zmianę w Częstochowie i Będzinie, czekając na potwierdzenie nazwiska rywala.

CENNE WYJAZDOWE ZWYCIĘSTWO MICHAŁA ŁONIEWSKIEGO >>>

Polski "ciężki" nie ukrywa, że jego celem jest zdobycie tytułu zawodowego mistrza Europy. Ze względów proceduralnych Marcin wypadł z rankingu europejskiego, wkrótce jednak powinien do niego powrócić. Dodajmy, że w tej chwili panuje bezkrólewie na Starym Kontynencie i pas EBU nie ma właściciela. Wygrana na początku września na pewno przybliży Siwego do takiej walki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Yaponka
Data: 22-07-2022 14:13:57 
Za każdym razem kiedy widzę inf o zbliżającej się walce Marcina Siwego nie mogę zrozumieć jaki jest plan na jego karierę. Serio znacie chociaż jednego fana talentu Siwego?? I z czego ten chłop żyje ? Bo raczej nie z walk
 Autor komentarza: albert223
Data: 22-07-2022 14:24:45 
Plan jest taki, żeby czasem wyszedł na ring i dorobił sobie do tego, co robi na co dzień. I piszę to bez złośliwości, nie ma w tym nic złego. Nie znam fana talentu Marcina Siwego dlatego nikt nie ma oczekiwań. Poziomem nie odbiega od tego, co pokazują współcześnie polscy pięściarze.
 Autor komentarza: Yaponka
Data: 22-07-2022 15:18:36 
To miałoby sens w przypadku Sokołowskiego. Wiadomo, że wychodzi po pewny wpierdol, ale że jest twardy i ambitny to każdy liczy na niespodziankę. Są tutaj emocje, a chłopak rzeczywiście dorabia sobie do fuchy kierowcy trucka (jest z resztą też z Częstochowy). Ale Siwy? Emocji zero, perspektyw nie ma, a rekordu nawet nikt z jego teamu nie próbuje dobrze sprzedać.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 22-07-2022 16:14:01 
@Up
Facet pewnie żyje z tego, z czego się żyje w tej branży. Trenerka personalna, stanie na bramkach, stragan z odżywkami, ochrona osobista... Do tego od czasu do czasu walka, z takim przeciwnikiem, żeby nie trzeba było do niego dopłacać a jeszcze może jakiś symboliczny zarobek wpadł. Plus jakieś grosze z reklam (wystarczy spojrzeć, w czym obija ten worek) i można żyć. A ładny rekord zawsze się przyda. Jeszcze paru kotletów i dobra sprzedaż niemal zagwarantowana. W sam raz dla jakiegoś mistrza, któremu akurat powinęła się noga.

Sokołowski to zupełnie inny model biznesowy. On wyraźnie żyje z boksu, przy czym bardziej ze sparingów, niż z walk. W sporej części walk go zresztą wałują a on się z tym pogodził, bo i tak wszyscy wiedzą, jak jest. "Prospekta" trzeba trochę podhodować, więc przegrać mu nie dadzą, ale jak nieformalnie przegra z takim Sokołowskim, to wiadomo, że nie ma co w niego inwestować. I za to też Sokołowskiemu płacą.
 Autor komentarza: essa7
Data: 22-07-2022 18:10:45 
Fury uciekl przed Siwym na emeryture
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 22-07-2022 21:25:12 
Ja jestem fanem może nie talentu, bo to dużo powiedziane, ale Siwego jako boksera.
A co do kasy. Lokalny biznes bardzo chętnie wchodzi w takie rzeczy - a wszedłem sobie na jego stronkę FB, fakt że wpisy z 2019, ale na jednym z nich podziękowania dla sponsorów, naliczyłem 17 logo. Także w Częstochowie ma jakąś tam rozpoznawalność i nośność reklamową, może coś w stylu statusu Różańskiego w Rzeszowie, nb. byli niedawno wymieniani w kontekście fajnej walki na zapleczu czołówki polskiej HW i ja bym na pewno coś takiego obejrzał. Zdecydowanie wolę oglądać Siwego, niż te wszystkie supertalenty z Tymexu, do których przyjeżdża ambitny Słowak i robi się problem.
 Autor komentarza: slovik
Data: 23-07-2022 14:55:01 
8 rund to dla niego zabójstwo, musi odpocząć XD
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.