JOSEPH PARKER: CHCIAŁBYM WALCZYĆ Z MŁODYM MIKE'EM TYSONEM

Były mistrz świata wagi ciężkiej Joseph Parker (30-2, 21 KO) odzyskał dawną miłość do boksu i jest na drodze do odzyskania tytułu. Dziś wypowiedział się na temat swojego wymarzonego rywala i sparingpartnera, biorąc pod uwagę również dawnych mistrzów.

- Chciałbym walczyć z młodym Mike'em Tysonem. W swoim szczycie formy był niesutraszony i bezwzględny, chciałbym doświadczyć konfrontacji z kimś takim. Jeśli chodzi o sparingi, to chciałbym regularnie sparować z Lennoxem Lewisem. Dzięki tym sparingom nauczyłbym się bardzo wiele. Na pewno unikałbym natomiast walki z Tysonem Furym. Mamy przyjacielskie relacje, a "Król Cyganów" jest przy tym cholernie trudny do boksowania - powiedział Parker.

Przypomnijmy, że Nowozelandczyk w swoich dwóch ostatnich walkach dwukrotnie pokonał w zeszłym roku Derecka Chisorę i można powiedzieć, że na dobre wrócił do ścisłej czołówki wagi ciężkiej. Niedługo powinniśmy go zobaczyć w kolejnych bardzo ciekawych walkach.

- Joseph jest otwarty na walkę z każdym. Chce Deontaya Wildera, Andy'ego Ruiza, my mamy wciąż nadzieję na walkę z Joe Joyce'em i rewanż z Dillianem Whyte'em, póki co zaoferowaliśmy jednak Josephowi starcie z Otto Wallinem. Parker wróci na przełomie września i października  - powiedział kilka dni temu promotor Parkera, Ben Shalom (grupa BOXXER).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 20-07-2022 21:53:59 
Ten to już widać nie ma co wymyślać, nieważne co, byle pisali. Pewnie teraz dużo ludzi by tak mogło powiedzieć bo to nierealne, a jakby było realne to mało kto by tak powiedział.
 Autor komentarza: YABOLprank
Data: 21-07-2022 00:01:35 
Młody Tyson nawet w wieku 15 lat jakby go nie zabił tak by warzywniak z niego zrobił..
 Autor komentarza: Scross
Data: 21-07-2022 02:49:04 
Nie chciałbyś Joe, chyba że po wypłatę i ciężkie KO do 3 rundy
 Autor komentarza: omus79
Data: 21-07-2022 11:10:15 
Tak, zgadzam się z Wami. Ponadto mnie to zajeżdża bluźnierstwem ((: Gdzie Majk, a gdzie Parker. Motoryka, praca nóg siła ciosu, timing... Tak na szybko, to ich dzieli. Parker w ten sposób próbuje się zapewne zmotywować. Dużo będzie to powtarzał, to sam uwierzy. Pozdro
 Autor komentarza: omus79
Data: 21-07-2022 11:22:09 
No ale z drugiej strony jako zawodowy pięściarz, jeżeli byłoby to realne, mógł by spróbować. Tylko w którym okresie kariery Majka? Za życia Cus'a "żelazny"otłukł by go jak gwoździa. Tylko po wyjściu z więzienia mógłby go nie zabić ((: Sparingpartnerzy Majka zawsze mieli przechlapane
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.