JAKE PAUL: JESTEM SZALONY - RAHMAN JR: ZNOKAUTUJĘ GO

Hasim Rahman Jr (12-1, 6 KO) najmniej w karierze ważył 96 kilogramów, najwięcej aż 122 kilogramy. Przed nim debiut w kategorii cruiser, a Jake Paul (5-0, 4 KO) zabezpieczył się dodatkowymi punktami.

W dniu walki, czyli 6 sierpnia, obaj zawodnicy ostaną zważeni po raz drugi. I dokładnie w południe syn byłego dwukrotnego mistrza świata wagi ciężkiej nie będzie mógł przekroczyć granicy 214 funtów, czyli 97 kilogramów. Co ciekawe dwa lata temu, gdy youtuber dopiero zaczynał poważną przygodę z boksem, obaj mieli okazję posparować, a jeden z tych sparingów zakończył się kłótnią.

Na rozpisce pojawią się dwaj bardzo perspektywiczni zawodnicy - Brandun Lee (25-0, 22 KO) z kategorii junior półśredniej oraz "lekki" Ashton Sylve (7-0, 7 KO).

- Tommy Fury po raz drugi z rzędu uciekł i się schował, więc podnoszę poprzeczkę. Mój rywal pochodzi z legendarnej rodziny bokserskiej, będzie ode mnie większy, silniejszy i dużo bardziej doświadczony, ale wiecie co? Jestem od niego bardziej szalony i mam większe serce do walki. 6 sierpnia zdobędę szacunek kibiców. Chcę pokazać ludziom, że mogę znokautować profesjonalnego zawodnika, który miał wcześniej sto walk amatorskich - zapowiada Paul.

- Sparowaliśmy dwa lata temu i powiedzmy, że trochę temu dzieciakowi odpuściłem. Ale tym razem to nie będzie sparing. Znokautuję go - zapowiada Rahman Jr, który wraca po pierwszej porażce w karierze. Co prawda James McKenzie Morrison przegrywał u wszystkich sędziów wszystkie cztery rundy, jednak akcją w piątej odsłonie zakończył pojedynek na swoją korzyść.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 09-07-2022 13:30:13 
Jesteś szalony, mówię ci.
Ty popaprańcu, skończ się wreszcie bić.
Nie jesteś bokserem, mówię Ci.
Jesteś szalony.
 Autor komentarza: hms
Data: 09-07-2022 13:46:14 
@Hugo
Dobrze pamiętam, że Ty polecałeś obejrzeć Branduna Lee jako świetnego prospektu jakiś czas temu?
 Autor komentarza: Hugo
Data: 09-07-2022 15:38:15 
Może ja, a może ktoś inny? W swej ostatniej walce wypadł blado, ale nadal jest prospektem godnym uwagi.
 Autor komentarza: hms
Data: 09-07-2022 16:07:53 
@Hugo
Podejrzewam Ciebie ;) bo Ty tu jesteś głównym źródłem informacji o niszowych zawodnikach, większość ogranicza się do tematów związanych z Gołowkinem, Canelo i wagą ciężką
 Autor komentarza: Hugo
Data: 09-07-2022 17:38:09 
@hms
Obejrzyj ciekawych niszowych bokserów:
Dzisiejsza gala Kurbanow vs Teixeira z Rosji: https://mmaboxing.ru/translyatsii/Kurbanov-Teysheyra-smotret-onlayn.html
 Autor komentarza: hms
Data: 09-07-2022 17:43:43 
O dzięki wielkie za link. Co prawda kojarzę Rosjan na rozpisce (Silyagina sam parę razy polecałem oglądać), ale kompletnie nie wiedziałem o tej gali. I widzę debiut Baksziego, dobra gala
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.