JARRELL MILLER ŚCISKA KCIUKI ZA USYKA, BO CHCE WALCZYĆ Z JOSHUĄ

Jarrell Miller (24-0-1, 20 KO) ma plan, ale żeby on wszedł w życie, najpierw Aleksander Usyk (19-0, 13 KO) musi 20 sierpnia po raz drugi pokonać Anthony'ego Joshuę (24-2, 22 KO).

Miller nie może odżałować niedoszłej walki z Brytyjczykiem, choć sam sobie może pluć w brodę. Panowie mieli zakontraktowany na 1 czerwca 2019 pojedynek, lecz kilka tygodni przed terminem pretendent wpadł na dopingu. Aż na trzech różnych zakazanych substancjach. Amerykanina zastąpił Andy Ruiz Jr i... zadał Joshui pierwszą porażkę w karierze.

"Big Baby" w międzyczasie zanotował jeszcze jedną wpadkę dopingową i zaboksował dopiero pod koniec czerwca tego roku, po blisko czterech latach nieaktywności. W zeszłym miesiącu wypunktował Ariela Bracamonte, ale z pewnością nie olśnił. Trudno było zresztą lśnić, skoro wniosło się do ringu dokładnie 155 kilogramów...

Miller w najbliższą sobotę stoczy drugi pojedynek od czasu powrotu. Tym razem naprzeciw niego stanie Derek Cardenas (8-9, 7 KO). Dzięki dużej aktywności i częstym startom Amerykanin chce wrócić do formy fizycznej. A jeśli Usyk pokona w Arabii Saudyjskiej Joshuę, Jarrell bardzo chętni spotka się z Brytyjczykiem już pod koniec tego roku. Promujący "Big Baby" Dmitry Salita przyznaje jednak, że bardziej realnymi opcjami są Dereck Chisora (33-12, 23 KO) lub Dillian Whyte (28-3, 19 KO).

- Docelowo chcielibyśmy walki z Joshuą, Jarrell bardzo jej chce, ale takie zestawienie byłoby realne tylko wtedy, gdyby AJ znów przegrał z Usykiem. Bardziej realni na ten moment są Whyte czy Chisora - mówi Salita.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Scross
Data: 21-07-2022 02:55:35 
Myślę, że Joshua czy Hearn nie będą chcieli z nim walki z racji haniebnej przeszłości. Swoją drogą dziwne, że w boksie, w przeciwieństwie do sportów olimpijskich nie anulowano mu walk z powiedzmy 2 lat wstecz.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.