GARCIA-BENAVIDEZ: DEREWIANCZENKO, WILLIAMS, MIELNICKI

Serię trzech kolejnych porażek spróbuje przerwać wciąż należący do szerokiej czołówki wagi średniej Siergiej Derewianczenko (13-4, 10 KO). Trzykrotny pretendent do mistrzostwa świata powróci 30 lipca na rozpisce gali Garcia vs Benavidez Jr w Barclays Center na Brooklynie.

Rywalem Ukraińca będzie Joshua Conley (17-3-1, 11 KO), który pod koniec marca wypunktował Curtisa Stevensa. Pojedynek zakontraktowano na dziesięć rund.

Między linami pokażą się również Julian Williams (27-3-1, 16 KO), były mistrz świata wagi junior średniej, oraz prospekt tego limitu - Vito Mielnicki Jr (11-1, 7 KO). Poniżej zaklepana na ten moment rozpiska.

Przekaz telewizyjny stacji Showtime:
Danny Garcia vs Jose Benavidez Jr
Gary Antuanne Russell vs Rances Barthelemy
Adam Kownacki vs Ali Eren Demirezen

Wcześniejsze walki:
Siergiej Derewianczenko vs Joshua Conley
Julian Williams vs (?)
Leshawn Rodriguez vs Ismael Villarreal
Vito Mielnicki Jr vs Jimmy Williams
Atif Oberlton vs (?)
Junior Younan vs (?)
Ricky Lopez vs (?)
Breeon Carothers vs (?)
Miguel Roman vs (?)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 12-07-2022 01:13:39 
Derewianczenko kozak, jak ktos zobaczy jego rekord to smiechnie, ale moim zdaniem, jako jedyny bokser powinien uczciwie wygrac z Golovkinem. Alvarez nie dal tak dobrej walki z GGG jaka dal Derewianczenko. A sam fakt, ze tylko Charlo byl sobie w stanie latwo poradzic z nim, tez mowi nam o jego wielkosci.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 12-07-2022 01:36:49 
Mi Derewianczeko kojarzy się z Prowodnikowem - przed ostatnią walką też 4 porażki, a jak popatrzysz z kim, to bliskie i mocno naciągnięte werdykty z najlepszymi (zwłaszcza Bradley wtedy absolutna czołówka p4p, fakt że po wałku z Pacquiao, ale jednak - Prowodnikow tam powinien dostać minimum remis).
Derewianczenko podobnie, Gołowkin i Jacobs będący wtedy na topie, bardzo bliskie walki. I tak samo, wielki kozak, wielkie serce do walki, ale do tych największych mistrzów jednak czegoś brakowało, czasami może po prostu szczęścia, a czasami może tego 'błysku'.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 12-07-2022 07:52:15 
Jacobs też go pokonał w dobrym stylu, ostatnio Adames. Dla mnie Derewianczenko to gość od ładnego przegrywania który na mistrzów jest za krótki, ale który da dobrą walkę i nie przewróci się po pierwszym ciosie. Z Gołowkinem moim zdaniem nieznacznie wygrał, ale Kazach już wtedy był po dwóch bojach ze słynnym Canelo więc tutaj bym szukał regresu jego formy. Natomiast tacy zawodnicy oczywiście też są potrzebni.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.