ROBOCZA DATA WALKI MASTERNAK vs WHATELEY TO 1 PAŹDZIERNIKA

Szef grupy KnockOut Promotions Andrzej Wasilewski ujawnił, że robocza data eliminatora IBF wagi cruiser, czyli walki Mateusza Masternaka (46-5, 31 KO) z Jasonem Whateleyem (10-0, 9 KO), to 1 października. Do pojedynku Masternak vs Whateley dojdzie w Polsce.

- Robocza data walki Mateusz Masternak vs Jason Whateley to 1 października - powiedział Wasilewski w rozmowe z Przemysławem Osiakiem dla Przeglądu Sportowego.

- Szukaliśmy regionu, który aktywnie zaangażuje się w organizację gali, mam na myśli także część finansową. Są w Polsce takie miejsca, gdzie prawdziwy, poważny sport o wymiarze światowym jest bardzo szanowany. I chyba znaleźliśmy taki region. Impreza odbędzie się w kilkutysięcznej hali. Brakuje jeszcze paru kropek nad i zanim domkniemy tę sprawę (...) - dodał szef grupy KnockOut Promotions.

Zwycięzca konfontacji Polaka z Australijczykiem będzie obowiązkowym pretendentem do tytułu mistrza świata IBF. Niecałe trzy tygodnie temu ten tytuł zdobył Jai Opetaia, notabene również Australijczyk, olimpijczyk z Londynu (2012). 

Zwycięstwo nad Mairisem Briedisem zostało jednak przez Opetaię okupione złamaniem szczęki, dlatego wróci dopiero w przyszłym roku. Czy będzie na niego czekał "Master"?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Clevland
Data: 20-07-2022 21:42:48 
W końcu Master wyjdzie do jakiejś bardziej konkretnej walki.
Opetaia? Na razie zostawię temat.

Master mógłby trochę bardziej medialnie wypromować walkę.
Może ze Szpilką posparować albo zacząć go zaczepiać.
 Autor komentarza: TheKudiq
Data: 20-07-2022 22:59:22 
Kogo obchodzi ARtur w boksie dzis.
 Autor komentarza: TheKudiq
Data: 20-07-2022 22:59:43 
Mateusz musi wygrać i tyle.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 21-07-2022 00:25:30 
Ciekawe, co to za region, gdzie tak szanują "prawdziwy, poważny sport w wymiarze światowym" serwowany przez Pana Wasilewskiego. Obstawiam, że Podlasie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.