FROCH I BELLEW ODRADZAJĄ CHISORZE WALKĘ Z WILDEREM

- Chcę "Brązowego Bombardiera". Wilder, jeśli tego słuchasz, chcę poczuć moc twojego uderzenia - mówi Dereck Chisora (33-12, 23 KO), który po udanym rewanżu nad Kubratem Pulewem naciska na starcie z Deontayem Wilderem (42-2-1, 41 KO).

- Na pewno wrócę jeszcze w tym roku. Nie wiem jeszcze, czy z Wilderem czy kimś innym, ale do końca roku z pewnością zobaczycie mnie znów w ringu. Nie zamierzam jeszcze kończyć kariery - dodał były mistrz Europy wagi ciężkiej i pretendent do pasa WBC.

- Jestem rozdarty, bo z jednej strony chciałbym, żebyś zakończył karierę po takim zwycięstwie, a z drugiej znów chętnie zobaczę cię w akcji. Najchętniej znów w starciu z Dillianem Whyte'em. Nie chciałbym natomiast, żeby Dereck dostał cios od Wildera, bo to naprawdę groźny puncher. Najlepsza byłaby właśnie trylogia z Whyte'em, choć ucieszyłbym się również z jego sportowej emerytury - powiedział Carl Froch, były trzykrotny mistrz świata kategorii super średniej.

- Na pewno nie zapłaciłbym za obejrzenie walki Derecka z Wilderem, nie chcę tego oglądać. Wolałbym już bardziej zobaczyć go po raz trzeci z Pulewem niż z Wilderem - wtrącił z kolei inny emerytowany mistrz, prywatnie kumpel Chisory, Tony Bellew.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 11-07-2022 13:49:44 
Ja mu też odradzam Wildera. Jeżeli Dereck idzie drogą rewanżów, to przychodzi mi na myśl zestawienie go z Heleniusem. Każdy pamięta skandaliczny wał na Chisorze w pierwszej walce, który zignorował nawet Vitali, biorąc Darka do walki o pas. Chisora - Helenius II, dla mnie spoko walka.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 11-07-2022 20:12:02 
Chisora - Helenius na ten moment mega. Także w Whytem byłoby OK. Skoro przywoływany jest Bellew, to on też mowił, że z Whytem by objerzał.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 11-07-2022 23:01:37 
Adam Kownacki mógłby się zabrać do roboty - poprawić technikę i kondycję i wyzwać na twitterze Chisorę.

Ale bez zmian to nie ma co wychodzić - jego hełm jest już zbyt dziurawy alby przetrwać pełen dystans z Chisorą.
A ciosami z samych rąk Chisory nie posadzi.


Chisora nie ma po co wychodzić do Wildera.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.