WIDEO: ŁUKASZ RÓŻAŃSKI SZYKUJE SIĘ DO WALKI O MISTRZOSTWO ŚWIATA

Łukasz Różański (14-0, 13 KO) szykuje się do walki życia. Po wyczyszczeniu krajowego podwórka i wygranych nad Sosnowskim, Ugonohem oraz Szpilką, pięściarz z Rzeszowa 13 sierpnia w Kolumbii zaatakuje Oscara Rivasa (28-1, 19 KO) i jego pas federacji WBC wagi bridger (101,6 kg). Na rozgrzewkę prezentujemy Wam fragment jednego z treningów Łukasza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: boolek
Data: 17-07-2022 15:53:27 
Ćwicz, ćwicz
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 17-07-2022 16:38:31 
Świetny materiał, jeden z lepszych na bokser.org ever. Kiedyś to było, kurła, fotorelacja z Arreoli i jego nowego auta czy Tomasz i Ziggy na rybach xD. Nie to nie jest żaden żart, takie materiały tu były. Tutaj jest ukazanie całego tego cierpienia, ciężkiej pracy i totalnego ludzkiego wyjebania tylko po to żeby dostać KO w pierwszej rundzie lub zrobić KO i pięknie się do kamery uśmiechać, ale nikt nie wie ile orki i tyrania przed tym było.

Ja mam takie marzenie, które nigdy się nie spełni, ale marzyć można... odciąć się od tego wszystkiego, od ludzi, od cywilizacji i wyjechać z takim topowym bokserem na pełen obóz 8 tygodni. Jeść, spać trenować. Nic więcej. Tak do Big Bear się wybrać gdzie wielcy trenowali i przywieźć po takim wydarzeniu 10 kg obywatela mniej do kraju.

Swoją drogą taka ciekawostka dotycząca Big Bear. Czaicie, że Hallowi odwaliło na jednym z obozów i gość się zapuścił w las z siekierą? Ponoć nie było go kilka dni, a przed tym wydarzeniem biegając po lesie rzucał siekierą (taką ręczną) w jednego ze sparing partnerów xD Jackiewicz mógłby rywalizować w tym kto jest bardziej pojebany xD
 Autor komentarza: GrzeIak
Data: 17-07-2022 17:42:13 
@NietrzezwyTomasz Jeżeli masz takie marzenie-zamarzenie ("odciąć się od tego wszystkiego, od ludzi, od cywilizacji i wyjechać z takim topowym bokserem na pełen obóz 8 tygodni. Jeść, spać trenować. Nic więcej") to nie trać nadziei, że się nie spełni. Marzenia się spełniają. Jednak Big Bear jest daleko!
Proponuję coś innego, wyjeżdżamy razem na taki obóz, no może nie 8 tygodni, 6 wystarczy. A wtedy dokładnie jak napisałeś : jemy, śpimy (w różnych konfiguracjach), "trenujemy" i nie tylko!
Spytasz - a co to ma wspólnego z Big Bear? Proponuję wyjazd integracyjny ze mną i chłopakami z Gay Bear w Karkonosze. Zobaczysz, że będziesz zadowolony. Co o tym myślisz?
Nie gwarantuję tylko, że zrzucisz 10kg ale to naprawdę jest zbędne. Wrzuć się na naszą stronkę i tam zobaczysz - kochanego ciałka nigdy nie za wiele. Prawdziwy Miś powinien mieć setkę. Co najmniej!
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 17-07-2022 18:12:02 
Autor komentarza: GrzeIak Data: 17-07-2022 17:42:13
NietrzezwyTomasz Jeżeli masz takie marzenie-zamarzenie ("odciąć się od tego wszystkiego, od ludzi, od cywilizacji i wyjechać z takim topowym bokserem na pełen obóz 8 tygodni. Jeść, spać trenować. Nic więcej") to nie trać nadziei, że się nie spełni. Marzenia się spełniają. Jednak Big Bear jest daleko!

*
*
*

No właśnie dla mnie jest niestety za daleko, nie za daleko finansowo, ale za daleko życiowo. Nie mogę zamrozić ot tak swojego życia na 2 miesiące, a potem kiedy już będę mógł będę za stary na takie atrakcje.

Autor komentarza: GrzeIak Data: 17-07-2022 17:42:13
Proponuję coś innego, wyjeżdżamy razem na taki obóz, no może nie 8 tygodni, 6 wystarczy. A wtedy dokładnie jak napisałeś : jemy, śpimy (w różnych konfiguracjach), "trenujemy" i nie tylko!
Spytasz - a co to ma wspólnego z Big Bear? Proponuję wyjazd integracyjny ze mną i chłopakami z Gay Bear w Karkonosze. Zobaczysz, że będziesz zadowolony. Co o tym myślisz?

*
*
*

Pojechałbym, bo wiem że jesteś dobrym człowiekiem, tak po prostu. Trzeba jednak uważać kogo się spotka po drugiej stronie dlatego oficjalnie (i to mu napisałem) wycofałem się z randki z Samborem, bo byliśmy umówieniu na wódę na Wileńskim na Piątek, ale też nie będę idotą, który dałby się skompromitować. Nie to, że boję się wpierdolu, bo obronić się potrafię, ale siądzie taka kurwa na ławce z boku, nagra cię, wrzuci potem tu na streamable brandzlując się do tego i trollując RL. Nie jest mi to potrzebne.

Autor komentarza: GrzeIakData: 17-07-2022 17:42:13
Nie gwarantuję tylko, że zrzucisz 10kg ale to naprawdę jest zbędne. Wrzuć się na naszą stronkę i tam zobaczysz - kochanego ciałka nigdy nie za wiele. Prawdziwy Miś powinien mieć setkę. Co najmniej!

*
*
*

Nic praktycznie nie przybrałem przez tą złamaną stopę, ale zrzucić bym coś mógł jak praktycznie każdy. W jednym masz rację, kochanego ciałka nigdy za wiele (o ile jest to rozsądne). Od dłuższego czasu podobają mi się kobiety, które mówiąc kolokwialnie można jebnąć w tyłek tak, że aż idzie fala. I niech się schowają te tajki-srajki rafalali, które sobie wymyślił od nadmiaru porno i przegrzanego mózgu. 140 cm w kapeluszu, żadnej dupy, skóra i kości, jakbyś się z dzieckiem zabawiał. Chory pojeb.
 Autor komentarza: GrzeIak
Data: 17-07-2022 18:23:21 
@NT Oj w tym jednym " Od dłuższego czasu podobają mi się kobiety, które mówiąc kolokwialnie można jebnąć w tyłek tak, że aż idzie fala." to bym się nie zgodził. I już wyjaśniam dlaczego. Z jednej strony, to prawda, kobiety kobiece (w sensie, że nie wieszaki) są bardzo atrakcyjne. Ale problem jest taki, że czas mija. I później zamiast kobiety kobiecej (w chwili, gdy poznajesz) po 20 latach masz kobietę po prostu grubą. Dochodzą do tego inne problemy, zdrowotne i nie tylko. A normalny facet nie wymienia kobiety/dziewczyny na nowszy model, tak jak wirtualny Rafaello. Inna sprawa, że nawet on nie wymienia, bo jest tylko wirtualny.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 17-07-2022 18:32:31 
Autor komentarza: GrzeIak Data: 17-07-2022 18:23:21
Z jednej strony, to prawda, kobiety kobiece (w sensie, że nie wieszaki) są bardzo atrakcyjne. Ale problem jest taki, że czas mija. I później zamiast kobiety kobiecej (w chwili, gdy poznajesz) po 20 latach masz kobietę po prostu grubą. Dochodzą do tego inne problemy, zdrowotne i nie tylko.

*
*
*

Ja nie piszę o tym, że żeby zjeść chleb to trzeba kupić piekarnię.

Autor komentarza: GrzeIak Data: 17-07-2022 18:23:21
A normalny facet nie wymienia kobiety/dziewczyny na nowszy model, tak jak wirtualny Rafaello. Inna sprawa, że nawet on nie wymienia, bo jest tylko wirtualny.

*
*
*

Tu się w 100% zgadzam. Kobieta ma być przede wszystkim Twoim przyjacielem, a jak nim nie jest to źle sobie dobrałeś kobietę. Sorry za przytaczanie tych tajek Rafała, ale zgniłem z tego mocno ostatnio. Kurwa, gość takie rzeczy na serio pisze xD
 Autor komentarza: puncher48
Data: 17-07-2022 18:47:58 
Znakomity dokument, taki surowy w wykonaniu, oraz obrazujący drogę do punktu kulminacyjnego jakim jest walka. Zazdroszczę Łukaszowi wysiłku i życzę dobrej postawy, a finalnie sukcesu.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 17-07-2022 18:58:20 
Autor komentarza: puncher48 Data: 17-07-2022 18:47:58
Znakomity dokument, taki surowy w wykonaniu, oraz obrazujący drogę do punktu kulminacyjnego jakim jest walka.

*
*
*

I wyobraź sobie, że ta walka może potrwać 1-2 rundy, po których go 'śmiecie zjadą w internecie', a gość wykonał tytaniczną pracę żeby być pewny, że do tego kulminującego momentu wychodzi bez obaw i najlepszy jaki kiedykolwiek był. Gotowy na wszystko.

Nie chcę tu owijać w bawełnę jedocześnie, bo Łukasza widzałem na żywo jak był na początku swojego pro w Legionowie i nie będę bzdur pisał... wyglądał jak cham spod dyskoteki we wczesnych latach '00. Nawet w tej ostatniej walce ze Szpilką wyszedł tak jakby się sam prosił o kontrę na pysk. Wyjdzie na pewno bardziej defensywny do Rivasa oraz jaja mu się mogą nieco spiąć na wyjeździe przez co potrwa to chwilkę dłużej, ale w tej grze są poziomy, o których mówią wielcy bokserzy. Na pewien poziom nie wskoczysz mając taką obronę. Nie da się.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 17-07-2022 19:01:36 
Łukaszowi choć będzie to piekielnie trudne do wykonania, życze powodzenia i finalnie sukcesu. Dobry materiał.
 Autor komentarza: Flakon
Data: 17-07-2022 23:37:54 
Ciekawy materiał i dobrze zrobiony
 Autor komentarza: ELREY
Data: 18-07-2022 01:53:04 
Wirtuoz to to nie jest....Skonczy jak reszta polskich półamatorów....
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.