EKIPA DUBOIS CHĘTNA NA PULEWA W RAZIE JEGO WYGRANEJ Z CHISORĄ

Shane McGuigan, trener Daniela Dubois (18-1, 17 KO), z uwagą obejrzy jutrzejszy pojedynek Kubrata Pulewa (29-2, 14 KO) z Dereckiem Chisorą mając nadzieję, że w razie wygranej Bułgar będzie kolejnym rywalem jego zawodnika.

"Dynamit" cztery tygodnie temu znokautował w czwartej rundzie Trevora Bryana, zostając "regularnym" mistrzem świata federacji WBA wagi ciężkiej. W rzeczywistości prawdziwym mistrzem WBA pozostaje Aleksander Usyk.

- Przed nami rewanż Pulewa z Chisorą, który chyba wygra Bułgar. Tak mi się wydaje. Jeśli tak się stanie, będzie on doskonałym rywalem dla kogoś takiego jak Daniel. To byłby idealny przeciwnik i walka. A pas WBA Regular ułatwi sprawę i negocjacje z poważnymi nazwiskami - powiedział McGuigan.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: selik
Data: 08-07-2022 12:10:11 
Ciekawy pomysł .... W kontekście tego, że Dubois został rozmontowany przez lewy prosty oraz kamienny łeb Joice'a a Pulew, chociaż fizycznie już dobrze past prime, to przednią ręką pracuje jak mało który ciężki ( nawet Chisora myśląc o Bułgarze ma wzwody )
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 09-07-2022 23:21:30 
Też o tym pomyślałem. Jednakże wydaje się, że Dubois wykonał od tamtej pory pewną pracę, natomiast Pulew nie ma takiego łba oraz ma jednak wkrótce te 42 lata, więc to może być idealny moment, żeby go złapać, kiedy jego nazwisko jeszcze się nie zużyło.
Natomiast nie przesądzałbym wyniku Pulewa z Chisorą. Wersja Chisory z pierwszej walki z Parkerem ma szansę to wygrać.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.