KEITH THURMAN OTWARTY NA WALKĘ Z ERISLANDY LARĄ

Keith Thurman (30-1, 22 KO) wrócił po bardzo długiej przerwie i w lutym pokonał Mario Barriosa. Kolejny pojedynek ma stoczyć dopiero w październiku i nie wyklucza potyczki z dużym nazwiskiem w jakimś umownym limicie.

Były lider wagi półśredniej chciałby pozostać w swojej dywizji, ale dwa największe nazwiska (Crawford i Pence Jr) będą walczyć między sobą. Być może więc trzeba będzie pokombinować. A "One Time" wykombinował sobie, że kolejnym rywalem może być na przykład Erislandy Lara (29-3-3, 17 KO), posiadacz pasa WBA Regular wagi średniej.

- Jeżeli pojawią się właściwe i godne uwagi oferty z wyższych kategorii, rozważę je. Mógłbym na przykład spotkać się z Larą w jakimś umownym limicie. Niewielu udało się z powodzeniem przejść z wagi półśredniej do średniej, takie wyzwania kuszą mnie szczerze mówiąc najbardziej - nie ukrywa Thurman.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 16-07-2022 18:00:49 
Ale niebezpieczne rejony sobie wybiera Keith, oczywiście to takie tylko pierdolenie, ale niech lepiej stuknie jeszcze kogoś w miarę bezpiecznego ze 147 i potem czeka na Crawford-Spence, bo to promocja po takiej ciężkiej walce dla zwycięzcy lub przegranego stuknąć takiego Thurmana. Kiedyś kurwa Thurman gwiazda i Floyd niby przed nim spierdzielał, wczoraj leżał jak wydymana kurwa przez czterdziestolatka Pacquiao, a dzisiaj to schorowany i pokiereszowany gość, z którym nikt już się kurwa nie liczy. Prime niektórych bokserów to skondensowane 2-3 lata, raptem kilka walk.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 16-07-2022 19:08:36 
Możliwe, że Thurman ma problem z robieniem wagi, nigdy nie był małym welter (ale też nie jakimś ogromnym). Mimo wszystko jeżeli chce sie pchać wyżęj to niech zrobi rewanż z D. Garcia - walka nie byla do jendej mordy, obydwaj maja mocne nazwiska ew. poszuka kogos z nazwiskiem ale nie byka w 154, Culcay? Castano? Lubin? - to dałoby się zrobić. Lara, mimo wieku, raczej na pewno by zdeklasował Keitha
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.