HITOWA WALKA 'CHOCOLATITO' vs 'BAM' PLANOWANA NA GRUDZIEŃ

Szef grupy Matchroom Eddie Hearn ujawnił wstępne plany dotyczące organizacji  hitowej walki w wadze super muszej: Roman Gonzalez vs Jesse Rodriguez. Ten pojedynek miałby się odbyć w grudniu.

Przypomnijmy, że 22-letni Amerykanin "Bam" Rodriguez zachwycił w tym roku dwoma spektakularnymi zwycięstwami nad byłymi mistrzami świata: najpierw zdobył tytuł mistrzowski federacji WBC wygrywając w lutym jednogłośnie na punkty z Carlosem Cuadrasem, a następnie obronił pas w czerwcu, wygrywając przed czasem z Wisaksilem Wangekiem.

Natomiast legendarny, 35-letni Nikaraguańczyk "Chocolatito" - jeden z najlepszych pięściarzy ostatniej dekady bez podziału na kategorie - zdobył w marcu tego roku "diamentowy" pas WBC, wygrywając jednogłośnie na punkty z Julio Cesarem Martinezem, mistrzem świata wagi muszej.

Konfrontacja Rodriguez vs Gonzalez jest ze wszech miar fascynująca: to klasyczna walka dwóch pokoleń i dwóch wielkich talentów. Zwycięzca z pewnością mógłby kandydować do miana boksera roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 07-07-2022 19:16:08 
Zapowiada się walka przekozak. Chocolatito po dwóch porażkach z Wangekiem złapał drugi oddech i wciąż należy do elity. Mimo to po tym co widziałem w walce Rodrigueza z Wangekiem, stawiam na młodość. Wygrany z tego zestawienia to wręcz obowiązkowy rywal dla Estrady
 Autor komentarza: marcinm
Data: 07-07-2022 22:55:25 
Chyba najlepsze możliwe zestawienie w tej wadze i albo zmiana warty (gdzie Bam automatycznie powinien zostać objawieniem roku, chociaz pewnie juz powinien) albo pewniak HOF dla Gonazaleza (chociaż moim zdaniem już ma tam fotel)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.